Pridať recenziu
Povinné polia sú označené *
sku: w257149
Skmei Man Vojenské hodinky Outdoor Sports Electronic Watch
Ako rozlišovať medzi pravou a nepravou?
Pomocou mobilného telefónu naskenujte QR kód na spodnej obálke hodiniek, či je overenie anti-counterfeitingu.
| Hĺbka | 5bar |
| Pohyb | Digitálny |
| Šírka pásma | 19 mm |
| Typ materiálu | PU |
| Typ položky | Digitálne náramkové hodinky |
| Štýl | Šport |
| Pôvod | Pevninská Čína |
| Krabice a materiál | Žiadny balík |
| Tvar puzdra | Zaokrúhlený |
| Typ spony | Spona |
| Dĺžka pásma | 26,5 cm |
| Funkcia | Odolný voči šoku, LED displej, Chronograf, Kompletný kalendár, Alarm, Týždenné zobrazenie |
| Priemer číselníka | 47 mm |
| Osvedčenie | CE |
| Typ materiálu vytáčania | Živice |
| Značka | Štrbina |
| Typ zobrazenia | Analógový digitálny |
| Hrúbka | 14 mm |
| Chemický | Žiadny |
| Materiál | Plastový |
| Číslo modelu | Skmei nový 1454 |
Povinné polia sú označené *
nový luxusný elegantný zlatý náramok hodinky pre ženy móda small chain watch vintage quartz ladies watch 2025 dámske náramkové hodinky --- bs bee sister: špecializujúca sa na vysoko kvalitné diamantové hodinky --- nie sú to len obrázky, vďaka ktorým
žiadna ochranná známka na hodinkách, kvalita aaa známka ● prípadový materiál: pevná 316l z nehrdzavejúcej ocele ● priemer prípadu: 41 mm (s výnimkou merania koruny) ● hrúbka prípadu: 12 mm ● sklo: sklo odolné voči minerálnym
pletený náramok pre huawei band 8 nylon strap nastaviteľný pás smartwatch príslušenstvo rázlové pásmo elastic correa huawei band8 band compatible models:textile woven loop nylon band compatible with huawei band 8 9. please check your watch model carefully before placing
sledujte remienok na náramok pre suunto race/race s smartwatch cadless ocen band pre kovový náramok correa race suunto race s
značka: zeppelin model: 7288-3 štýl: retro tvar: okrúhle kvalita: úplne nová hrúbka číselníka: 11 mm priemer vytáčania: 42 mm materiál puzdra: jemná oceľ režim zobrazenia: ukazovateľ typ hodiniek:
vlastnosti: ootdty uveďte svoje hodinky s puzdrom na hodinky, ktoré obsahujú vymeniteľné vankúše, aby ste si zaistili a zobrazovali svoje hodinky s maximálnymi eleganciami. tieto hodinky, ktoré sú vyrobené z výšky číreho akrylu, ponúka trvanlivosť
propagácia originálne kožené hodinky 20 222 24 mm tmavo hnedá woemn men cowhide hodinky hodinky na pásik opis položky šírka pásma: 20 mm22 mm 24 mm farba pásu: hnedá / tmavá bronw farba pracky: striebro (štetca) dĺžka pásma:
sledujte kapelu pre amazfit t rex pro smart watch strap metal cominless ocel náramok pre xiaomi huami amazfit t rex wrist band band vlastnosti produktu: - vyrobené z odolnej nehrdzavejúcej ocele - farby: čierna, strieborná - upevnite veľkosť zápästia
sledujte funkcie : predný prípad: zliatina zinku zadné puzdro: nehrdzavejúca oceľ band: skutočná koža pohyb: čínsky pohyb 3atm vodná odolná (nepremokavá životnosť, nemôže ho nosiť pri zobrazovaní alebo plávaní, nemôže
opis produktu pohyb: kremeňový pohyb priemer vytáčania: 1,1in / 28 mm hrúbka číselníka: 0,35 palca / 9 mm hmotnosť sledovania: 0,33 libier / 120 g materiál škrupiny: oceľ štýl pracky; spona režim zobrazenia: typ
• vysoko kvalitné kremeňové hnutie: táto dámska hodinky obsahujú vysoko kvalitný kremeňový pohyb, ktorý zaisťuje presné časové obdobie a trvanlivosť. je to spoľahlivá voľba pre každodenné nosenie. • dizajn módy vpred: hodinky sa môžu pochváliť módnym
papier obsahuje watch + sollen box + bezplatný predmet (darček) vlastnosť: 30 m odolnosť voči vode automatický dátum/ dňový deň vysoký pomer cien: japonsko miyota 8205 automatický mechanický pohyb / zafírový okno 1 rok
22 26mm quickfit silikone watch strap for garmin prístup s70 s62 fenix 7x 47 51 mm 6 6x pro 5 5x instinct 2x rackband náramok funkcie: značka 100% úplne nový a vysoký kvalitný. kompresná formovanie, robustná a odolná veľkosť je možné upraviť podľa okolností jednotlivého
miesto predaja produktu: -quartz watch: quartz core týchto quartz watch je vysoko kvalitné, aby sa zaistil presný čas. hodinková skupina je vyrobená z vegánskej kože. je to pekné, odolné a ľahko čistiteľné. -elegantný vzhľad: hodinky majú elegantný
sklenený lesk vysokovýkonný diamantový lak pre sklo od polywatch odstraňuje malé a stredné škrabance z hodiniek, smartfónov, automobilu, nábytku, domácnosti, okien a oveľa viac. 2-komponálny systém odstraňuje škrabance pomocou high-tech diamantov. opravte leštinu a