Pridať recenziu
Povinné polia sú označené *
sku: w257347
Nový MB Star C5 SD C5+SSD 480 GB prenosný počítač Tablet pre diagnostiku automobilov a nákladných automobilov a programovací automatický skener
Balíček vrátane:
1pc x multiplexor MB Star C5
1pc x 480 GB SSD
Kábel 1pc x LAN
Kábel 1pc x 8pin
Kábel 1pc x 14pin
Kábel 1pc x 38pin
1pc x obdii 16pin kábel
1pc x x220t i5 8g laptop
Top 5 dôvodov na získanie MB SD Connect Compact 5:
1. Podporte bezdrôtové pripojenie a káblové pripojenie LAN
2. Podporovaný viacjazyk: Angličtina/bulharská/dánska/grécka/španielčina/francúzština/Talian/Kórejčina/laskok/Romanuan/Srbsko-chorvátsky/turecký/český/nemecký/povrchový/hyngarský/japonský/Holanďan/Portugalčina/Švédsky /Číňan
3. Podpora automobilov MB po roku 2000
4. Podporte offline a online programovanie, ak chcete robiť online, kúpte si túto online kódovaciu službu SCN
MB SD Connect Compact 5 funkcií
1. Nový MB SD Connect Compact 5 -hviezdičková diagnostika podpora bezdrôtovej diagnostiky;
2. Nový MB SD Connect Compact 5 -hviezdičková diagnostika nielenže podporuje K line Diagnostik a môže zbernica, ale aj UDS diagnostikujte protokol. Pretože stará hlavná doska MB Star C4 nemá čip UDS, takže stará MB Star C4 ho nemôže podporovať;
3. Multiplexor teraz na pripojenie použite kábel LAN
4. Connector prijíma vojenskú technológiu Quick Swap, môže podporovať 10 000 -násobok zástrčky, stabilnejšie;
5. Všetky základné akcie prijímajú originálny nový balenie a test 24 hodín zaručujú kvalitu výrobkov;
Nové funkcie MB Star C5 SD Connect:
1. Star C5 je profesionálne diagnostické vybavenie pre autá BZ
| Napätie | V |
| Záruka MB Star C5 | Jeden rok |
| Výška položky | 24cm |
| Šírka položky | 25cm |
| Chemický | Žiadny |
| Moc | W |
| Osvedčenie o externom testovaní | ce |
| SSD | 480 GB SSD Expert Mode |
| Ponuka technickej podpory | Áno |
| Prepravný | Dhl, FedEx, EMS, Aramex, TNT .... |
| Dĺžka položky | 22cm |
| Materiál | plastový a kovový |
| Váha položky | 6.5kg |
| Špeciálne funkcie | wifi |
| Typ položky | Diagnostické káble a konektory automobilov |
| Názov modelu | RC002 |
| Značka | Závod |
| Notebook | x220t i5cpu, 8G RAM dotyková obrazovka |
| Po predajnej službe | Ponuka technickej podpory |
| Elektronický | Áno |
| Položka | MB Star C5 + SSD + X220T Tablet |
| Verzia softvéru | najnovší |
| Pôvod | Pevninská Čína |
| Hardvérová verzia | Nový |
| MB Star C5 Kvalita | A +++ |
| Špeciálna funkcia | pre auto a nákladné autá |
Povinné polia sú označené *
opis 1. zostaňte organizovaní - pohodlný držiak nabíjačky na nabíjačku na stenu, aby sa nabíjal zástrčka čistá a uprataná a znížená riziko zakopnutia. 2. silný a odolný - abs plast sa ľahko čistí a ťažký, aby ste mohli používať tohto organizátora
obdstar x300 classic g3 plná verzia podporná kalibrácia klastrov, ecu flasher, reset airbagov, testovacia platforma pre car/ hd/ e-car/ moto/ morine obdstar x300 classic g3 je inteligentný skener novej generácie obdstar, ktorý plne zdedí mnoho výhod obdstar v technológii
podmienka: 100% nový montáž: priama náhrada číslo dielu pre odkaz: 9664612580 montáž: pre citroen xsara peugeot c1 c2 c3 expert 1920jl farba: čierna materiál: abs obsah balíka: 1x snímač teploty teploty nasávania
tento vodiaci puzdro radiča sa nachádza na páke radiacej relé, ktorá pracuje v smere hore a dole, biele trenie kusu na relé. táto blokovacia podložka zaisťuje špendlík na radič a radiace káble do svojich držiakov. pri servise prepojenia na radiče alebo káblov
