Pridať recenziu
Povinné polia sú označené *
sku: w25766
| Nabíjací režim | Nabíjateľný |
| Materiál | Plastový, Absencia |
| Pracovný prúd | 0,98A ~ 1,12a |
| Certifikácia kvality komodity | ce |
| Pracovné napätie | 5,0V ~ 8,4 V |
| Štandardné napätie | 220V, 110 V |
| Aplikácia | Vaskulárny |
| Klasifikácia prístroja | Trieda II |
| Produktový model | JN-3001/JN-3002 |
| Byť vhodný pre | Pre dospelých a deti je ťažké získať injekcie |
| Názov produktu | Zobrazovací prístroj pre žilové nádoby |
| Osvedčenie | CE |
| Chemický | Žiadny |
| Zdroj energie | EÚ, Au, my, Uk |
| Pôvod | Pevninská Čína |
| Výrobný proces | Vyrobený |
| Počet kusov | Jednotka |
| Farba | biely |
| Značka | Patriča |
Povinné polia sú označené *
tento clipper na nechty je navrhnutý tak, aby udržal vaše nechty a nechty na nohách úhľadne orezané a vyhladené, ideálne pre denné aj pre cestovné použitie. premium z nehrdzavejúcej ocele-clipper na nechty je hrdo vyrobený z vysoko kvalitnej nehrdzavejúcej ocele,
misia krásy 300 ml x 20 prázdne plastové šikmé ramenné fľaše s hliníkovým skrutkovým vekom masážny olejový olej na balenie nádob [farba fľaše]: biela/zelená/hnedá [farba čiapky]: striebro/zlato [kapacita]: 300 ml [materiál]: pet+pp+hliník [priemer]:
balíčky: 10ks/veľa materiál: domáce zviera veľkosť: 500 g (priemer: 9,2 cm, vysoká: 9,3 cm) veľkosť: 420g (priemer: 9,2 cm, vysoká: 8,6 cm) čokoľvek nejasné, prosím, neváhajte a napíšte nám, vďaka
podrobnosti o produkte: materiál: sklo farba: frosted clear s luxusným ružovým zlatým čiapkou kapacita: 2 ml, 3 ml, 5 ml veľkosť: ako sa ukazuje obrázok funkcia: 1. môžete sa používať na ukladanie zmesí éterického oleja,
jedna objednávka pre jeden počítač materiál : drevo+sklo
vlastnosti: prázdny kozmetický nádoba na držanie práškového krému vysoko kvalitný a netoxický materiál, odolný pre dlhodobé použitie. dobrá tvrdosť a nepriepustnosť, používajte s ubezpečením. prenosný pre domáce aj pre cestovné
materiál: sklenená fľaša, plastové veko. farba: matná čierna / jasne čierna kapacita: 5 ml/10 ml/15 ml/20 ml/30 ml/50 ml/100 ml použitie: používa sa na nakladanie éterického oleja, rastlinného oleja, esencie, parfumov atď. malú veľkosť, ľahkú
1 pár silikónových prstov na špičke prekrývajúce sa deliace špičky hallux valgus corrector bunon guard relaxer pre prekrývajúcu sa nohy na nohy funkcia: zabráňte hallux valgus a znížte tlak na chodidlách. tlmivosť nárazov z chôdze. pohodlný
funkcia: ľahko sa používa a čistí. sklenené fľaše poskytujú veľmi profesionálny displej a sú ideálne na ukladanie materiálov. môže byť ako výdaj pre predmety lekárskej skrinky. perfektný náplňový nádoba pre éterické oleje, čistiace
#detail_decorate_root .magic-0 {štýl border-bottom: solid; border-bottom-color:#53647a; font-family: roboto; font-size: 24px; farba:#53647a; -width: 2px; palding-top: 8px; palding-to-bottom: 4px} #detail_detanote_root .magic-1 {vertical-align: top} #detail_decote_root .magic-2 {vertical-align:
3-8ks nehrdzavejúce oceľové ihly a nástroje na odstraňovanie čiernej hlavy čistiace nástroje pre profesionálnu starostlivosť špecifikácie ● farba: striebro ● materiál: nehrdzavejúca oceľ ● použitie: čistí čierne bodky/akné/pupienky funkcia
úplne nové a vysoké kvalitné. typ: fľaša na parfumy materiál: sklo+kamienok farba: ako je uvedený obrázok veľkosť: ako je uvedený obrázok prenosný a kompaktný: fľaša subpackage subfázových pumpín je malá a ľahká, čo uľahčuje
vlastnosti: 1. jedná sa o kraft papierovú trubicu, ktorá dokáže ku kraft, rúž, používa environmentálne šetrné a biologicky odbúrateľné materiály, čo je veľmi šetrné k životnému prostrediu. 2. existuje viac veľkostí a farieb, z ktorých si môžete
o tomto projekte black stláčanie výdajnej fľaše [vyhýbajte sa priamym slnečným žiarením]: fľaša na vydávanie extrúzie je vyrobená z čierneho plastu, ktorý je vhodný pre citlivé kvapaliny a môže zabrániť degradácii lepidla alebo iných tekutín. [kvalitný
1pc včely venoms kĺbový krémový kĺb a kostná terapia krém masáže ošetrenia krémová kosť zdravie nástroje na starostlivosť o telo kĺbový krém popis: kategória výrobkov: krém starostlivosti o spoločné čistá hmotnosť: 30 g hrubá hmotnosť:
40g proti prasknutiu krém na krém na krém na krém na krém na prasknutú nohu zvlhčujúca palica odlupujúca prasknutá oprava päty balzam na zimu vlastnosti: 1.premium ingrediencií: obohatený o extrakt z aloe vera, olej jojob, močovina a kyselina salicylová,
vysoko kvalitný materiál】 tieto priehľadné mini zúženia sú vyrobené z odolného pp plastu, bezpečného a ekologického šetrného k životnému prostrediu, bez zápachu, ľahkého, ale robustného, nie je ľahké sa zlomiť, umývateľné a opakovane použiteľné. 【transparentný