Pridať recenziu
Povinné polia sú označené *
sku: w257513
Existujú dve verzie hodiniek , Blue Is BGW9 Super Luminous a on Green One je C3 retro super svetelný.
Model: AD2106
Typ pohybu: Automatický pohyb mechanického pohybu Model: Japonsko NH35 Funkcie: 3-kolík/kalendár, frekvencia 21600 krát za hodinu (3 Hz), zastavenie druhého zariadenia, obojsmerné automatické vinutie, 24 kameňov, 41 hodín skladovania energie. Materiál: 316l CeStrommanstvo z nehrdzavejúcej ocele: brúsenie+leštiaci spodný kryt Materiál: 316L z nehrdzavejúcej ocele Typ skrutky: skrutka v priemere puzdra v spodnom kryte: 42 mm (okrem koruny) Dĺžka puzdra: 49 mm (celková dĺžka hornej a spodnej) hrúbka puzdra: 14,5 mm (vrátane zrkadlo a spodný kryt) Veľkosť ucha: 20 mm Hmotnosť celej tabuľky: 194G (vrátane oceľového pruhu) Dĺžka hodiniek: 220 mm (celková dĺžka hodiniek/obvodu) materiál z popruhu: 316L Zrkadlový materiál z nehrdzavejúcej ocele: Edge Double Sapphire zrkadlové povlaky: Potiahnuté anti oslnenou modrou filmovou korunou Typ: skrutka v blokovacej tyčovej korune Veľkosť: 6,5 mm (priemer) Krámový materiál: keramické charakteristiky rámu: 120 Zubný hluk, jednosmerné rotácie hodinky Zasvetlá: BGW9 LOUMINE, BGW9 Ultra jasný svetelný povrch Farba povrchu: matný čierny povrch Svetlo: BGW9 svetelný, modrý ultra jasný svetelný ukazovateľ remeselníka: Barch kvetinové meracie ihlové ukazovateľ: BGW9 Svetelné, modré ultra jasné svetelné vodotesné hladiny: 200 metrov vodotesné/potápanie [môže umývať ruky, plávať, plávať, plávať, plávať, plávať, plávať, plávať, plávať, plávať, plávať, plávať, plávať, plávať, plávať, plávať, plávať, plávať, plávať, plávať Potápanie, spĺňajte všetky denné vodotesné potreby] Balenie Štandard: Profesionálny vodotesný gumový box balenie
| Typ zobrazenia | Arabské číslice |
| Chemický | Žiadny |
| Typ spodného krytu | skrutka do spodnej časti |
| Priemer prípadu | 42 mm (okrem koruny) |
| Funkcia | Žiarivý, Kompletný kalendár, Potápač |
| Materiál na spodný kryt | 316L z nehrdzavejúcej ocele |
| Pohybový model | Japonsko NH35 |
| Ukazovateľ remeselníka | Šaržová kvetina |
| Ucho | 20 mm |
| Dĺžka sledovania | 220 mm (celková dĺžka hodiniek/obvodu) |
| Krabice a materiál | Plastový |
| Štýl | Luxus |
| Pohybové funkcie | 3-kolík/kalendár, frekvencia 21600 krát za hodinu (3 Hz), zastavte druhé zariadenie, obojsmerné automatické vinutie, 24 kameňov, 41 hodín skladovania energie. |
| Hĺbka | 20 bar |
| Povrchový svetelný | BGW9 žiarivý, modrý ultra svetlý svetelný |
| Značka | Pridať |
| Dĺžka pásma | 22 cm |
| Hrúbka | 14,5 mm |
| Sledujte svetlo rámu | BGW9 žiarivý, modrý ultra svetlý svetelný |
| Typ materiálu | nehrdzavejúca oceľ |
| Materiál | 316L z nehrdzavejúcej ocele |
| Typ položky | Mechanické náramkové hodinky |
| Typ spony | Náramok |
| Remeslo | brúsenie+leštenie |
| Číslo modelu | AD2106-2 |
| Nepremokavá úroveň | 200 metrov vodotesné/potápanie [môže umyť ruky, plávať, ponoriť sa, spĺňať všetky denné vodotesné potreby] |
