Pridať recenziu
Povinné polia sú označené *
sku: w255725
Uličky stropné svetlo koridor balkónová lampa vintage retro stena svetlá spálňa vedľa obývacej izby Bauhaus decoriton Sonces
Produkt: Stropné svetlo na uličku / Svetlo
Materiál: železo
Príkon: 5w
Farebné svetlo: Teplé /prirodzené svetlo
Zdroj svetla: LED
Farba: gloden /chróm /biela /žltá /červená
Veľkosť: priemer 15 cm
Aplikácia: Ailes /veranda /balkón /študijná miestnosť /obývacia izba /spálňa
Oblasť osvetlenia: 5-10㎡
Záruka: 2 roky
Podpora: dropshipping
| Napätie | 90-260V |
| Typ | múčka |
| Inštalačný typ | Namontovaný na stene |
| Vyriešiť | 110 V, 220V |
| Priradenie | 5W |
| Smer | Hore a dole |
| Odtieň | Priehľadné sklo |
| Aplikácia | Kuchynka, Jedáleň, Posteľná izba, Foyer, štúdium |
| Zdroj energie | AC |
| Typ položky | Nástenné žiarovky |
| Telesný materiál | Žehlička |
| Využitie | Denné osvetlenie |
| Svetelný zdroj | LED žiarovky |
| Značka | Dutrieux |
| Pôvod | Pevninská Čína |
| Záruka | 2 roky |
| Je stmievateľný | No |
| Technika | Maľovaný |
| Počet zdrojov svetla | 1 |
| Je súčasťou žiaroviek | Áno |
| Je inteligentné zariadenie | no |
| Materiál | Kov, Žehlička |
| Štýl | Moderný štýl |
| Číslo modelu | Zywl023 |
| Osvedčenie | CCC, CEA, pse, ROHS |
| Základný typ | E27 |
| Typ prepínača | Spínač |
Povinné polia sú označené *
luxusný moderný sklenený guľôčkový prívesok light nordic multi heads viedol luster pre reštauráciu villa home decor 1. veľkosť: l55 cm, l95cm 2.l ight body farba: zlatá/čierna 3. materiál produktu: kov+sklo 4. svetlá zdroja: led g9 5.
imformácia produktu farba: biela/ružová/modrá osvetlenie: chladné svetlo žiadne diaľkové/teplé svetlo bez diaľkového ovládača rozmery: takto: biela/ružová/modrá φ50*h6cm b biela/ružová/modrá φ50*h6cm c biela/ružová/modrá
prečo si nás vybrať? -snažíme sa predávať výrobky s vysokou kvalitou a poskytovať objednávky v rámci minimálneho možného času. -dajte svoj domov jasný nový vzhľad s touto štýlovou a modernou nástennou lampou. táto lampa je ideálnou voľbou na
chemikália s nátlakom: žiadne metóda inštalácie: samostatný svetelný tok: 2000-82000 miesto: salón, štúdium, hlavná spálňa, ďalšie spálne, hotelová hala, hotelová izba farba lampy: biela, čierna, modrá, žltá, strieborná, zlato číslo
špecifikácie: často q1: zákazník: čo mám robiť, ak nedostaneme tovar v dohodnutom čase? shop: budeme vám kompenzovať v plnej výške. q2: zákazník: čo mám robiť? ak je poškodený počas prepravy? shop: po prvé,
materiál : nerezová oceľ, plast typ izby : kúpeľňa, kuchyňa, galéria, spálňa, študijná miestnosť špecifické použitia produktu: čítanie, remeslá, špajza, detská izba, práčovňa, kuchyňa, kúpeľňa, spálňa, obývacia izba, domáca
vlastnosti: vyrobené z vysoko kvalitného materiálu abs, odolné pre dlhodobé používanie. nastaviteľný uhol svetla, podporová trubica svetla môže byť skrútená do akéhokoľvek uhla. batériu, vhodné na každodenné použitie, nie je potrebné meniť
o nás sme továreň špecializujúca sa na výrobu a predaj produktov osvetlenia.
vlastnosti: - žimpa je vyrobený z kryštálu, ktorý sa nedá ľahko rozbiť, má dobrý prenos svetla a ľahko sa čistí a špinaví. - materiál panelu je sklenená šošovka, ktorá má silnú refrakčnú textúru, dobrý účinok, dobrú stabilitu, odolávanie
bambus prívesok lampa rattan ľahká ruka tkaná lustra kaviareň reštaurácia osvetlenie obývacia izba umenia dekor závesná lampa indoor
poznámka: toto svetlo stopy neprichádza s žiarovkou gu10 a musí sa kúpiť sami sami popis: 1, [ochrana životného prostredia, úspor] táto lampa lampy používa inštaláciu žiarovky gu10, je možné nahradiť vašim obľúbeným príjmom teploty farieb 2,
[xlmodel]-[photo]-[0000] dinning k9 crystal luster designer round led led led limp pre výstavnú halu obývacia izba dekor luxury haglamp
吸顶灯批发 led 吸顶灯 卧室灯 阳台灯 过道灯 吸顶灯 吸顶灯 led 灯 卧室吸顶灯 客厅灯 客厅吸顶灯 客厅吸顶灯
vlastnosti: lustné napätie: 110v, 120v, 220v, 230v, 90-260v sumenie napájania: ac inštalácia typ: semiflush mount typ odtieňa: smer bez tieňa: down down je stmievateľný: bez povrchovej úpravy: základný typ: e27 štýl: moderný štýl svetlo zdroj: led žiarovky materický
špecifikácie: často q1: zákazník: čo mám robiť, ak nedostaneme tovar v dohodnutom čase? shop: budeme vám kompenzovať v plnej výške. q2: zákazník: čo mám robiť? ak je poškodený počas prepravy? shop: po prvé,