Dodanie Zdarma: Pre všetky objednávky v tomto mesiaci!
Košík
  • Medzisúčet €0
  • Doprava €0.00
  • Dane €0.00
  • Celkom €0

Batéria laptopu pre Acer Aspire One 722 AO722 D257 D257E AL10A31 AL10G31 Netbook D260 D270 Happy, Chrome AC700 AL10B31

€11.90 €19.83

IN STOCK
Farba
Množstvo:
-
+

sku: w331181

Popis:

Typ batérie: Li-Ion

Napätie: 11,1V

Kapacita štítku: 5200 mAh

Plná kapacita: 4400 mAh

Typ produktu: Výmena batérie (100% úplne nový)

Podmienka: 100% úplne nový, 12 -mesačná záruka! Certifikované spoločnosťou CE & ROHS !!

6 bunková batéria pre Acer Aspire One 722 AO722 D257 D257E AL10A31 AL10G31 Netbook

Táto batéria sa usiluje o kompatibilné s nasledujúcimi číslami diel: pre Acer

AK.003BT.071

AK.006BT.074

Al10a31

AL10B31

Al10g31

Bt.00303.022

Bt.00603.114

ICR17/65

LC.BTP00.128

LC.BTP00.129

LC.BTP0A.007

LC.BTP0A.019 Táto batéria ASPIRE ONE je kompatibilná s nasledujúcimi modelmi: pre ACER

Usmerniť jeden 522

ASPIRE ONE 722

Usilovať sa jeden AOD255

Usilujte sa jedna séria AOD255

ASPIRE ONE AOD255-1134

ASPIRE ONE AOD255-1203

ASPIRE ONE AOD255-1549

ASPIRE ONE AOD255-1625

ASPIRE ONE AOD255-2331

ASPIRE ONE AOD255-2333

ASPIRE ONE AOD255-2509

ASPIRE ONE AOD255-2520

ASPIRE ONE AOD255-2981

ASPIRE ONE AOD255-A01B/B

ASPIRE ONE AOD255-A01B/K

Usilovať sa jeden AOD255-A01B/W

Usilujte sa jedna séria AOD257

Usmerniť jeden AOD257-N57DQBB

Usilovať sa jeden AOD257-N57DQKK

Usmerniť jeden AOD257-N57DQRR

Usilovať sa jeden AOD257-N57DQWS

ASPIRE ONE SERIES AOD260

ASPIRE ONE AOD260-2028

ASPIRE ONE AOD260-2203

ASPIRE ONE AOD260-2207

ASPIRE ONE AOD260-2344

ASPIRE ONE AOD260-2365

ASPIRE ONE AOD260-23797

ASPIRE ONE AOD260-2380

ASPIRE ONE AOD260-2440

ASPIRE ONE AOD260-2455

ASPIRE ONE AOD260-2571

ASPIRE ONE AOD260-2576

ASPIRE ONE AOD260-2680

ASPIRE ONE AOD260-2919

Usilovať sa jeden AOD260-2BKK

Usilovať sa jeden AOD260-2BP

Usilovať sa jeden AOD260-2DGSS

Usilovať sa jeden AOD260-2DPU

Usilovať sa jeden AOD260-N51B/K

Relatívna značky:

Kompatibilná značka Makrofón
Vhodné pre modely batérií Acer AL10A31 AL10B31 AL10G31
Číslo dielu Al10a31
Osvedčenie CEA, Fcc, ROHS
Typ Li-ión
Kompatibilné modely 2 ASPIRE ONE AOD255 D255 D257 D260 D270
Kapacita 5200 mAh
Balík Áno
Číslo modelu Batéria pre Acer Aspire One 722 AO722 D257 D257E
Batéria 6 buniek
Plná kapacita 4400 mAh
Pôvod Pevninská Čína
Značka HSW
Chemický Žiadny
Kompatibilné modely 3 AL10A31 AL10B31 AL10G31
Napätie batérie 11,1V/10,8 V kompatibilný
Kompatibilné modely 1 ASPIRE ONE 522 Aspire One 722 Aspire One AO522 Aspire One AO722
Podmienky Úplne nový, Funguje ako originálne časti, 100% kompatibilný s OEM
  • Kupujúci

    100% spokojné. Super dobrý predajca a produkt oveľa lepšie, ako som si myslel. Ďakujem pekne.

