Pridať recenziu
Povinné polia sú označené *
sku: w257254
Značka: Skmei
30 m odolný voči vode
Typ: Quartz hodinky pre mužov Ženy
Pohyb: pôvodný digitálny pohyb
Šírka pásma mužov: (približne) 2,0 cm
Priemer vytáčania mužov: (približne) 3,8 cm
Materiál na popruh: koža
Materiál prípadu: zliatina
Spona: Knižka z nehrdzavejúcej ocele
Ukazujúci presný čas
Poznámka: Navrhujeme, aby ste ho nenosili pri plávaní. Ale ak idete plávať alebo ponoriť, pls nestlačte žiadne tlačidlo pod vodou!
Zahrnuté komponenty:
-1 X Originálne hodinky Skmei
| Číslo modelu | Pánske hodinky nové móda lacné |
| Šírka pásma | 20 mm |
| Dĺžka pásma | 25,5 cm |
| Štýl | Móda a príležitostné |
| Hrúbka | 10 mm |
| Typ spony | Spona |
| Krabice a materiál | Žiadny balík |
| hodinky | 100% vysoká kvalita |
| Funkcia | Automatický dátum, Odolný voči vode |
| Pôvod | Pevninská Čína |
| Typ položky | Kremenné hodinky |
| Typ materiálu vytáčania | Pohár |
| Materiál | Zliať |
| Priemer číselníka | 38 mm |
| Osvedčenie | Žiadny |
| Typ materiálu | Koža |
| Tvar puzdra | Zaokrúhlený |
| Pohyb | Štrbina |
| Značka | Štrbina |
| Hĺbka | 3bar |
Povinné polia sú označené *
keramický rám veľkosť vonkajšieho priemeru: 38 mm veľkosť vnútorného priemeru: 30,5 mm poznámka: 1. vďaka manuálnemu merania nechajte chybu 0,01-0,2 mm. 2.bezel je naklonený, nie plochý. 3. vysoká kvalita, ľahko sa inštaluje. 4.
originálne automatické mechanické hodinky pre mužov, luxusná značka 3d dutina zafírový zrkadlo volfrámový oceľový remienok man watch
pozerajte sa na interný vnútorný puzdro kliknite na jar, ktorá sa hodí zoznam balíkov: 1 x kliknite na tipy na zastavenie 3 x hodinky oceľové gule 4 x hodinky oceľová pružina nákupná poznámka platba pred zadaním
40 mm sapphire glass hodink oceľ potápačské puzdro strieborné zlato mod fit morský obyvateľ seiko nh35 nh36/34/38 eta2824 miyota8205 28,5 mm číselník popis:-materiál prípadu: pevná 316l z nehrdzavejúcej ocele-priemer puzdra: 40 mm-hrúbka: 13,2 mm-prispôsobenie
1. vynikáte: pre huawei watch d2 2.pakáž: 1*popruh (hodinky nie sú zahrnuté)
pletený náramok pre huawei band 8 nylon strap nastaviteľný pás smartwatch príslušenstvo rázlové pásmo elastic correa huawei band8 band compatible models:textile woven loop nylon band compatible with huawei band 8 9. please check your watch model carefully before placing
otvárač na zadné prípady hodiniek je možné nastaviť v rôznych pozíciách v rôznych prípadoch veľkosti. odstrapkovač chrbta hodiniek nebude poškriabať puzdro crytal a steel watch s plastovými kolíkmi. nástroj na odstraňovač hodiniek je vyrobený z
módne hodinky hodinky nepremokavé dátum denného dátumu hodinky pre mužov quartz náramkové hodinky z nehrdzavejúcej ocele svetlá kalendár sledujte nové mužské hodiny
fialový náramok pre fitbit inspire 3 pásma pre ženy korálkový náramok nastaviteľný agát náhradné popruhy crystal elastic blue 1. šperky iba pre fitbit inspire 3 2. iba jedna veľkosť pre všetky zápästie, navrhnite stredné zápästie 5,6 palca - 7,0
nové originálne kožené retro pštrosové vzory watchbands18 mm 20 mm 22 mm 24 mm čierna káva hnedá žltá matná kožená hodinová remienok špecifiká: šírka kapely: 18 mm (šírka pásma) x 16 mm (koniec pracky) 20 mm (šírka pásma) x 18
nové pánske hodinky nové luxusné business hodinky men vodotesné modré zlaté hodinky módne hodiny zápästia hodinky rellogio maskulino muži z t-winner muži sledujú značka: víťaz (t-winner) štýl: móda, neformálne, obchodné, luxus, šport hlavná