Pridať recenziu
Povinné polia sú označené *
sku: w255424
CPU: Qualcomm 668S, OCTA Core / Android 13.0
Pre Mercedes-Benz Glk 2013 2014 2015
1. Podnebie sa zobrazí na novom displeji po inštalácii.
2. Postavte sa v bezdrôtovej CarPlay (vrátane)
3.Vykot v 360 fotoaparáte (voliteľné)
4. Zastavená v čipe DSP (vrátane)
5. Sieť 4G /5G siete a WiFi
1. Podpora HD Video Support Lostless Music
2. Vstavaná sieť WiFi ChIP/Support 3G/4G/5G Sieť
3. Podporte sťahovanie aplikácie pre Android a obchod Google Play
4. Kapacitná obrazovka obrazovky IPS s obrazovkou IPS s viacerými dotykami / rozlíšenie
5. Vstavaná mapa off-line GPS a podporujte online mapu, podporujte mapu Google .yandex, Navitel, Igo, Sygic, Tomtom a tak ďalej.
7 )
7. Bluetooth podporuje všetky značky mobilné telefóny, vstup do telefónneho zoznamu, prehrávanie hudby, podporuje vyhľadávanie mena od AZ
8.Support 83 Druhy jazyk: Angličtina / ruská / francúzska / nemecká / španielčina / talianska / arabská / portugalčina / turecká / thajská / poľská / hebrejčina všetkých 53 jazykov.
9. Budovanie v bezdrôtovej CarPlay (voliteľné)
10. Support hlasové ovládanie
11. Android Auto: Dokáže vykonávať základné funkcie smartfónu s Androidom a pomocou rozhrania Infotainment Infotainment Infotainment Infotainment Infotainment.
12. Support Mirror Link (Android/iPhone)
13. Support
14. Support AM, FM, RDS Radio: AM, FM, RDS, ako spracovanie digitálneho signálu, zachovanie a premenovanie až 30 staníc Chipset NXP6686 Philips - najvyššia kvalita príjem .
15. Plužba a prehrávanie
Ak je váš prístrojový panel automobilu rovnaký ako tento obrázok ako nižšie, môžete platbu vykonať priamo, aby sme zariadili prepravu pre Yo
| Tunerový typ | Fm |
| Bezdrôtový CarPlay | Podporovať |
| Chemický | Žiadny |
| Procesor | Qualcomm 668s |
| Podpora BT 5.0 Call/ BT5.0 Hudba/ BT 5.0 Telefón | Podporovať |
| Veľkosť | 12.3 '' |
| Búchať | 6G |
| Výkon | 4*60W |
| Wifi/4g/3g | Podporovať |
| Operačný systém | Android 13 |
| Vstavaný DVD prehrávač | no |
| Materiál | Absencia |
| CarPlay & Android Auto | Podporovať |
| Funkcia volantu | Stále pracujem po inštalácii |
| Napätie | 12V |
| Rozlíšenie | 2400*900 |
| Vstavaný CD prehrávač | no |
| 360 Panorama | Podporovať |
| Odvolanie | 128g |
| Pôvod | Pevninská Čína |
| Záruka | 2 roky |
| Umiestňovanie | Konzola |
| Čipová sada | 8-jadra |
| Značka | Aotsr |
| Parkovací senzor | Podporovať, Zobraziť na obrazovke |
| Rozhranie | RCA |
| Vstavaná obrazovka | Áno |
| Formát digitálnych médií | Mp3, Mp4, Jpeg |
| Špeciálne funkcie | Vstavaný GPS, Nabíjačka, Mobilný telefón, Prehrávač, Ovládanie hlasu, dsp, Karplay, Android Auto, Reverzný vstup, Vrátane diaľkového ovládača |
| Osvedčenie | CE |
| Je dotyková obrazovka | Áno |
| Jazyk OSD | Čínština (zjednodušená), Číňania (tradičné), albánsky, Arabský, Azeri, Írsky, Estónsky, Bieloruský, Bulharský, Islandský, Leštiť, Perzský, Booleovský text (holandská Južná Afrika), Dánsky, nemecký, Ruský, Francúzsky, Filipínsky, fínsky, Gruzínsky, Haitský kreol, Kórejský, Holanďan, Galícia, Katalánsky, český, Chorvátsky, Latinský, Lotyš, Litovský, Rumunský, Maltský, Malajský, Macedónsky, Nórsky, Portugalský, japonský, Švédsky, Srbský, Slovenský, Slovinský, Svalstvo, Thajský, Turecký, Waleský, Ukrajinský, Hebrejčina, Grécky, Baskický španielsky, Španielsky, maďarský, Arménsky, Taliansky, Jidiš, hindčina, Urdu India, Indonézia, Angličtina, Vietnamský |
| Maximálna externá pamäť | 256g |
| Slot TF/Micro SD | 2 |
| Váha položky | 5kg |
| Jedáleň | Jeden din |
