Pridať recenziu
Povinné polia sú označené *
sku: w255673
| zápästie | Montre Homme |
| Typ položky | Kremenné hodinky |
| Šírka pásma | 20 až 24 mm |
| Dĺžka pásma | 24 cm |
| Typ materiálu vytáčania | Tvrdý |
| Typ spony | Spona |
| nové hodinky | Quartz hodinky |
| Značka | Liga |
| Priemer číselníka | 45 až 49 mm |
| Tvar puzdra | Štvorcový |
| Funkcia | Prestaň sledovať, Odolný voči šoku, Žiarivý, Automatický dátum, Kompletný kalendár, Fáza mesiaca, Odolný voči vode, plávať, žiarivé ruky |
| Hĺbka | 3bar |
| Štýl | Móda a príležitostné |
| Materiál | nehrdzavejúca oceľ |
| Pánske hodinky | Športové hodinky Men |
| Hrúbka | 12,5 mm |
| Typ zobrazenia | Bezprostredný |
| Číslo modelu | 8966 Muž sleduje |
| Pohyb | Štrbina |
| Hodinky obchodných mužov | premiéra |
| Krabice a materiál | Papier |
| Človek sledovať | reloj hombre |
| Chemický | Žiadny |
| Pôvod | Pevninská Čína |
| Typ materiálu | Koža |
Povinné polia sú označené *
úplne nový 28,5 mm biely hodinky green luminát pre nh35 nh36 4r36 mohing monififul funkcia s: l 100% úplne nový a vysoký kvalitný l jemné spracovanie a perfektný štýl l replacement watch dial for the original broken old one na aktualizáciu
rybí škála vzoru motýfly nasadenie sklada zložka automatická dvojitá tlačiareň kliknutím na z nehrdzavejúcej ocele hodinky 16 18 24 20 mm 22 mm pracka materiál: 306l z nehrdzavejúcej ocele farba: strieborné zlato zlato gold black band šírka: 12 mm, 14 mm, 16 mm, 18
popis produktu: značka: pindu model : p6616.p6617 štýl: šport, neformálne, podnikanie. pohyb: nh35 funkcia: 1. prípad: nerezová oceľ. 2. sledujte zrkadlo: minerálne vysokohorské kamenné sklo. 3. koruna: koruna. 4.
svetlo: zelený svetelný žiarivý veľkosť: 9,5 mm x 13,5 mm x 14 mm (meraná od stredu otvoru ihly hodiniek k hornej časti ihly hodiniek) vhodné pre: nh34 nh35 nh36 4r 7s hnutie
parametre produktu značka: olevs model: 2942 typ pohybu: kvalové puzdro materiál: zliatinový pás materiál: silikone watchband zrkadlo: potiahnuté sklo priemer: 44,0 mm hrúbka puzdra: 14,0 mm dĺžka pásma: 20,0 cm šírka pásma: 24,0 mm funkcie: kalendár, luminár,
pozerajte sa na interný vnútorný puzdro kliknite na jar, ktorá sa hodí zoznam balíkov: 1 x kliknite na tipy na zastavenie 3 x hodinky oceľové gule 4 x hodinky oceľová pružina nákupná poznámka platba pred zadaním
22 mm mäkký silikónový remienok pre suunto ocean/suunto race s/suunto vertikálne náhradné pásmo pre suunto 5 9 peak pro watchband feather: * šírka pásma: 22 mm *materiál: vyrobený z vysoko kvalitného silikónu, zdravého a environmentálne šetrného k životnému
popis: 100% úplne nový oem a v dobrom pracovnom stave. tieto kvalitné nivet sú mimoriadne užitočné príslušenstvo k vašej súprave nástrojov. skvelé na opravu kapely na hodinky pre hodinky rolex & omega watch veľkosť: 5.3 /6.0 /7.0 farba:
- 100% nový s značkou a vysokou kvalitou; - špičkovú značku luxusný vysokokvalitný dizajnový číselník, - 3atm / 30 metrov odolný voči vode (podporujte studenú sprchu a plávanie, nepracujte pri hodinkách, keď pod vodou nepodporujte horúcu vodu); - špecifikácie zobrazenia
poznámka: svetlá snímanie a rôzne displeje môžu spôsobiť, že farba položky na obrázku sa mierne líši od skutočnej veci.licted chyba merania +/- 0,1-0,3 mm opis svetlo: c3 super zelený svetelný svetelný 4 ruky veľkosť ihly: 8 mm * 12,5 mm *
vlastnosti: *model: 20 mm/22 mm popruh *pásový materiál: metal milanese *dĺžka pásma: 225 mm kompatibilné: 20 mm popruh *galaxy watch 3 41 mm *gear s2 classic *gear sport *galaxy watch active *galaxy watch 42 mm *galaxy watch active
kids smart sledujte 4g gps lbs sos camera videohovor ip67 nepremokavé umiestnenie diaľkové monitorovanie 1.4inches vs lt21 t16 obrazovka : 1,4 palca ips dotyková obrazovka, pixel 240x240 presnosť umiestnenia gps : 5-15m presnosť polohy wifi : 30-50
vynikajúce materiály a vynikajúce remeselné spracovanie vybrané pu, so zamatom a pohodlným dotykom; elegantné a silné šitie je elegantné a odolné. veľkorysý nápad na darček tento sofistikovaný organizátor hodiniek robí premyslený darček pre
analógové hodinky na zápästie z nehrdzavejúcej ocele funkcia: 100% úplne nové a vysoké kvalitné. množstvo: 1 štýl: neformálny pohyb: kremeň displej: analóg kapela materiál: zliatina prípad materiál: