Pridať recenziu
Povinné polia sú označené *
sku: w257281
AIGO AR12PRO 3KS 5ks počítačové puzdro PC COLING Ventilátor RGB Úprava LED PWM 120 mm tichý nový počítač chladič chladiča argb ventilátor CPU CPU
Špecifikácia AIGO AR12PRO:
Rozmery: 120x120x25mm
Váha: 180 g
Rýchlosť ventilátora: 800-1600 (± 20%) otáčky
Hluk: 28.6dba (max)
Objem vzduchu: 74cfm (max)
Ložisko: Hydro ložisko
Prúd: 0,16a
Napätie: 12v
Menovitá sila: 4,2 W
Životnosť: 100 000 hodín
Rozhranie napájania: ARGB 3PIN + PWM 4PIN
Nákup poznámka:
1. Produkt môže byť použitý v sérii bez ovládača. Samozrejme, ak používate ovládač, môžete ovládať ventilátor pohodlnejšie! Ovládač je potrebné zakúpiť osobitne.
2. Starý priateľ, ak vaša základná doska podporuje synchronizované rozhranie 3pin5V, potom môžete použiť základnú dosku na ovládanie ventilátora. Ak vaša základná doska nepodporuje 3pin5V synchrónne rozhranie, potom vám odporúčame kúpiť si iný ovládač , Ovládajte ventilátor, aby ste zmenili farbu.
Poznámka : S cieľom vyhnúť sa colnej kontrole na živých produktoch sme odstránili batériu (gombíková batéria), vedzte!
Poznámka : S cieľom vyhnúť sa colnej kontrole na živých produktoch sme odstránili batériu (gombíková batéria), vedzte!
| ventilátor súpravy RGB | chladič ventilátor 120 mm |
| ventilátory súpravy 120 mm | ventilátor RGB 120 mm |
| Veľkosť ventilátora | 120 mm |
| Fanúšik | ventilátor |
| fanúšik argb | CONTROLADORA RGB PC |
| čiarka | 4 riadky |
| Hluk | 28dba |
| Napätie | 12V |
| Osvedčenie | CEA, Fcc, ROHS |
| Ložisko | Tekutina |
| Ventilátor | Argb |
| Séria | Fanúšik PWM ARGB |
| Značka | Aigo |
| Moc | 3W |
| Objem vzduchu | 74 |
| Balík | Áno |
| ventilador | Hráč PC |
| Rýchlosť | 800 - 1900 ot / min |
| Použitý pre | Prípad, Radiátor |
| Množstvo čepele | 9 |
| Chemický | Žiadny |
| Napájacie rozhranie | 3pin/4pin, 5v-3pin argb |
| pc | Chladič |
| Číslo modelu | AR12PRO |
| Pôvod | Pevninská Čína |
| Život | 100 000 hodín |
| ventilátor | RGB ventilátor pre PC |
Povinné polia sú označené *
funkcia: 100% úplne nové a vysoké kvalitné! vysoká kompatibilita pre vyššiu skúsenosť. všetky pevné kondenzátory, jemné spracovanie, profesionálna stabilita. špecifikácia: čipset: h61 model: mucai podmienka: plné
1) doska obsahuje 16 mb qspi flash a môže podporovať ďalší čip spi flash až do 512 mb. 2) na palube čipu regulátora napätia td6810tr, prevádzkové napätie modulu 3,3 v môže prejsť na 500 ma prúd. 3) v súlade s úradníkom pre špendlíky raspberry pi môže úplne
balíček obsahuje: 1 x základnú dosku, 1 x zadné usmernenie vodič základnej dosky, pokyny a môžete byť stiahnutý na oficiálnej webovej stránke základnej dosky. ak nie ste jasní, kontaktujte nás. poznámka: batéria na fotografiách v základnej
freezemod počítačové chladenie d5 čerpadlo plné hliníkové zliatinové čerpadlo kryt podporuje domáci dovoz pc water cooler.pj-d5qjs poznámka: tento produkt je iba brnenie, nie čerpadlo, pred objednaním ho prosím venujte pozornosť !! špecifikácia: značka:
úplne nový originál z továrne 100% rýchla a bezpečná transakcia ... dodanie po celom svete ... poznámka! pred zadaním objednávky nás kontaktujte. podmienka produktu všetky naše výrobky sú vo vynikajúcom stave zabezpečené balenie všetky
značka asus séria rog model maximus viii hrdina podporovaný procesor cpu socket typ lga 1151 typ cpu intel socket 1151 pre procesory core i7/core i5/core i3/pentium/celeron * nie sú kompatibilné s intel 8. gen cpu podporované
navrhnuté špeciálne pre kvm (kvm založené na raspberry pi over ip) pracuje s najnovším malinovým pi 4b plne compatiblie s kvm operačným ovládajte server a počítač pomocou webového prehľadávača zachytenie hd na základe čipu tc358743 otg
olá, senhoras e senhores deputados, nossa empresa foi fundada em 2013, em 4o andar de huaqiang norte laohuaqiang, e agora opera istina equifalmente e vende leneovo hp muito felizáciu de ver ako ordens de vo vo vopers.obrigado.oferececemos garantia para uso em 60 dias, o kostýmy
usb externá stereofónna zvuková karta s 2 mikrofónmi hlavy spdif 7.1 kanál usb soundbox nahrávka a prehrávanie pre reproduktory domácich stolových počítačov funkcia: 1. vysokokvalitný zvuk: táto zvuková karta 7.1 podporuje pre aes/ebuiec60958s/pdif a
opis produktu postupy funkcie testovania základnej dosky: 1. skontrolujte vzhľad, ako sú čapy, prach, plechové spájkovanie alebo iná špinavá značka na palube. 2.lack elektronického izolácie gummed paper. 3. skontrolujte, či nedostatok tvarov,
ak máte ďalšie požiadavky na model procesora a kapacitu pamäte, môžete sa obrátiť na našich zamestnancov, aby zmenili nastavenie a prepočítali cenu špecifikácie: model : huananzhi h510-hd w základná doska hlavná čipová sada : intel w480 cpu
oznámenie: všetky základné dosky, ktoré sme testovaní pred odoslaním, zvyčajne, keď dostanete, je isté, že budeme pracovať na základnej doske na jeden rok, dodávame aj procesor, ram, chladiče, ak potrebujete kompletné zariadenie, ktoré môžeme tiež poskytnúť, podrobne.
nový chladič radiátora pre asus rtx3070 rtx3080 rtx3090 rtx3080ti grafická grafická karta
platba 2. z bezpečnostných dôvodov odošleme iba objednávky na doručovaciu adresu, ktorú ste potvrdili pomocou www.formove.sk. pred uskutočnením platby sa uistite, že vaša adresa je správna. 3. vykonanie musí byť dokončené do 7 pracovných dní od zatvorenia aukcie.