| Pohyb | Mechanický vietor, Automatický |
| Typ pohybu | automatický mechanický pohyb |
| Šírka pásma | 20 až 24 mm |
| Pôvod | Pevninská Čína |
| Typ materiálu vytáčania | Zafírový krištáľ |
| Tvar puzdra | Zaokrúhlený |
| Priemer číselníka | 40 až 44 mm |
| Charakteristiky rámu | 120 hluk zubov, jednosmerná rotácia |
| Krachový materiál | Keramika |
Povinné polia sú označené *
vlastnosti: 1. časti potrebné na údržbu pohybu hodiniek, výmenu častí hodiniek, ľahká inštalácia a použitie. 2. je kompaktný a pohodlný, pohodlný, prepravovať sa, prepravovať sa, vynikajúce v spracovaní a nie je ľahké poškriabať hodinky. 3.profesionálne
popis: *** materiál škrupiny: 316l škrupina z nehrdzavejúcej ocele *** rebzel: c3 luminescence braby *** banded rings: black, blue and green banded rings *** sklo: sapphire crystal *** priemer škrupiny: 40 ml *** šírka zdvíhania:
kto sa už stará už neskoro hodinky produkt: nh series model 35 automatické mechanické hodinky veľkosť prípadu: 39 mm/36 mm hrúbka škrupiny: 12,8 mm (vrátane skla) priemer vytáčania: 28,5 mm (3d kovový text bez loga) dĺžka
sledujte remienok na náramok pre suunto race/race s smartwatch cadless ocen band pre kovový náramok correa race suunto race s
poznámka: svetlá snímanie a rôzne displeje môžu spôsobiť, že farba položky na obrázku sa mierne líši od skutočnej veci.licted chyba merania +/- 0,1-0,3 mm opis svetlo: c3 super zelený svetelný svetelný 4 ruky veľkosť ihly: 8 mm * 12,5 mm *
22 mm 20 mm silikónové hodinky remienok pre huawei watch band gt 4 gt3 gt 2 pro 42 46 mm športový náramok hodinky 4 pro approt accessorie 22 mm pre huawei watch gt 2 pro pre huawei watch gt 2 46 mm pre huawei watch gt 46 mm pre huawei watch
10ks karikatúra lesklý plastový plastový pvc sestra doctor badge roal doractratívna hosporná hospodárska peckálne hodely popis: pohyb hodiniek: vreckové hodinky sú kremeňový pohyb, ktorý sa hodí pre konštantné a presné udržiavanie času. vodotesné:
silver watch hands c3 blue svetlo svetlo svetelné nh35 základné príslušenstvo základného základného prevádzky pre seiko nh35 nh36 4r35 pohyb vysokokvalitných detailov popis ruky veľkosť ruky: 8.5*12.5*12.5 (všetky merajú od stredu otvoru až do konca) ruky luminát:
pre huami amazfit t-rex 3 soft tpu case ochranné shell smart watch rám pre huami amazfit t-rex3 bumper accessories
darček s obmedzeným časom pre nový rok 2025 od 8. januára do 20. januára 2025. kúpte si tento hodinky získajte darček, originálny náramok značky i&w, darček s obmedzeným časom, využite šancu! švajčiarske námestie hodinky pre ženy new fashion
funkcie typ: sledujte remienok materiál: zliatina štýl spony: elastic band kompatibilná značka: pre apple kompatibilný model: pre apple watch series 1 2 3 4 5 6 7 8 9 se ultra poznámky: hodinky na obrázku nie sú zahrnuté. z
vyžaduje cell watch {nie je zahrnutá) vyžaduje si hodinovú ruku {nie je zahrnutá) vyžaduje hodinky stem {vrátane) pohyb kremeňa vj20 veľkosť: 6 3/4 x 8 ‴ vonkajší priemer: 18,50 mm {18,20 mm x 15,30 mm) priemer puzdra: 18,10