  • Kupujúci

    Prišiel skôr ako termín, pridám akúkoľvek spätnú väzbu

  • Kupujúci

    Publikácia s 5200 mAh, podľa Diagnostic PC 4234 MAH, veľmi dlhá doba dodania

Pridať recenziu

Povinné polia sú označené *

Príbuzné produkty
2 x 30W predná zostava automobilovej hmlovej hmlovej hmlovej zostavy pre Citroen Spacetourer Space Tourer 2016 2017 2018 LED hmlové hmlové denné lampy 12V Hot
2 x 30W predná zostava automobilovej hmlovej hmlovej hmlovej zostavy pre Citroen Spacetourer Space Tourer 2016 2017 2018 LED hmlové hmlové denné lampy 12V
€22.27 €32.27

montáž: -pre citroen spacetourer space tourer 2016 2017 2018 funkcia: -100% nový stav; -spracovanie teploty: -20 ℃~+105 ℃; -service life: viac ako 50000 hodín; -umiestnenie inštalácie: predný nárazník; -plication: hmlové svetlo, denné bežiace svetlo/drl; -k dispozícii

Pre Jaguar XE 2020 2021 2022 Automobilové príslušenstvo predné svetlomety priehľadné lampy lampy Lampla svetlomety objektívov kryt Plexisky Hot
Pre Jaguar XE 2020 2021 2022 Automobilové príslušenstvo predné svetlomety priehľadné lampy lampy Lampla svetlomety objektívov kryt Plexisky
€72.31 €144.64

pre jaguar xe 2020 2021 2022 automobilové príslušenstvo predné svetlomety priehľadné lampy lampy lampla svetlomety objektívov kryt plexisky poznámka: 1) porovnajte tvar, aby ste potvrdili, či vyhovuje vášmu autu pred objednávkou 2) možno musíte

Horúce dievčatá sexy dvojité ramenné popruhy Hot
Horúce dievčatá sexy dvojité ramenné popruhy
€3.97 €8.65

špecifikácia: 100% úplne nový s vysokou kvalitou. pohlavie: ženy materiál: polyester farba: ako obrázok veľkosť: ako obrázok vzor: ako obrázok sezóna: leto balíček v cene: 1 x tank top všimnite si,

Ženy pás Cincher Thong Panty Shaper High Pase Brutc Control nohavičky Zúrite spodnú bielizeň spodná bielizeň Hot
Ženy pás Cincher Thong Panty Shaper High Pase Brutc Control nohavičky Zúrite spodnú bielizeň spodná bielizeň
€3.89 €3.99

opis farba: čierna/béžová materiál: nylon85%, spandex15% veľkosť: s/m/l/xl/2l/3xl efekt: ponúknite krivky presýpacích hodín na všetkých správnych miestach. umiestnenie skladu: čína, spojené štáty americké vyhladenie

LED laserové objektívy Svetlomety pre Toyota Avalon 2019-2021 LED autá LAMPS Denné svetlá Dynamické zákruty Signály Lampa Hot
LED laserové objektívy Svetlomety pre Toyota Avalon 2019-2021 LED autá LAMPS Denné svetlá Dynamické zákruty Signály Lampa
€888.26 €1 009.38

názov produktu zostava automobilu model pre toyota avalon 2019-2021 štýl materiál s úplným led objektívom abs+pc funkcie 1.plug a hrajte 2. non-deštruktívna inštalácia 3. zdroj svetla 4. nie je potrebné

Pre Toyota Prado 4000 2010-13 Hot
Pre Toyota Prado 4000 2010-13
€56.59 €66.58

10ksové príslušenstvo pre autá pre Subaru Forester SK 2019 2020 2021 2022 CANBUS DOME TRUNK TRUNK LED Interiérová žiarovka Hot
10ksové príslušenstvo pre autá pre Subaru Forester SK 2019 2020 2021 2022 CANBUS DOME TRUNK TRUNK LED Interiérová žiarovka
€5.85 €11.22

táto súprava balíkov canbus interior led osvetlenie vhodná pre subaru forester sk 2019-2022 balík zahŕňa : svetlo prednej kupoly/mapy: je to už led, nedá sa zmeniť. zadná kupola/mapa svetlo-1pc (nejaký model má samotný led, nemožno ho zmeniť.) vanity

Zoomsee pre BMW 1 3 5 6 7 Séria E87 E81 F20 E46 E90 E91 E92 E93 E39 E60 E61 F10 F11 E63 F12 F06 E65 E66 E66 Interiérová LED LIGHT KIT Hot
Zoomsee pre BMW 1 3 5 6 7 Séria E87 E81 F20 E46 E90 E91 E92 E93 E39 E60 E61 F10 F11 E63 F12 F06 E65 E66 E66 Interiérová LED LIGHT KIT
€8.80 €19.14

zoomsee interiérové ​​led svetlá dodávka špičkovej kvality a super jasné led žiarovky pre vnútorné osvetlenie vášho auta, vďaka čomu je vaše auto jasnejšie a vyzerá modernejšie. tento interiérový balíček led balíčka led osvetlenia canbus fit for

