Pridať recenziu
Povinné polia sú označené *
sku: w257542
Pagani Design Moon Watch: Pagani Design predstavuje New Moonwatch, hodinky, ktoré vám nielenže poskytujú pocit ľahkosti a potešenia prevádzkovať chronograf, ale aj nekonečnú fantáziu, aby ste zažili mimoriadny príbeh dobrodružstva. Tieto hodinky vám nedajú svet , ale dá vám nádhernú predstavu o prechádzke po mesiaci.
Japonský pohyb VK63: Vysoko kvalitné Japonské dovážané pohybové hnutie VK63 s funkciou chronografu. Je to skutočné chronografické hodinky.VK63 Quartz Movement Watch má charakteristiky presného a stabilného načasovania a dlhého času využívania, takže sa nemusíte starať o existenciu časových chýb. Batéria má servisnú životnosť 2-3 roky. Zreagovanie batérie môže udržiavať hodinky natrvalo v prevádzke.
Zohatinná oceľ: Náramok z nehrdzavejúcej ocele je ťažší ako iné náramky a je tiež silnejší a odolnejší. S starostlivou starostlivosťou sa môže používať natrvalo. Náramky pomocou procesu kreslenia drôtu sú textúrované a vykazujú kvalitnejšiu a status ; Značky a ruky vytáčania môžu žiariť v noci a absorbovať dostatok svetla, aby ukázali super svetelný efekt.
100 m nepremokavé: S vodným odporom až 100 m môžete ľahko zvládnuť väčšinu situácií v živote, ako je umývanie rúk, dážď, plávanie (utiahnite korunu, keď idete do vody). Neodporúča sa nosiť Pri potápaní alebo pri horúcom sprche. Vodná para zaútočí na vodotesný gumový krúžok a väčšina hodiniek nie je chránená pred vodnou parou.
Čo dostanete: Dostanete Pagani Design Watch, Pagani Design Exquisite Baliaci box, príručku Pagani Design Watch (Anglický jazyk nie je zaručený), handrička dizajnu Pagani. Na návrat sú hodinky zaručené 2 roky.
| Hĺbka | 10bar |
| Pánske hodinky | automatické hodinky |
| Priemer číselníka | 40 mm |
| Značka | Pagani dizajn |
| Typ položky | Kremenné hodinky |
| Typ materiálu | nehrdzavejúca oceľ |
| Typ zobrazenia | Bezprostredný |
| Typ materiálu vytáčania | Zafírový krištáľ |
| Hodinky zápästia pre mužov | Horloges Mannen |
| Dĺžka pásma | 22 cm |
| Typ spony | Skladacia spona s bezpečnosťou |
| Montre Homme | Pagani dizajn |
| reloj hombre | pozerať sa |
| Funkcia | Prestaň sledovať, Odolný voči šoku, Žiarivý, Automatický dátum, Chronograf, Kompletný kalendár, Odolný voči vode, žiarivé ruky |
| luxusné hodinky | Obchodné hodinky |
| Štýl | Móda a príležitostné |
| Mechanický pohyb | Japonsko VK63 |
| Pôvod | Pevninská Čína |
| AR povlak znižuje slnečné osvetlenie | Ar |
| rellogio | Muži sledujú |
| Hrúbka | 20 mm |
| rellogio maskulino | Sledujte mužov |
| Materiál | nehrdzavejúca oceľ |
| Osvedčenie | CE |
| Šírka pásma | 20 mm |
| Krabice a materiál | Papier |
| Tvar puzdra | Zaokrúhlený |
| Pohyb | Štrbina |
| Číslo modelu | PD-1701 |
Krásne hodinky, podľa jeho ceny, dobré povrchové úpravy, som s nákupom skutočne spokojný, nevlastnil som a požiadal som 3, aby som pridal do svojej zbierky
Povinné polia sú označené *
anti-spy chránič obrazovky pre apple watch ultra 49 mm puzdro temperované sklo súkromné obal iwatch séria 8 se 7 6 45 mm 41 mm 44 mm 40 40
popis: položka správy larimoker 31,5 mm zelený sivý čierny čierny kremeňový pohyb hodiniek a vk63 watch hands luminous watch dial fit vk63 pohyb farba: ako je znázornené veľkosť číselníka : 31,5 mm sledujte veľkosť ruky: 14,5 mm/13,5
popis: 100% úplne nový oem a v dobrom pracovnom stave. tieto kvalitné nivet sú mimoriadne užitočné príslušenstvo k vašej súprave nástrojov. skvelé na opravu kapely na hodinky pre hodinky rolex & omega watch veľkosť: 5.3 /6.0 /7.0 farba:
sledujte remienok na náramok pre suunto race/race s smartwatch cadless ocen band pre kovový náramok correa race suunto race s
módne muži led dotyk ovládacie okrúhle okrúhle číselník faux kožené kapela quartz watch watch špecifikácie: dotknite sa povrchu skla, svetlo led a zobrazte čas. stále môžete sledovať čas jasne aj v noci. otvorený kožený materiál,
olevs elegantné automatické dámske hodinky diamond design design castless ocen witerproof luminous mechanické dámske náramkové hodinky
propagácia originálne kožené hodinky 20 222 24 mm tmavo hnedá woemn men cowhide hodinky hodinky na pásik opis položky šírka pásma: 20 mm22 mm 24 mm farba pásu: hnedá / tmavá bronw farba pracky: striebro (štetca) dĺžka pásma:
najlepšie odporúčame pre vás prijmite prispôsobenie, rytie textu, logo, značku kliknite na obrázok nižšie a kúpte logo a sledujte, napíšte na pokladňu alebo predajcu správ, čo chcete vykopať. môžeme vytierať vytáčanie, dozadu, pracku, box čas
nové originálne kožené retro pštrosové vzory watchbands18 mm 20 mm 22 mm 24 mm čierna káva hnedá žltá matná kožená hodinová remienok špecifiká: šírka kapely: 18 mm (šírka pásma) x 16 mm (koniec pracky) 20 mm (šírka pásma) x 18
shirryu thorn classic malé druhé šaty hodinky: materiál prípadu: 316l z nehrdzavejúcej ocele kastída: 316l z nehrdzavejúcej ocele rozmer prípadu: 37,8 mm výška: 9,5 mm vlákok: 48,8 mm šírka oka: 19 mm popruh: kožený
autentický vetosezer tweezer st-10 jemný rovný hrot vysokej kvality nehrdzavejúcej ocele super tvrdý antimagnetický a anti-kyselinový presný pinzeta opis položky vysoko kvalitná nehrdzavejúca oceľ anti-magnetický super tvrdý, ostrý a rovný
miesto predaja produktu: -quartz watch: quartz core týchto quartz watch je vysoko kvalitné, aby sa zaistil presný čas. hodinková skupina je vyrobená z vegánskej kože. je to pekné, odolné a ľahko čistiteľné. -elegantný vzhľad: hodinky majú elegantný
Kupujúci
Veľmi pekné hodinky! S nákupom veľmi spokojný