vysoko kvalitná rýchla preprava 1/5/10 sada pre kvalitné 6-jamkové puzdro ah7061-3.5-21/1475057-1 automobilový konektor 0090-587 model: 0090-587 krajina/región výroby: wenzhou, zhejiang, čína balenie: škatuľka alebo plastový vrecko s bublinkovým
miera zákruty yaw pre mercedes benz c coupe coupe cl203 c220 cdi a-002-542-72-18 a0025427218 1635426440 odolný materiál ľahká hmotnosť a trvanlivosť toto je vysoká kvalita materiálu abs ľahká inštalácia, vynikajúca montáž a vynikajúci
top 9 dôvodov, prečo získať vvdi prog 1. podpora r&w veľa čipov, zahŕňajú sériu mc9s08, mc68hc (9) 12 sérií, série mc9s12, séria v850, séria h8x, séria r8c, séria pcf79xx a väčšiny čipov eeprom 2. podporte overovanie údajov čipových údajov,
nový diaľkový kľúč 2btn pre duster modus clio 3 twingo dacia logan sandero kangoo 433mhz pcffff7952e popis chip: úplne nové a vysoké kvalitné. pekný vzhľad a pohodlný pocit. jednotka, ktorú dostanete, bude na obrázku. použitie a funkcia
poznámka : používa sa pre 12v-24v automobilu všetky druhy olovených batérií (vyberte nabíjačku batérií, ktorú potrebujete na základe popisu sku) špecifikácie: meno; 25a smart car batterická nabíjačka materiál: abs typy batérií: väčšina
záporné batérie odpojte vertikálne nôž čepeľ batériu odrežte spínač mosadz negatívna batéria odrežte master pre vozidlo automobilu rv funkcia: 1. vysokokvalitný mosadzný materiál: negatívny odpojenie batérie je vyrobený z vysoko kvalitného mosadzného
profil spoločnosti podporujeme veľkoobchod/priamy predaj a rôzne ďalšie podniky v oblasti automobilových dielov. tešíme sa na vaše konzultácie a porozumenie! máme viac ako 10 rokov skúseností s údržbou a predajom v prenosovom priemysle v číne a vo svete a môžeme
clh@8 avr regulátor napätia pre generátorový regulátor dosky regulátorov generátora pre príslušenstvo pre vstup do vstupu zdroja napájacích zdrojov clh@8 popis: vlastnosti: univerzálna kompatibilita: tento automatický usmerňovač regulátora napätia
aplikácia - pre väčšinu batérií automobilov a nákladných automobilov montáž: kompatibilné s väčšinou batérií automobilov a nákladných automobilov vrátane nasledujúcich veľkostí optima: optima red top - 34, 34r, 34/78 optima yellow
funkcia: ľahký kompaktný, pohodlný na používanie a prepravu nízka spotreba energie, vysoká miera konverzie ochrana skratu / prehriatia. multifunkčný produkt, ideálny na cestovné použitie. lepené remeslo: prispôsobte sa k drsnému
vitajte v obchode aspligo výhody produktu: model: eac002.t23.06 vonkajšie rozmery: dĺžka 690 mm, šírka 705 mm, výška 140 mm vnútorné rozmery: dĺžka 370 mm, šírka 260 mm, výška 100 mm aktuálne: 32-58a menovité napájanie
demontáž na odstraňovanie ramena automobilu nastaviteľné zariadenie na rameno autora funkcia: 1. vynikajúca kvalita zostavy: vyrobené z vysoko kvalitných zliatinových materiálov, tento odstraňovač stieračov čelného skla je navrhnutý tak, aby vydržal
podmienka: 100% úplne nový farba: ako ukazuje obrázok tlačidlá: 4 tlačidlá veľkosť: 7,5 cm*3,5 cm*0,8 cm (l*w*h) váha: 37g frekvencia: 315 mhz fccid: kr55wk48903 výkon: 1. predajná položka je diy vzdialený
nové vysoko kvalitné výrobky. ľahká inštalácia a odolné použitie. skvelá kvalita a skvelá montáž. správny konektor bez rezania alebo zostrihu. dajte na ostrejší a sophisitifikovanejší pohľad na svoje auto typ: doska obvodu