Pridať recenziu
Povinné polia sú označené *
sku: w256209
Poznámka:
#1. Je vyrobený zo syntetickej kože, nie zo skutočnej kože.
#2. Na predstavenie retro vyzerajúceho, povrch kože bude mať umelé záhyby.
✔PROTECT ODVODA VRACOVÝCH LISTICOV: Tento držiteľov karty zaistí, že si môžete ponechať
Všetky dôležité karty usporiadané a ľahko dostupné.
✔stylish a praktické: Vnútorná stránka prípadu, ktorá je podporovaná, aby bola odstránená alebo opravená.
Rozmery: 13,8*9,5 cm/5,43*3,74 palca
Zoznam balíkov: Retro Russian Automobile Licenction Bag Bag
| Číslo modelu | Vodičský vodičský kryt |
| Hlavný materiál | PU |
| Miesto pôvodu | Čína (pevnina) |
| Štýl | Neformálny |
| Forma | Vankúš |
| Pôvod | Pevninská Čína |
| Typ položky | Držitelia kariet a identifikátorov |
| Šírka položky | 13cm |
| Váha položky | 50g |
| Dĺžka položky | 9.5cm |
| Veľkosť | 9.5*13cm |
| Typ vzoru | Tuhý |
| Zatvorenie | Žiadny zips |
| Chemický | Žiadny |
| CN | Hubei |
| Zloženie materiálu | PU |
| Pohlavie | unisex |
| Využitie | vizitka |
Povinné polia sú označené *
rfid proti krádeži pánskych peňaženky kožená billfold bedrová kreditná karta/id držitelia hasp coin coin
ultra tenké pánske kožené kožené mini malá mágia peňaženka peniaze peniazera držiteľ kabelky narodeniny darček pre otca priateľ najlepší predaj-wt popis: vlastnosti: 1. materiál prémium: vyrobený z vysoko kvalitného materiálu pu, odolný
materiál: koža, kov veľkosť: 11,5*10*3 cm (4,53*3,94*1,18in) farba: čierna, ľahká káva, tmavá káva kapacita: peňažný slot, slot na kartu, fotografický slot obsah balíka: 1pc peňaženka poznámky: 1. k dojemne rozdielu nastavenia
úplne nový a vysoký typ typu: coin conuse (okrem príveskov) materiál: veľkosť látky: 10*8,5 cm (3,93*3,34in) farba: ako je uvedené v balíku obrázkov: 1pcs*coin cure (s výnimkou príveskov) poznámky: 1. z dôvodu rozdielu medzi rôznymi monitormi nemusia obrázky odrážať
produkt: štvorcové slúchadlá farba: čierna, červená, oranžová, fialová, zelená, ružová, modrá, obloha modrá veľkosť: 11,5 x 7,5 x 3,5 cm materiál: eva funkcia: ukladanie dátových káblov slúchadiel
úplne nový a vysokokvalitný typ: minnica materiál: pu farba: ako ukazuje obrázok veľkosť: 7*7*3cm (2,76*2,76*1.18in) balíček obsahuje: 1* tipy: 1. dodávajú sa k efektu svetla a monitorov, farby môžu mať ľahko rozdiel. 2.pozrite
úvod produktu: držiteľ držiteľa kariet neonatológie nemocnice, držiteľ kariet, lanyard, zatiahnuteľný klip yoyo, držiteľ karty zvislého štýlu, držiteľ kariet horizontálneho štýlu. ďalšie rozmery nájdete v nasledujúcich obrázkoch. môžete
módne ženy batoh dievčatá batohy batohy ženské tašky dámske tašky pred objednávkou skontrolujte graf veľkosti. ak si nie ste istí veľkosťou, pošlite nám správu. vlastnosti: 1. vyrobené z ľahkej, priedušnej tkaniny, plynulá a vôbec neoviahnutá,
zaslúžite si najlepšiu prémiovú 100% kravskú kožu, luxus s kvalitným koženým materiálom: originálna kravská koža po procese vosku. podšívka bola vyrobená z mikrovlákna a polyesteru, hladká a odolná. veľkosť 2,3 cm.it je vhodný na prepravu v zadnom vrecku, kabelke,
tidy klávesy - viac miesta vo vrecku: finišer inteligentného kompaktného kľúča je navrhnutý s kompaktným rámom, ktorý dokáže zorganizovať klávesy úhľadne a vytvoriť viac priestoru pre vašu peňaženku. môže ublížiť, poškodiť vaše vrecko alebo peňaženku
Kupujúci
dobrý