Pridať recenziu
Povinné polia sú označené *
sku: w255914
Modul ESP32 používajte Espressif-ESP32-WROOM-32
KC868-A4 Smart Controller, máme veľa lekcií videí na kanáli Kincony YouTube učte, ako sa
KC868-A4 Smart Controller, Mnoho zdrojov Hareware, ktorý môžete použiť, môžete napísať ľubovoľný kód podľa Arduino IDE na ESP32 WiFi/Bluetooth Modul. Dodáme demo kód pre rôzne vzorky.EveryOne môže upraviť a zmeniť kód pre svoj vlastný inteligentný domov Projekt automatizačného systému.
Video Guide: https://www.youtube.com/c/kincony
Technické fórum: https://www.kincony.com/forum
KC868-A4 Príručka a lekcie (napísal Alex z Ruska ruským jazykom)
ултимативный гайд. Часть 1.
https://habr.com/ru/company/ruvds/blog/646923/
ултимативный гайд. Часть 2.
https://habr.com/ru/company/ruvds/blog/647119/
ултимативный гайд. Часть 3: управление контролером через Telegram-бота керез telegram-бота
https://habr.com/ru/company/ruvds/blog/651099/
KC868-A4 Príručka a lekcie (napísal Alex preložený angličtinu od Nebojsa z Chorvátska)
Podrobnosti o návrhu hardvéru
https://www.kincony.com/KC868-A4-Hardware-design-details.html
Ako kódovať Arduino IDE
https://www.kincony.com/how-to-code-by-arduino-ide.html
Ovládanie prostredníctvom mobilného telegramu Bot
https://www.kincony.com/control-via-mobile-telegram-bot.html
| bzučiak | 1 |
| RF433MHz Odoslať | 1 |
| Číslo modelu | KC868-A4 |
| Napätie | DC12V |
| Pôvod | Pevninská Čína |
| Komunikácia | RS232/wifi/Bluetooth |
| Tlačidlo | 2 |
| Ir posielať | 1 |
| Výstup relé | 4 |
| Značka | Kincony |
| Maximálne zaťaženie relé | AC277V/10A |
| Sťahovanie firmvéru | USB-C/Type-C |
| Teplotný port | DS18B20/DHT11/21 |
| analógový výstup | DC 0-10V *2 |
| Prijímač RF433MHz | 1 |
| Stav montáže | Pripravený |
| Metóda komunikácie | Kompatibilný, Wi-fi |
| Digitálny vstup | 4 |
| Analógový vstup | DC 0-5V*2 4-20MA*2 |
| Podporovať | esphome/tasmota/arduino IDE |
| Osvedčenie | CEA, Fcc, ROHS, Ul, hrebeň |
| Vývojová rada ESP32 | Otvorený zdroj |
| Chemický | Žiadny |
| IR prijímač | 1 |
| Kompatibilita | Všetky kompatibilné |
Produkt prišiel v čase dobre zabalený a v dobrom stave
Vynikajúci predajca!
Povinné polia sú označené *
tuya smart life wireless detectory detector detector detector fire fire alarm micro-type inteligentný detektor dymu detektor sensor sensor detecte dym, bodové nebezpečenstvo vopred a znižujú riziká ohňa. zabráňte smok a oheň s detektorom dymu, 3-ročná životnosť,
• vysoká spotreba energie: so spotrebou energie 4 w/m je toto led pásové svetlo ideálne na rozjasnenie obrazovky televízora alebo pracovnej plochy. • funkcia zmeny farby: funkcia zmeny farby vám umožňuje prispôsobiť osvetlenie tak, aby zodpovedala vašej nálade
vlastnosti: inteligentné záclony otváranie a zatváranie automatizácie vašich existujúcich žalúzií, odtieňov, záclony najjednoduchším a nákladovo najefektívnejším spôsobom. v batérii 2000 mah, napájaná nabíjačkou (napájací adaptér nie je zahrnutá) zaisťuje
smart control panel specs tec vstup: 100-240vac, 50/10 hz bezdrôtový protokol: wi-fi , zigbee pracovná teplota: 0 ~ 40 ℃ pracovná vlhkosť: 5%-90%rh (nekondenzovanie) operačný systém: linux prihlásenie: skenovací kód hlasová
tento senzor je v spánku, keď je v prostredí osvetlenia, napríklad v deň. môže byť ovládaný akýmkoľvek zvukom a bude fungovať v temnom prostredí, napríklad v noci. ak sa senzor cíti zvuk, riadená lampa bude svetla okolo 45 s. jemné spracovanie
špecifikácia: typ: tuya wifi smart led žiarovka svetlá farba: rgb + teplá biela + biela (2800k-6500k) typ zásuvky: e14 sila: 5w / 7w / 9w napätie: ac 220v cri:> 85 stiahnutie aplikácie: smart life / tuya smart sieť:
modname = ckedior nový xiaomi mijia electric soap dispenser 1s usb nabíjateľnú automatickú indukčnú indukčnú ručnú práčku penový stroj domáce zariadenie bez vody v krabici poznámka: veľmi importujte, prečítajte si prosím pred miestom objednávky !!!!! 1.
