Pridať recenziu
Povinné polia sú označené *
sku: w257665
Nový luxusný elegantný zlatý náramok hodinky pre ženy móda Small Chain Watch Vintage Quartz Ladies Watch 2025 Dámske náramkové hodinky
--- BS Bee Sister: Špecializujúca sa na vysoko kvalitné diamantové hodinky
--- Nie sú to len obrázky, vďaka ktorým vyzerajú dobre, je to skutočná vec, vďaka ktorej vyzerá ešte lepšie!
Opis
Tvar: obdĺžnik
Materiál popruhu: zliatina
Materiál prípadu: zliatina
Pohyb: kremeň
Zrkadlový materiál: Minerálne vystužené sklo
Hrúbka číselníka: 7 mm
Priemer vytáčania: 17 mm
Šírka pásma: 3 mm
Dĺžka popruhu: 20,5 cm
Hmotnica na sledovanie: 15g
-Zahrnuté vkladanie: 1 x hodinky
30 metrov vodotesné: Vhodné na denné umývanie rúk, dažďová sprcha, nie je vhodná pre prostredie orsteamu za horúcu vodu, kúpele, sprchy, plavecké mostíky.
-Vykonávanie presného kremeňa je spoľahlivé a zaisťuje, že každá stupnica je presná.
-So svojím elegantným dizajnom a vynikajúcim remeselným spracovaním sú tieto hodinky ideálne pre všetky príležitosti a sú skvelým darčekom!
| Hrúbka | 7 mm |
| Typ zobrazenia | Bezprostredný |
| Funkcia | Odolný voči vode |
| Typ spony | Skrytá spona |
| Chemický | Žiadny |
| Číslo modelu | BA-FA1852 |
| Priemer číselníka | 17 mm |
| Osvedčenie | CE |
| Šírka pásma | 3 mm |
| Značka | Včelárstvo |
| Pôvod | Pevninská Čína |
| Krabice a materiál | Žiadny balík |
| Štýl | Móda a príležitostné |
| Dĺžka pásma | 20,5 cm |
| Pohyb | Štrbina |
| Tvar puzdra | Obdĺžnik |
| Typ materiálu vytáčania | Tvrdý |
| Hĺbka | 3bar |
| Materiál | Zliať |
| Typ materiálu | Zliať |
Povinné polia sú označené *
modname = ckeditor dĺžka veľkosti: 104 mm+87 mm d dĺžka veľkosti: 130 mm+87 mm normálne si dievča a dáma vyberte veľkosť s, chlapec a muž si vyberte veľkosť l zmerajte svoje zápästie pred objednávkou 👉strap šírka 20 mm/22
oceľová vodotesná koruna pre richard mille rm 010 48 mm automatické hodinky ako: rm 010 ; rm 010 automatic ...
popruh pre apple watch band 45 mm 44 mm 40 mm 42 mm 41 mm 38 mm 49 mm športový nylonový náramok correa iwatch series 9 4 5 6 se 7 8 ultra vlastnosti: cíti sa pohodlnejšie ako tradičné jednoduché, ľahké a štýlové tkaná nylonová slučka
otvárač na zadné prípady hodiniek je možné nastaviť v rôznych pozíciách v rôznych prípadoch veľkosti. odstrapkovač chrbta hodiniek nebude poškriabať puzdro crytal a steel watch s plastovými kolíkmi. nástroj na odstraňovač hodiniek je vyrobený z
koža 226mm+silikónové pásové pásy pre pásy garmin fenix 7x 7 6x 6 pro 5x 5 epix gen 2 smartwatch easyfit náramok náramku 100% úplne nový a vysoký kvalitný. lišta, robustná a odolná veľkosť je možné upraviť podľa okolností jednotlivého balenia zápästia: 1*náhradné
popis: - 100% úplne nový a vysoký kvalitný. - presný japonský inportovaný kremeňový pohyb pre presné udržiavanie času. - 3atm vodný odolný, ideálny na ochranu malej vody, ako je umývacia ruka/pot/dážď, ale nemôže sa vložiť do vody alebo sprchy ani plávať. -
opis produktu pohyb: kremeňový pohyb priemer vytáčania: 1,1in / 28 mm hrúbka číselníka: 0,35 palca / 9 mm hmotnosť sledovania: 0,33 libier / 120 g materiál škrupiny: oceľ štýl pracky; spona režim zobrazenia: typ
strieborné čierne hodinky otvárač pry nôž zakrivené zvierajte remover hlava hodinky na výmenu hodiniek opravy doplnky popis: materiál: uhlíková oceľ, zliatina hliníka, nehrdzavejúca oceľ farba: strieborná, čierna veľkosť: ako je znázornené -
balíček vrátane: 1 x poedagar hodiny 1 x poedagar box 1 x nástroj na nastavenie hodinky (kožený remienok nie je potrebné) 1 x hodinky utierajte 1 x záručná karta služba po predaji: ak máte akékoľvek otázky, kontaktujte
shirryu thorn classic malé druhé šaty hodinky: materiál prípadu: 316l z nehrdzavejúcej ocele kastída: 316l z nehrdzavejúcej ocele rozmer prípadu: 37,8 mm výška: 9,5 mm vlákok: 48,8 mm šírka oka: 19 mm popruh: kožený
temperované sklo pre apple watch ultra 49 mm hd ochranca obrazovky anti-scratch proof film series 49 mm smart iwatch band accessories
vitajte v obchode zbl watchband store.prete vyberte ktorú farbu a šírku, ktorú potrebujete. ďakujem vám veľmi!
vlastnosti: materiál produktu je silný, odolný, dlhá životnosť. 100% úplne nový vhodný pre pohyb nh35 materiál: plast disk so zubami (toto nie je prekrytie) bez lume
Kupujúci
Perfektná taká sladká a krásna láska