Pridať recenziu
Povinné polia sú označené *
sku: w255790
Značka: Skmei 1243
Športové elektronické načasovanie ▪ Pohlavie: Muži ▪ Štýl: Šport, bežecké cyklistické Priemer číselníka: 50 mm ▪ Hrúbka puzdra: 17 mm ▪ Šírka pásma: 22 mm ▪ Ráza dĺžka: 250 mm ▪ Odolnosť voči vode: 5ATM ▪ Funkcie: Viacnásobné časové pásmo, odolné voči vode, chronograf, budík Svetlo ▪ Obsah balenia: 1 -násobok športových hodiniek (bez krabice)
| Číslo modelu | 1243 |
| Materiál | Plastový |
| Typ položky | Digitálne náramkové hodinky |
| Typ spony | Spona |
| Priemer číselníka | 50 mm |
| Štýl | Šport |
| Pôvod | Pevninská Čína |
| Tvar puzdra | Zaokrúhlený |
| Typ materiálu vytáčania | Živice |
| Typ materiálu | PU |
| Osvedčenie | CE |
| Hĺbka | 5bar |
| Funkcia | Zadné svetlo, Odolný voči šoku, Chronograf, Kompletný kalendár, Viacnásobné časové pásmo, Odolný voči vode, Alarm |
| Hrúbka | 17 mm |
| Značka | Štrbina |
| Krabice a materiál | Žiadny balík |
| Pohyb | Digitálny |
| Dĺžka pásma | 25 cm |
| Šírka pásma | 22 mm |
Povinné polia sú označené *
1. tento číselník hodiniek je navrhnutý s prvkami módnych trendov, ultra tenkými a jednoduchými, módnymi a všestrannými, ľahko použiteľnými na kolokovanie odevov v každej príležitosti a za akýchkoľvek podmienok, či už ide o cestovanie, podnikanie, večierok alebo
20 mmceramický remienok pre huawei watch gt 3 pro 43 mm z nehrdzavejúcej ocele keramický náramok keramický: keramický materiál, teplota popruhu je nižšia ako teplota kovových a silikónových remienkov, popruh je hladký a lesklý a je anti-potiahnuté, opotrebenie, opotrebenie
svetlo: zelený svetelný žiarivý veľkosť: 9,5 mm x 13,5 mm x 14 mm (meraná od stredu otvoru ihly hodiniek k hornej časti ihly hodiniek) vhodné pre: nh34 nh35 nh36 4r 7s hnutie
popis: položka správy larimoker 31,5 mm zelený sivý čierny čierny kremeňový pohyb hodiniek a vk63 watch hands luminous watch dial fit vk63 pohyb farba: ako je znázornené veľkosť číselníka : 31,5 mm sledujte veľkosť ruky: 14,5 mm/13,5
modname = ckeditor dĺžka veľkosti: 104 mm+87 mm d dĺžka veľkosti: 130 mm+87 mm normálne si dievča a dáma vyberte veľkosť s, chlapec a muž si vyberte veľkosť l zmerajte svoje zápästie pred objednávkou šírka popruhu 20 mm: universal
100% úplne nové a vysoké kvalitné. časti opravy častí pohybu švajčiarskych hodiniek. materiál produktu je odolný a má dlhú životnosť. môže byť použitý ako náhradná časť na uľahčenie výmeny pohybu. farba: ako je znázornené materiál:
olevs pánske hodinky top značka luxusná z nehrdzavejúcej ocele vodotesný žiarivý chronograf quartz hodinky módne obchodné záravy náramky doprava : 1. tovar sa odosiela do 1-2 pracovných dní po odplate , uistite sa, že adresa je správna 2.
22 mm kompatibilné s: pre redmi watch 5 active/5 lite (nie je hodné redmi watch 5) pre xiaomi watch s1/s1 active/s1 pro pre farbu hodiniek xiaomi mi pre xiaomi mi watch color 2 pre xiaomi watch color sport pre xiaomi watch s2 42 mm
ochladenie obrazovky tempered glass pre samsung gear s3 classic frontier lte 2.5d round edge anti-scratch vlastnosti: citlivosť a plynulosť: pohodlnejší pocit dotyku ultra tenké pmladené sklo remí neuveriteľné hd vision: high transparency glass,
pohyb fit: eta 2836 miyota 8215 821a 8205 mingzhu dg 2813 3804 st1612 pohyb vytáčanie puzdra 33 mm-35,4 mm veľkosť: priemer: 46 mm bez koruny x hrúbka : 17,2 mm sklo : minerálne sklo materiál: 316l z nehrdzavejúcej ocele, hliníkový zliatinový
shirryu thorn classic malé druhé šaty hodinky: materiál prípadu: 316l z nehrdzavejúcej ocele kastída: 316l z nehrdzavejúcej ocele rozmer prípadu: 37,8 mm výška: 9,5 mm vlákok: 48,8 mm šírka oka: 19 mm popruh: kožený