Pridať recenziu
Povinné polia sú označené *
sku: w256076
Vážený priateľ. Dostaňte sa do nášho obchodu!
Špecifikácie:
- Položka: Quartz Digital Dual Display Watch
- Typ hodiniek: móda a príležitostné/biznis/šaty/luxus
- Funkcia: svetelný, vodotesný
- Materiál prípadu: nehrdzavejúca oceľ
- materiál popruhu: vysoko kvalitný pás z nehrdzavejúcej ocele
Balíček vrátane:
- 1 x lige hodinky
- 1 x Lige Original Watch Box
- 1 x Používateľská príručka s záručnou kartou
- 1 x utierajte handričku
【Otázka a odpoveď】
Otázka: Ktorý spôsob dopravy?
Odpoveď: Oficiálna prepravná stanica www.formove.sk.Ak potrebujete DHL alebo EMS, môžete nás kontaktovať.
Otázka: Aká dlho je záruka?
Odpoveď: Sľubujeme jednoročnú záruku.
Otázka: Ako dlho budú hodinky odosielané?
Odpoveď: Keď zadáte objednávku, starostlivo skontrolujeme tovar do 1 ~ 2 dní a potom pre vás dodáme tovar a potom uvidíte svoje číslo brány v objednávke.
【Vitajte v Dropshipping】
1. Podporujeme priamy predaj a spolupracujeme s mnohými priamymi predajmi.
2. Sme veľmi radi, že môžeme predávať naše značkové hodinky vo vašom obchode.
3. Žiadny faktúra.
| Číslo modelu | FB0007 Muži sledujú |
| Značka | Liga |
| Typ materiálu | nehrdzavejúca oceľ |
| Tvar puzdra | Zaokrúhlený |
| Chemický | Žiadny |
| Funkcia | Odolný voči šoku, LED displej, Chronograf, Kompletný kalendár, Týždenné zobrazenie |
| Krabice a materiál | Papier |
| sledovať mužov | Montre Homme |
| Človek sledovať | reloj hombre |
| Hodiny pánskych náramkových hodiniek | Erkek Kol Saati |
| Typ materiálu vytáčania | Tvrdý |
| Hrúbka | 15 mm |
| Šírka pásma | 22 mm |
| Priemer číselníka | 47 mm |
| Materiál | nehrdzavejúca oceľ |
| Hĺbka | 3bar |
| Pohyb | Digitálny |
| Hodinky pre mužov | Pánske hodinky |
| pozerať sa | premiéra |
| Typ zobrazenia | Analógový digitálny |
| Pôvod | Pevninská Čína |
| Typ spony | Stlačte skrytú sponu |
| Štýl | Móda a príležitostné |
| Dĺžka pásma | 22 cm |
| elektronické hodinky | digitálne hodinky |
| Typ položky | Digitálne náramkové hodinky |
Povinné polia sú označené *
rybí škála vzoru motýfly nasadenie sklada zložka automatická dvojitá tlačiareň kliknutím na z nehrdzavejúcej ocele hodinky 16 18 24 20 mm 22 mm pracka materiál: 306l z nehrdzavejúcej ocele farba: strieborné zlato zlato gold black band šírka: 12 mm, 14 mm, 16 mm, 18
modname = ckeditor dĺžka veľkosti: 104 mm+87 mm d dĺžka veľkosti: 130 mm+87 mm normálne si dievča a dáma vyberte veľkosť s, chlapec a muž si vyberte veľkosť l zmerajte svoje zápästie pred objednávkou šírka popruhu 20 mm: universal
oceľová vodotesná koruna pre richard mille rm 010 48 mm automatické hodinky ako: rm 010 ; rm 010 automatic ...
luxusná kožená remienok pre apple watch band 42 mm 44 mm 45 mm 49 mm 38 mm 41 mm 41 mm dizajnérsky náramok iwatch ultra 8 7 6 5 4 3 se pásma popis: 1,100% úplne nová vysoká kvalita; 2. ľahké vložiť a odstrániť, dokonale vhodné pre vaše hodinky; 3.preláva
sledujte remienok na náramok pre suunto race/race s smartwatch cadless ocen band pre kovový náramok correa race suunto race s
[xlmodel]-[custom]-[8888] pánske automatické hodinky z nehrdzavejúcej ocele 316 nesun mn9086 špecifikácia pohyb: automatický samosprávny typ: móda a šport vlastnosti: fáza mesiaca, svetelné ruky, kalendár, hodina, minúta,
tipy na otepľovanie: keď najprv použite nový pohyb chronografov série vk, musíte tlačiť o niečo väčšiu silu, aby ste spustili tlačidlá funkcie štart/stop/reset, je to normálna situácia pre nové hodinky, nie pre problém s kvalitou, pokúsiť sa stane trochu
22 mm kompatibilné s: pre redmi watch 5 active/5 lite (nie je hodné redmi watch 5) pre xiaomi watch s1/s1 active/s1 pro pre farbu hodiniek xiaomi mi pre xiaomi mi watch color 2 pre xiaomi watch color sport pre xiaomi watch s2 42 mm
vlastnosti: *model: 20 mm/22 mm popruh *pásový materiál: metal milanese *dĺžka pásma: 225 mm kompatibilné: 20 mm popruh *galaxy watch 3 41 mm *gear s2 classic *gear sport *galaxy watch active *galaxy watch 42 mm *galaxy watch active
vitajte v našom obchode watchband! dúfam, že tu máte pekný deň! naša spoločnosť stanovila výrobu a výrobu, nezávislý výskum a vývoj, veľkoobchod a maloobchod v integrovaných. popis: 4 hroty (4 -hviezdičkové) čepele presné rm skrutkovač
sledujte funkcie : predný prípad: zliatina zinku zadné puzdro: nehrdzavejúca oceľ band: skutočná koža pohyb: čínsky pohyb 3atm vodná odolná (nepremokavá životnosť, nemôže ho nosiť pri zobrazovaní alebo plávaní, nemôže