D1S HID na LED 90W 30000LM CAR žiarovka 3570 CSP Chip 6000K Biela LED svetlomet pre BMW 428i Gran Coupe 2015 2016 12V Plug and Play Hot
D1S HID na LED 90W 30000LM CAR žiarovka 3570 CSP Chip 6000K Biela LED svetlomet pre BMW 428i Gran Coupe 2015 2016 12V Plug and Play
€46.25 €48.82

informácie o produkte napätie: 12v výkon: 90 w/pár lúmen (jas): 30000lm/pár teplota farby (farba): 6000k životnosť:> 50000 hodín čip: pre čip značky nepremokavá úroveň: ip68 ventilátor : turbo-high speed

Kryt objektívu pre pravú stranu pravej strany pre Mercedes 2012-2016 R172 SLK 200 250 350 Hot
Kryt objektívu pre pravú stranu pravej strany pre Mercedes 2012-2016 R172 SLK 200 250 350
€172.96 €274.54

vybavenie pre mercedes-benz slk class r172 2012-2016 balíček zahŕňa 1 dvojica krytu objektívu svetlometu (vľavo + pravá strana) špecifikácia podmienka: 100% úplne nový typ produktu: kryt objektívu svetlometov umiestnenie

Halloween Cosplay faux kožušiny topánky Cuffs pokrývajú chlpaté dlhé ohrievače nôh mini sukňa F0T5 Hot
Halloween Cosplay faux kožušiny topánky Cuffs pokrývajú chlpaté dlhé ohrievače nôh mini sukňa F0T5
€22.38 €30.66

vlastnosti: ootdty materiál, výroba plyšovej tkaniny, mäkká a priedušná, pohodlná na nosenie, ľahko sa čistí. balíček, mini sukňa a faux kožušiny, súprava nôh. vhodný pre denné, neformálne, nákup, práca, ulica, večierok, lyžovanie,

LED svetlo LED svetla LED pre SUZUKI JIMNY JB64 JB74 2019-2021 Hot
LED svetlo LED svetla LED pre SUZUKI JIMNY JB64 JB74 2019-2021
€16.41 €16.50

vlastnosti: priama výmena, plug a hra. vyrábajte vysoko kvalitné led plast. zvolené vysoko kvalitné plastové materiály abs, odolné voči opotrebovaniu a odolné. riešenia aktualizácie. tretí vysoko namontovaný brzdový svetlo brzdového svetla. super jasne červené svetlo.

Dynamická LED dióda pre autá pre Peugeot 3008 P84 5008 T87 Citroen C5 Aircross Turn Signal Sigight Stranné zrkadlo Indikátor Sekvenčný blinker Hot
Dynamická LED dióda pre autá pre Peugeot 3008 P84 5008 T87 Citroen C5 Aircross Turn Signal Sigight Stranné zrkadlo Indikátor Sekvenčný blinker
€22.75 €22.76

dynamická led aur pre peugeot 3008 p84 5008 t87 citroen c5 aircross turn signal sigight stranné zrkadlo indikátor sekvenciál [špeciálny dizajn]: vďaka najnovšej technológii led sekvenčného riadenia, špeciálnej sekvencie blikajúcich signálov bliká, robí vaše

Crossfox 21000LM 6000K 4x Automatické svetlá svetla 12 V High & Low V jednej 9012 hmlovej žiarovke H8 s ventilátorom pre Buick Lacrosse 2014-2018 Hot
Crossfox 21000LM 6000K 4x Automatické svetlá svetla 12 V High & Low V jednej 9012 hmlovej žiarovke H8 s ventilátorom pre Buick Lacrosse 2014-2018
€34.25 €57.08

poznámka: zaviazali sme sa k pokusu o vývoj špeciálnych výrobkov pre špeciálne vozidlá, vždy existuje produkt vhodný pre vaše vozidlo. kompatibilný zoznam nedokáže zobraziť všetky modely automobilov. ak sa vaše vozidlo nezobrazuje v tabuľke kompatibility v

Taktický mlč Hot
Taktický mlč
€14.10 €14.19

Továreň Veľkoobchod komerčných detských ihrísk s posúvačom s výkyvkou detské detské ihrisko Nové
Továreň Veľkoobchod komerčných detských ihrísk s posúvačom s výkyvkou detské detské ihrisko
€1 232.11

podrobné obrázky farba: prispôsobený farebný hráč vek: 3-15 rokov moq: 1 set / 20gp kontajner / 40hq kontajner výhoda 1. anti-uv b.anti-static 2. bezpečnosť 3. ochrana životného prostredia 4. farba nie je ľahké vyblednúť materiál: 1. plastové