Pridať recenziu
Povinné polia sú označené *
sku: w256818
| Hrúbka | 6,9 mm |
| Typ zobrazenia | Bezprostredný |
| Funkcia | Prestaň sledovať, Odolný voči šoku, Odolný voči vode, Antimagnetický |
| Typ spony | spona |
| Chemický | Žiadny |
| Číslo modelu | 1391 |
| Priemer číselníka | 36,5 mm |
| Osvedčenie | CE |
| Šírka pásma | 16 mm |
| Značka | Hannah Martin |
| Pôvod | Pevninská Čína |
| Krabice a materiál | Papier |
| Štýl | Móda a príležitostné |
| Dĺžka pásma | 22 cm |
| Pohyb | Štrbina |
| Tvar puzdra | Zaokrúhlený |
| Typ materiálu vytáčania | Tvrdý |
| Hĺbka | 3bar |
| Materiál | Zliať |
| Typ materiálu | Koža |
Povinné polia sú označené *
značka: skmei 30 m odolný voči vode typ: quartz hodinky pre mužov ženy pohyb: pôvodný digitálny pohyb šírka pásma mužov: (približne) 2,0 cm priemer vytáčania mužov: (približne) 3,8 cm materiál na popruh: koža materiál
popis produktu: značka: pindu model : p6616.p6617 štýl: šport, neformálne, podnikanie. pohyb: nh35 funkcia: 1. prípad: nerezová oceľ. 2. sledujte zrkadlo: minerálne vysokohorské kamenné sklo. 3. koruna: koruna. 4.
žiadna ochranná známka na hodinkách, kvalita aaa známka ● prípadový materiál: pevná 316l z nehrdzavejúcej ocele ● priemer prípadu: 41 mm (s výnimkou merania koruny) ● hrúbka prípadu: 12 mm ● sklo: sklo odolné voči minerálnym
špecifikácie naviforce 8051t materiál prípadu: zliatina priemer prípadu: 44 mm hrúbka prípadu: 13 mm materiál pásov: fumovaný oxid kremičitý remienok dĺžka pásma: 255 mm (vrátane cse) šírka pásma: 26 mm hmotnosť:
shengke watches robíme dropshipping! shengke je značka módnej návrhárky, šperky a hodinky skupiny yonghong sú milovaní mladými ľuďmi na celom svete. a veľa produktov odporúčala hviezdy a internetová celebrita a zaregistrovala ochranné známky
vlastnosti: náhradné pásmo silikónových hodiniek. vyrobený z vysoko kvalitného silikónového popruhu. ľahké a jednoduché použitie. pohodlné na nosenie. mnoho vyfarbuje peknú náhradu za vyfarbenie náramku. môže kolokovať
úplne nové a vysoké kvalitné. perfektne vhodné pre airtag --- tento vodotesný detský náramok je navrhnutý špeciálne pre sledovač airtag gps. vyrobte si kvalitného mäkkého elastického silikónu s presnými štrbinami, dokonale zapadá do sledovača bez toho,
otvárač na zadné prípady hodiniek je možné nastaviť v rôznych pozíciách v rôznych prípadoch veľkosti. odstrapkovač chrbta hodiniek nebude poškriabať puzdro crytal a steel watch s plastovými kolíkmi. nástroj na odstraňovač hodiniek je vyrobený z
propagácia originálne kožené hodinky 20 222 24 mm tmavo hnedá woemn men cowhide hodinky hodinky na pásik opis položky šírka pásma: 20 mm22 mm 24 mm farba pásu: hnedá / tmavá bronw farba pracky: striebro (štetca) dĺžka pásma:
20 mm popruh pre samsung galaxy watch 4 classic/5 pro/46 mm/3/active 2/s3 elastic braided solo bracelet huawei watch gt 2e pro band 【patenty čakajúce 】【 kompatibilné modely】 pletené hodinové pásy sú kompatibilné pre 20 mm hodinky, 22 mm hodinky popruh, 【personalizovaný
vitajte v obchodoch 3c watch accessary⌚ 1. všetky naše položky sú pripravené! 2. budeme dodávané do 48 hodín 3. ak je váš produkt poškodený počas prepravy, pošleme vám ho ako darček a pošleme vám nový balík. 4. poližujte nás,
vitajte v našom obchode watchband! dúfam, že tu máte pekný deň! naša spoločnosť stanovila výrobu a výrobu, nezávislý výskum a vývoj, veľkoobchod a maloobchod v integrovaných. popis: 4 hroty (4 -hviezdičkové) čepele presné rm skrutkovač
• vysoko kvalitné kremeňové hnutie: táto dámska hodinky obsahujú vysoko kvalitný kremeňový pohyb, ktorý zaisťuje presné časové obdobie a trvanlivosť. je to spoľahlivá voľba pre každodenné nosenie. • dizajn módy vpred: hodinky sa môžu pochváliť módnym
l: dĺžka 21 cm s: dĺžka 18 cm
vitajte v obchode zbl watchband store.prete vyberte ktorú farbu a šírku, ktorú potrebujete. ďakujem vám veľmi!