Pridať recenziu
Povinné polia sú označené *
sku: w255441
Poznámka:
1.
Položky sa odosielajú do 1-3 pracovných dní po overení vašej platby.
2.
Vašu položku pošleme na základe adresy, ktorú ste nechali na stránke objednávky, takže sa uistite, že je prepravná adresa správna.
3.
100% úplne nové a vysoké kvalitné.
4.
3 atm odolnosť voči vode, perfektný vodotesný, ako je umývanie ruky/pot/dažďa, ale nemôže vložiť do vody alebo sprchy alebo plávať.
5.
Balenie bez darčekovej krabice.
6.
Vitajte pre veľkoobchod a dropship, kontaktujte nás kedykoľvek a získajte veľkoobchodnú cenu a cenu poklesu.
7.
Je to celkom dobrý darček pre rodinu/priateľov/milenca/sami.
| Vodotesný | triediť sa |
| Typ položky | Mechanické náramkové hodinky |
| Hrúbka | 15 mm |
| Dĺžka pásma | 24 cm |
| Krabice a materiál | Žiadny balík |
| Typ spony | Spona |
| Materiál pracky | nehrdzavejúca oceľ |
| Značka | Chenxi |
| Funkcia | tourbillon, Žiarivý |
| Typ materiálu | Zliať |
| Priemer číselníka | 40 až 44 mm |
| Hĺbka | 3bar |
| Pohyb | Automatický |
| Materiál | Zliať |
| uplatniteľná populácia | mužský |
| Tvar puzdra | Zaokrúhlený |
| Typ zobrazenia | Ukazovateľ + číslo |
| Typ materiálu vytáčania | Potiahnuté sklo |
| Štýl | Podnikanie |
| Materiál na hodinky | Pravá koža |
| Číslo modelu | Chenxi 6029h |
| Pôvod (domáci) | Provincia Guangdong |
| Chemický | Žiadny |
| Pôvod | Pevninská Čína |
| Šírka pásma | 20 až 24 mm |
Povinné polia sú označené *
modname = ckeditor dĺžka veľkosti: 104 mm+87 mm d dĺžka veľkosti: 130 mm+87 mm normálne si dievča a dáma vyberte veľkosť s, chlapec a muž si vyberte veľkosť l zmerajte svoje zápästie pred objednávkou 👉strap šírka 20 mm/22
popis: položka správy larimoker 31,5 mm zelený sivý čierny čierny kremeňový pohyb hodiniek a vk63 watch hands luminous watch dial fit vk63 pohyb farba: ako je znázornené veľkosť číselníka : 31,5 mm sledujte veľkosť ruky: 14,5 mm/13,5
resin watchband fit for casio gw9400 gw9300 g 9300 men športový vodotesný popruh z nehrdzavejúcej ocele slučka gumber náramok náramok uplatniteľný model : gw-9400 gw-9300 g-9300 sledujte farbu pásma: prezrite si obrázok farebných možností sledujte
popis: pohyb: japonsko seiko nh35a/pt5000 automatic (self-vwinding) hnutie vytáčanie: modrý/čierny/šedý/kanagawa číselník, dátum v polohe 3 hodiny priemer prípadu: 41 mm bez koruny, čierna kapitola irng hrúbka prípadu: 15,2 mm materiál
pre xiaomi mi band 4 smarte smart actle smart accessories nahradenie nepremokavého dvojfarebného silikónového náramku pre remienok na zápästie mi band4 nfc špecifikácia: 100% úplne nové a vysoké kvalitné. kompatibilné pre xiaomi mi band 4 smart
názov produktu: vreckové hodinky typ pohybu: mechanické dĺžka reťazca: asi 37 cm/14,57 vonkajší priemer: asi 4,5 cm/1,77 tvar vytáčania: round nepremokavý výkon: nepodporuje vodotesné uplatniteľné príležitosti: každodenný
[xlmodel]-[custom]-[8888] pánske automatické hodinky z nehrdzavejúcej ocele 316 nesun mn9086 špecifikácia pohyb: automatický samosprávny typ: móda a šport vlastnosti: fáza mesiaca, svetelné ruky, kalendár, hodina, minúta,
bezplatná obojstranná lepiacka páska (podľa skutočného počtu zakúpených rámov, uveďte zodpovedajúci počet obojstrannej lepiacej pásky) funkcia: 1. krám je naklonený, nie plochý 2. vysoko kvalitné keramické rámové vložky 3. ľahká
milanese loop watch band for huawei watch fit 3 smart magnetic zeroce correa correa pre huawei fit3 watch fit 3 2024 najnovšie doplnky
skmei 3 -time men sports hodinky top luxury brand vojenské digitálne náramky mens quartz movement watches clock reloj hombre 1391 vlastnosti produktu 1.item model: skmei digital watch men 1391 2. moving: digitálny, kremeň 3.case:zinc zliatiny 4.mirror:
materiál popruhu: silikón/tpu šírka popruhu: 16 mm hrúbka popruhu: asi 2,5-5 mm spony popruhu: pracka z nehrdzavejúcej ocele dĺžka popruhu: asi 12,8+7,7 cm pre modely casio watch: ga-100/110/120/150/200/300/400/700 gd-100/110/120 g-8900/gr-8900/gw-8900 gls-100/gls-8900 balenie:
22 mm kompatibilné s: xiaomi watch s1/s1 active/s1 pro xiaomi watch color xiaomi watch color 2 xiaomi watch color sport xiaomi hodinky s2 42 mm 46 mm xiaomi watch s3 xiaomi watch s4 xiaomi hodinky 2 xiaomi watch