youpin enchen boost usb electric hair clipper dvojrieska keramická rezačka vlasy rýchle nabíjanie vlasov zastrihávače deti clipper očariť strih účes je taký jednoduchý kľúčová pevná dĺžka dvojrstvá rýchlosť rýchlosť ľahké použitie
1. ľahko použiteľný, tento riadiaci modul wifi nevyžaduje programovanie, stačí si stiahnuť aplikáciu a pripojiť sa k wifi na ovládanie vstavaného cloudu, ktorý podporuje diaľkové ovládanie 2.4g. 2. s svetlom indikátora, so svetlom indikátorom indikátora signálu
tuya 3.0 teplota a vlhkosť senzor diaľkového monitora pomocou inteligentnej aplikácie práca s batériou s alexom home 100% úplne nový a vysoko kvalitný! 1. tuya smart cezr a vlhkosť senzor: tuya wireless gateway hub je nevyhnutnosťou pracovať so senzorom
tuya wifi ovládač ovládava ovládacie ovládacie ovládacie ovládacie ovládacie ovládacia panel 12v wiegand 26-44 bits vstup 1000 užívateľ režimy viacerých prístupov: karta, karta alebo pin, karta s pin a viacerými kartami/kolíkmi môže sa spojiť s akoukoľvek
popis: aplikácia: tuya/smart life 1. ovládanie zariadení sub duvivice ako kompatibilné s viacerými režimami: riadiace zariadenia brány, podporujúce diaľkové ovládanie a riadenie skupiny pre pripojené inteligentné zariadenia bluetooth a zigbee v aplikácii
4g lte mobile router prenosný prenosný typ type-c usb hotspot 10000 mah wireless network adapter 150 mbps s indikátorom externej antény led funkcia: 1. vysokorýchlostný bezdrôtový prenos: zažite výkonný výkon siete s rýchlosťou prenosu bezdrôtových prenosov
modname = ckeditor originálny xiaomi mi smart socket plug zigbee wifi wifi wireless remote socket adapter switch switch zapnite a vypínač s telefónnou poznámkou: existujú 2 verzie vo verzii aptions (zigbee vesion a wifi verzia) . hlavné vlastnosti: original xiaomi
mono-lcd fstn 160*160 dots cog string / voliteľný výrobca displeja 18pin pre tn / stn tft lcd amoled typ produktu: fstn bodová bodka: 160*160 displej aa plocha (mm): 54,38*54,38 celková dimenzia s výnimkou fpc (mm): 66,95*73,90*4,5 balík
*** musí použiť 120w nabíjačku xiaomi (druhá nabíjacia verzia), ktorá podporuje redmi k50 esports verzia 20v6a120w second nabíjanie. nabíjačka je potrebné prispôsobiť podľa rôznych protokolov nabíjania telefónu. *** nabíjačka je potrebné zakúpiť osobitne. názov
#detail_decote_root .magic-0 {margin-bottom: 10px; pretečenie: skryté} #detail_detail_root .magic-1 {width: 750px} #detail_decorote_root .magic-2 {overflow: hidden; width: 750px; výška: 750px; : 0; margin-bottom: 0; margin-left: 0; margin-right: 0} #detail_decorát_root .magic-3
Kupujúci
v poriadku