Pridať recenziu
Povinné polia sú označené *
sku: w256626
| Chemický | Žiadny |
| Hĺbka | Žiadny vodotesný |
| Šírka pásma | 18 mm |
| Typ materiálu vytáčania | Pohár |
| Materiál | Zliať |
| Priemer číselníka | 38 mm |
| Krabice a materiál | Žiadny balík |
| Typ materiálu | Zliať |
| Dĺžka pásma | 16 cm |
| Pohyb | Štrbina |
| Pôvod | Pevninská Čína |
| Typ spony | spona |
| Typ zobrazenia | Arabské číslice |
| Hrúbka | 8 mm |
| Číslo modelu | XR3874 |
| Tvar puzdra | Zaokrúhlený |
| Štýl | Móda a príležitostné |
Roztomilý darček veľmi lacný
Je to zlomené
Povinné polia sú označené *
silikone watchband 22 mm pre xiaomi mi mibro watch x1 strap smartwatch nástenné pásmo pre náramok mibro watch perie: šírka pásma: 22 mm *materiál: vyrobený z vysoko kvalitného silikónu, zdravého a environmentálne priateľského *pracka: 316l z nehrdzavejúcej ocele
vlastnosti: 1. časti potrebné na údržbu pohybu hodiniek, výmenu častí hodiniek, ľahká inštalácia a použitie. 2. je kompaktný a pohodlný, pohodlný, prepravovať sa, prepravovať sa, vynikajúce v spracovaní a nie je ľahké poškriabať hodinky. 3.profesionálne
olevs pánske hodinky top značka luxusná z nehrdzavejúcej ocele vodotesný žiarivý chronograf quartz hodinky módne obchodné záravy náramky doprava : 1. tovar sa odosiela do 1-2 pracovných dní po odplate , uistite sa, že adresa je správna 2.
popis: 100% úplne nový oem a v dobrom pracovnom stave. tieto kvalitné nivet sú mimoriadne užitočné príslušenstvo k vašej súprave nástrojov. skvelé na opravu kapely na hodinky pre hodinky rolex & omega watch veľkosť: 5.3 /6.0 /7.0 farba:
kto sa už stará už neskoro hodinky produkt: nh series model 35 automatické mechanické hodinky veľkosť prípadu: 39 mm/36 mm hrúbka škrupiny: 12,8 mm (vrátane skla) priemer vytáčania: 28,5 mm (3d kovový text bez loga) dĺžka
sledujte ruku pre tourbillon dĺžka dĺžky ruky : 15 mm venovať pozornosť zostavovaniu sliepky veľkosti
poznámka: svetlá snímanie a rôzne displeje môžu spôsobiť, že farba položky na obrázku sa mierne líši od skutočnej veci.licted chyba merania +/- 0,1-0,3 mm opis svetlo: c3 super zelený svetelný svetelný 4 ruky veľkosť ihly: 8 mm * 12,5 mm *
10ks karikatúra lesklý plastový plastový pvc sestra doctor badge roal doractratívna hosporná hospodárska peckálne hodely popis: pohyb hodiniek: vreckové hodinky sú kremeňový pohyb, ktorý sa hodí pre konštantné a presné udržiavanie času. vodotesné:
najlepšie odporúčame pre vás prijmite prispôsobenie, rytie textu, logo, značku kliknite na obrázok nižšie a kúpte logo a sledujte, napíšte na pokladňu alebo predajcu správ, čo chcete vykopať. môžeme vytierať vytáčanie, dozadu, pracku, box čas
opis produktu pohyb: kremeňový pohyb priemer vytáčania: 1,77in / 45 mm hrúbka číselníka: 0,63 palca / 16 mm hmotnosť sledovania: 0,33 libier / 120 g materiál na puzdro: presná oceľ režim zobrazenia: typ ukazovateľa materiál
typ pohybu: quartz watch uplatniteľní ľudia: ženy sledujte dĺžku kapely približne: 205 mm sledujte šírku pásma približne: 15 mm priemer puzdra sledujte približne: 29 mm hrúbka prípadu približne: 9 mm balíček vrátane: -
pohybové skrutky s 5ks/lot watch pre 46941 46943 watch osciling hmotnou rotorom w8158 5ks/veľa toto je generická výmena časti hodiniek zahrnutý balík: 1 veľa
módne pánske hodinky jednoduché arabské číslice vytáčanie pánske zápästie watch casy sport kožená skupina men quartz clock erkek kol saati popis produktu: kategórie hodiniek: muži/ženy/dámy štýl hodiniek: móda/elegantný/príležitostný denná
l: dĺžka 21 cm s: dĺžka 18 cm
Kupujúci
Lindo