Pridať recenziu
Povinné polia sú označené *
sku: w255629
| Typ materiálu vytáčania | Pohár |
| Dĺžka pásma | 20 cm |
| Typ položky | Kremenné hodinky |
| Hĺbka | Žiadny vodotesný |
| Krabice a materiál | Žiadny balík |
| Pohyb | Štrbina |
| Značka | Runerr |
| Šírka pásma | 15 až 19 mm |
| Typ materiálu | Koža |
| Hrúbka | 7 mm |
| Pôvod | Pevninská Čína |
| Funkcia | Žiadny |
| Priemer číselníka | 35 až 39 mm |
| Chemický | Žiadny |
| Štýl | Móda a príležitostné |
| Tvar puzdra | Zaokrúhlený |
| Materiál | Zliať |
| Typ spony | Žiadny |
| Typ zobrazenia | Bezprostredný |
Povinné polia sú označené *
značka: skmei 1243 športové elektronické načasovanie ▪ pohlavie: muži ▪ štýl: šport, bežecké cyklistické priemer číselníka: 50 mm ▪ hrúbka puzdra: 17 mm ▪ šírka pásma: 22 mm ▪ ráza dĺžka: 250 mm ▪ odolnosť voči vode: 5atm ▪ funkcie: viacnásobné
parametre produktu značka: olevs model: 2942 typ pohybu: kvalové puzdro materiál: zliatinový pás materiál: silikone watchband zrkadlo: potiahnuté sklo priemer: 44,0 mm hrúbka puzdra: 14,0 mm dĺžka pásma: 20,0 cm šírka pásma: 24,0 mm funkcie: kalendár, luminár,
modname = ckeditor dĺžka veľkosti: 104 mm+87 mm d dĺžka veľkosti: 130 mm+87 mm normálne si dievča a dáma vyberte veľkosť s, chlapec a muž si vyberte veľkosť l zmerajte svoje zápästie pred objednávkou šírka popruhu 20 mm: universal
žiadna ochranná známka na hodinkách, kvalita aaa známka ● prípadový materiál: pevná 316l z nehrdzavejúcej ocele ● priemer prípadu: 41 mm (s výnimkou merania koruny) ● hrúbka prípadu: 12 mm ● sklo: sklo odolné voči minerálnym
luxusná kožená remienok pre apple watch band 42 mm 44 mm 45 mm 49 mm 38 mm 41 mm 41 mm dizajnérsky náramok iwatch ultra 8 7 6 5 4 3 se pásma popis: 1,100% úplne nová vysoká kvalita; 2. ľahké vložiť a odstrániť, dokonale vhodné pre vaše hodinky; 3.preláva
pletený náramok pre huawei band 8 nylon strap nastaviteľný pás smartwatch príslušenstvo rázlové pásmo elastic correa huawei band8 band compatible models:textile woven loop nylon band compatible with huawei band 8 9. please check your watch model carefully before placing
sledujte ruku pre tourbillon dĺžka dĺžky ruky : 15 mm venovať pozornosť zostavovaniu sliepky veľkosti
vlastnosti: *model: 20 mm/22 mm popruh *pásový materiál: metal milanese *dĺžka pásma: 225 mm kompatibilné: 20 mm popruh *galaxy watch 3 41 mm *gear s2 classic *gear sport *galaxy watch active *galaxy watch 42 mm *galaxy watch active
vynikajúce materiály a vynikajúce remeselné spracovanie vybrané pu, so zamatom a pohodlným dotykom; elegantné a silné šitie je elegantné a odolné. veľkorysý nápad na darček tento sofistikovaný organizátor hodiniek robí premyslený darček pre
qingxiya brand fashion leather watch men vojenské športové pánske kremenné náramkové hodinky príležitostné vodotesné hodiny relogios maskulino
frame uhlíkový ochranný puzdro pre apple watch 41 mm 45 mm 44 mm 40 mm 42 mm 38 mm hodinky pokrýva nárazník iwatch series 7 6 5 4 príslušenstvo '
materiál popruhu: silikón/tpu šírka popruhu: 16 mm hrúbka popruhu: asi 2,5-5 mm spony popruhu: pracka z nehrdzavejúcej ocele dĺžka popruhu: asi 12,8+7,7 cm pre modely casio watch: ga-100/110/120/150/200/300/400/700 gd-100/110/120 g-8900/gr-8900/gw-8900 gls-100/gls-8900 balenie:
• vysoko kvalitné kremeňové hnutie: táto dámska hodinky obsahujú vysoko kvalitný kremeňový pohyb, ktorý zaisťuje presné časové obdobie a trvanlivosť. je to spoľahlivá voľba pre každodenné nosenie. • dizajn módy vpred: hodinky sa môžu pochváliť módnym
balíček vrátane: 1 x poedagar hodiny 1 x poedagar box 1 x nástroj na nastavenie hodinky (kožený remienok nie je potrebné) 1 x hodinky utierajte 1 x záručná karta služba po predaji: ak máte akékoľvek otázky, kontaktujte
mod nh35 automatické diely rotora kladiva hammer fit for nh35 nh36 nh38 nh39 4r 6r 7s26 pohyb oscilujúci váha kladivo náhradné diely pre hodinky pre hodinky typ položky: automatický rotor kladiva rotory: kmitajúce kovové kladivo použitie produktu: