Pridať recenziu
Povinné polia sú označené *
sku: w257375
Popis produktu:
Značka: Pindu
Model : P6616.p6617
Štýl: Šport, neformálne, podnikanie.
Pohyb: NH35
Funkcia:
1. Prípad: Nerezová oceľ.
2. Sledujte zrkadlo: minerálne vysokohorské kamenné sklo.
3. Koruna: Koruna.
4. Riadok: Koža.
5. Vodotesné: 30 metrov.
6. Spodný kryt: dutý dizajn
7. Ukazovateľ: svetelný
8.Dial: Rulette Design
Špecifikácia:
1. Priemer: 46 mm
2. hrúbka: 16 mm
3. dĺžka: 24 cm
4. šírka: 22 mm
Zahrnuté komponenty:
1x Pindu hodinky
1x záručná karta
1x handrička WIP Watch
1x certifikát
1x čistá handrička
Manuál 1x
1x box
Zatiaľ čo Pindu Design interpretuje očarujúci dizajn hodiniek, tiež zaručuje vynikajúcu kvalitu hodiniek. Elegantný a vynikajúci kožený remienok a popruh z nehrdzavejúcej ocele môžu vyhovovať potrebám rôznych príležitostí pre podnikanie a voľný čas. Nielenže má umelecké vlastnosti, ale tvar je tiež štýlový, moderný a elegantný a je ľahké sa porovnávať. Čistý číselník je posiatý jednoduchými stupnicami tyčiniek, ktoré obsahujú obmedzený a tuhý mimoriadny temperament a vynikajúcu kvalitu, ktorá interpretuje technológiu hodinárstva Pindu.
Vybavený mechanickým pohybom NH35, má presný čas cestovania. Zadná strana hodiniek je jemne leštená. Prostredníctvom povrchu vám tento vynikajúci dizajn umožňuje sledovať činnosť vynikajúceho pohybu.
| Krabice a materiál | Papier |
| Materiál | nehrdzavejúca oceľ |
| Funkcia | vodný dôkaz |
| Typ spony | Skladacia spona s bezpečnosťou |
| Číslo modelu | P6617 |
| Pohyb | Automatický |
| Pôvod | Pevninská Čína |
| Tvar puzdra | Zaokrúhlený |
| Hrúbka | 16 mm |
| Typ zobrazenia | Bezprostredný |
| Typ položky | Mechanické náramkové hodinky |
| Hĺbka | 3bar |
| Typ materiálu vytáčania | Tvrdý |
| Chemický | Žiadny |
| Značka | P |
| Typ materiálu | nehrdzavejúca oceľ |
| Štýl | Luxus |
| Dĺžka pásma | 24 cm |
Povinné polia sú označené *
funkcia: 100% úplne nové a vysoké kvalitné. sledujte pohyb: kremeň sledujte šírku číselníka: 3,5 cm sledujte šírku pásma: 1,6 cm sledujte dĺžku kapely: 22,5 cm hmotnosť: 40 g perfektný darček pre ženy. je možné
22 mm mäkký silikónový remienok pre suunto ocean/suunto race s/suunto vertikálne náhradné pásmo pre suunto 5 9 peak pro watchband feather: * šírka pásma: 22 mm *materiál: vyrobený z vysoko kvalitného silikónu, zdravého a environmentálne šetrného k životnému
vyrobené z mäkkého tpu a silikónového materiálu, ľahký a ultra tenký efektívne chráni vaše inteligentné hodinky pred kolíziou, nárazom a poškodením. vyzerá to fantasticky a poskytuje príjemný profesionálny vzhľad pri každej príležitosti. kvalitný dizajn, dokáže
1. vynikáte: pre huawei watch d2 2.pakáž: 1*popruh (hodinky nie sú zahrnuté)
t hel ength of the watch hands sets sú nasledujúce: 1pc druhá ruka (mm): 12 1pc the minute hand (mm): 12 1pc hodinová ruka (mm): 9 jednotka dĺžky: mm
popis: pohyb: japonsko seiko nh35a/pt5000 automatic (self-vwinding) hnutie vytáčanie: modrý/čierny/šedý/kanagawa číselník, dátum v polohe 3 hodiny priemer prípadu: 41 mm bez koruny, čierna kapitola irng hrúbka prípadu: 15,2 mm materiál
najvyššia verzia 2824-2 zlato prémiový klon eta 2824-2 v8 zlatý mechanický pohyb 25 šperkov vysoká presnosť 2824 seagull st2130 vyrytý modifikovaný mechanizmus
otvárač na zadné prípady hodiniek je možné nastaviť v rôznych pozíciách v rôznych prípadoch veľkosti. odstrapkovač chrbta hodiniek nebude poškriabať puzdro crytal a steel watch s plastovými kolíkmi. nástroj na odstraňovač hodiniek je vyrobený z
38 mm x 31,5 mm živice záložný vložka čierna modrá zelená farebná zmes sa hodí špecifikácia: typ položky: vložka za rámy na živici výrobky používané pre: diving watch case purchy veľkosť: 39x32 mm ± 0,1 mm veľkosť b:
kids smart sledujte 4g gps lbs sos camera videohovor ip67 nepremokavé umiestnenie diaľkové monitorovanie 1.4inches vs lt21 t16 obrazovka : 1,4 palca ips dotyková obrazovka, pixel 240x240 presnosť umiestnenia gps : 5-15m presnosť polohy wifi : 30-50
3ks 9h premium temperované sklo pre garmin fenix 7 7x 7s fenix 5 5s plus 6s 6x 6 pro smartwatch screen screen film actlectory ochranný film pre garmin fenix 7 7s 7x 6 6x 6s 5 smartwatch cele obrazovky protect chránič na obrazovku protect scratch *celá
milanese loop watch band for huawei watch fit 3 smart magnetic zeroce correa correa pre huawei fit3 watch fit 3 2024 najnovšie doplnky
vitajte v obchode lelepeng !!!
• vysoko kvalitné kremeňové hnutie: táto dámska hodinky obsahujú vysoko kvalitný kremeňový pohyb, ktorý zaisťuje presné časové obdobie a trvanlivosť. je to spoľahlivá voľba pre každodenné nosenie. • dizajn módy vpred: hodinky sa môžu pochváliť módnym
mod nh35 automatické diely rotora kladiva hammer fit for nh35 nh36 nh38 nh39 4r 6r 7s26 pohyb oscilujúci váha kladivo náhradné diely pre hodinky pre hodinky typ položky: automatický rotor kladiva rotory: kmitajúce kovové kladivo použitie produktu:
Kupujúci
Skvelé vyzerajúce a zábavné hodinky. Skvelé fit pekné funkcie skvelá cena rýchla služba Skvelý predajca