Pridať recenziu
Povinné polia sú označené *
sku: w257415
| Prepad | Q1 |
| Typ položky | Tablet |
| Typ dotykovej obrazovky | Kapacitná obrazovka |
| Pôvod | Pevninská Čína |
| Osvedčenie | CE |
| Rozšíriť | DC Jack, Konektor, Karta TF, USB, Micro USB, HDMI kompatibilný |
| Kapacita bunky | 8000 mah |
| Typ panelu | Ips |
| Jadro procesora | štvorkolka |
| Veľkosť | 10.1 " |
| Podporný jazyk | Angličtina, Ruský, Španielsky, Švédsky, Portugalský, Turecký, Taliansky, nemecký, Čínsky, Francúzsky, japonský, Leštiť, Ukrajinský, Grécky, Hebrejčina |
| Druhé pixely webovej kamery | 4MP |
| Procesor | Inteligentný atóm |
| Rozlíšenie | 1280x800 |
| Funkcia | Fm, Ultra tenký, Dvojaké kamery |
| Balík | Áno |
| Výroba procesorov | Zamerať |
| Play Google | No |
| Kamera | Predná kamera, Druhá webová kamera, Predné pixely |
| Operačný systém | Windows 10 |
| Chemický | Žiadny |
| Čistou hmotnosťou | > 500 g |
| Značka | Hnedý |
| Predné pixely | 1MP |
| Kapacita pamäte | 4 GB |
| Kapacita skladovania tablet | 64 GB |
| Sieť | wifi |
Kúpil som si 2 tablety, ako je tento, ktoré majú malú veľkosť, svetlo s hmotnosťou a ľahko použiteľné. Vložte myš USB, aby ste uľahčili používanie. Zatiaľ bolo všetko dokonalé. Dôrazne sa odporúča.
Povinné polia sú označené *
špecifikácie: názov produktu: cr-scan freret se pracovná vzdialenosť: 150 mm-700 mm single capture range: 560mmx820mx700 mm presnosť s jedným rámom: až 0,1 mm rýchlosť skenovania: až 30 snímok / s prenos údajov: usb3.0 type-c minimálny
toto je iba plochý zadný kryt a nezahŕňa ochranu pred obrazovkou. popis produktu: 1. [veľkosť]: 100% úplne nový a horúci predaj; 2. [farba]: farba, ako je znázornené na obrázku 3. [materiál]: vyrobený z vysokokvalitného plastu 4.
popis produktu: 1. vysokokvalitné materiály: povrch je potiahnutý oleofóbnym povlakom, ktorý je odolný voči odtlačkom prstov, škvŕn, vodou a olejom. 2. plne viazaný, automatická adsorpcia a opakovateľné spojenie 3. úplne priehľadné: veľmi tenké,
prečítajte si pred objednaním 1. jazyk pre obálku klávesnice je iba pre ruštinu/španielčinu/angličtinu/taliančinu/arabčina, prosím, zaznamenajte, čo chcete. 2.price nezahŕňa žiadnu daň/povinnosť. zamestnanci sú zodpovední za akékoľvek clo, dane
vylepšite svoj zážitok z 3d tlače pomocou nášho vysoko kvalitného led svetelného pásma led, ktorý je špeciálne navrhnutý pre modely k1/k1 max. led pásik je energeticky efektívny a znižuje vaše celkové využitie elektrickej energie. ľahká inštalácia: navrhnutá
akákoľvek veľkosť je možné prispôsobiť, prosím, kontaktujte. faktor: silná zvuková izolácia a absorpcia, tepelná izolácia, tlmenie a antisepsis veľkosť: 400x400x10mm (chiron, cr-10 s4) balíček: 1 kusové inštalačné upozornenia: 1, prosím, vyčistite povrch, ktorý
creality ender 3 pro/ender-5 pro glass bed bed upgrdated 3d tlamná tlačovaná doplnosť zostavená plocha 235x235x4mm pre ender-3 v2/ender-3/ender-3_kr/ender-3s/cr20/cp-01/ender-5/ender- 5s 【silná adhézia a ľahko odstráňte】 prijaté technický princíp kompozitnej
úplne nový a vysokokvalitný! materiál: kožná farba: ako veľkosť obrázkov: vhodné pre 7,8 palcových modelov funkcia: odolné odotierske, šokom odolné voči kompatibilnému modelu: pre onyx boox nova 3color/3/2/1/air product funkcie: - prémiový materiál : štíhla a ľahká
vlastnosti: ● trvalé ukladanie údajov: 4 gb/8 gb/16 gb/32 gb/64 gb/128 gb/256 gb. ● vysokorýchlostný výkon prenosu údajov usb 3.0. ● dizajn jednotky usb flash: malý a prenosný. ● plužba a prehrávanie: nie je potrebné iba napájanie
vlastný príklad pre referenciu:
o tejto položke 【bezdrôtová klávesnica】 klávesnica a puzdro na magnetické tablety sú oddelené, magneticky pripevnené, klávesnica je možné odstrániť z puzdra. klávesnica môže byť pripevnená k puzdru magneticky, ak to nie je potrebné, môže byť odstránená. 【pase
pre lenovo m10 tb-x605f tb-x505x 10,1 palca ultra tenké ľahké tablety puzdro názov produktu: tpu tri-to-the použiteľný model: pre lenovo m10 tb-x605f tb-x505x farba: čierna / modrá / ružová / sivá materiál: pu+tpu veľkosť: 24,8 x 17,3
úplne nový a vysokokvalitný materiál: pu koža+ pc tvrdosť: tvrdá farba: modrá/ružová/čierna/oranžová/káva/šedá/svetlo modrá/tmavomodrá/mäta zelená/ružová červená funkcia: inteligentné uloženie energie, automatický spánok/prebudenie,
3ks glass scree chránič pre kindle paperwhite 7.0 12. generácia 2024 pre kindle colorsoft signature edition
nákup poznámka: (pred zakúpením si pozorne prečítajte nasledujúce informácie!) 1.ak, že si nekúpite ram no ssd no wifi configuration of mini pc, nie je nainštalovaná žiadna ram ssd wifi, je to barebonesov stroj obsahujúci iba podvozok a základný doska + napájací
dobrá správa: odoslať z číny do eú/ru/uk dpd alebo dhl, dane free, si musíte zvoliť spôsob prepravy predajcu. tipy: predávame iba hardvér (cena je iba za hardvér), akýkoľvek softvér nie je to, čo predávame, len za lepšiu technickú výmenu a môžeme
vitajte v našom obchode! ak máte akékoľvek otázky, kontaktujte zákaznícky servis opis produktu 1. vysokokvalitné materiály: povrch je potiahnutý oleofóbnym povlakom, ktorý je odolný voči odtlačkom prstov, škvŕn, vodou a olejom. 2. plne
Kupujúci
Táto 10 -palcová tableta prekročila moje očakávania! Je rýchly, ľahký a má skvelú obrazovku, ktorá je pre môj účel veľmi vhodná. Životnosť batérie je veľmi dlhá a môže sa používať celý deň bez problémov. Hodnota za peniaze!