| Špeciálna funkcia | Vstavaný reproduktor/mikrofón, wifi funkcia, Podporovať riadenie volantu, Podporte sieť 3G, Podpora siete 4G, Podporovať CAN-BUS |
| Veľkosť položky | 12,3 palca |
| auto pre | Pre Mercedes-Benz Glk 2013 2014 2015 |
| Pre značky/model vozidiel | Mercedes-Benz |
Povinné polia sú označené *
voliteľné externé zariadenia kliknutím na obrázok môžete kúpiť ďalšie voliteľné externé príslušenstvo, ak ho potrebujete. podporte hlasové ovládanie (voliteľné j900 a q900 sú zadarmo !!!) ak ste si zakúpili možnosti j900 a q900, môžete
#detail_decored_root .magic-0 {border-bottom-style: solid; border-bottom-color:#ffc36d; font-family: arial, helvetica; style font: normal; šírka hraničného dna: 2px; čalúnka-top: 8px; palding-bottom: 4px} #detail_detail_detail_root štýl na hraničnom dne: solid; border-na-donu-color:#ffc36d;
vitajte v obchode junda navi 1. junda navi je zriadený už 12 rokov. užite si životnosť inteligentných automobilov je koncept našej spoločnosti. zaviazali sme sa poskytovať inteligentnejšie, kvalitnejšie a lepšie skúsenosti s produktmi, ktoré slúžia zákazníkom
automobilový pohľad na fotoaparát / zálohovanie parkovacia kamera / špz hd ccd night vision + vodotesný + prudký náraz + vysoká kvalita + 170 široký uhol poznámka: vážený zákazník, pred zadaním objednávky musíte skontrolovať fotografie veľkosti
7 qualcomm for bmw mini f54 f55 f56 f57 f60 nbt evo car rádio a android auto multimediálny hráč carplay gps navigačnú tepelnú jednotku poznámka: pred zadaním objednávky sa obráťte na náš obchodný zákaznícky servis a poskytnete informácie o vašom
s18 hlavné vlastnosti: *12 dotyková obrazovka, rozlíšenie displeja je 1920*440p * s funkciou nočného videnia *nahrávanie duálnych vačiek, *predná strana je 4k@30 snímok za seku *formát videa: ts h.265 *podpora bsd, adas,
android 13.0 2 gb/4 gb/6 gb/8 gb ram 16 gb/32 gb/64gb 128g rom gps navigácia vertikálna obrazovka tesla dvd multimédiá s gps/bluetooth/rds/rádio/3g/4g/wifi/usb/swc/swc/carplay/comoaf/comoaf priateľ, od dnešného dňa bezplatný hd back camera 60usd. najnovšia
dve metódy inštalácie inštalácia je jednoduchá. môžete si vybrať prísavkový pohár alebo základňu podľa vašich potrieb (príslušenstvo potrebné pre obe metódy sú zahrnuté v balíku) 4 k ultra-čistá obrazovka 4k 3840*2160p ultra-čistý obrázok, či už
hd 170 stupňov dynamická trajektória sleduje nočné videnie automobilu zadná kamera pre benz class w204 (c250, c300, c350, c63 amg) 2012-2014 pre benz cl-class c216 lci (cl500, cl600, cl63 amg, cl65 amg) 2011-2013 pre benzovú triedu c117 lci (cla180 cla200 cla250 cla45
ako zvoliť správny model, ktorý je založený na kryte zrkadla zadného pohľadu pri kúpe, prosím, kontaktujte zákaznícky servis a pošlite fotografie! pripomienka: hnací záznamník v tomto obchode je špeciálny model pre špeciálne vozidlá. v príkazu sa
>> prečo si vybrať nás 1. všetky rádiá podporujú pripojenie tlačidla volantu. 2. nainštalované môžu byť navigačné aplikácie ako google, sygic alebo yandex 3. podporuje takmer všetky jazyky na svete. 4. s výnimkou nedele a sviatkov sa
pre 70mai dash cam 4k a800s cpl polarizačný glas cpl filter pre 70mai dash cam a800s kruhový polarizačný sklenený sklo prírodné vysokokvalitné tenké optické sklo, priemer, polarizačný koeficient 99,9%. vylučujte odraz z lesklých povrchov, ako sú odraz na prístrojovej
funkcie: táto doska na univerzálnosti, ktorá bola navrhnutá pre všestrannosť, sa môže pochváliť pozoruhodným rozsahom širokého napätia 12v-24v, zabezpečuje kompatibilitu s rôznymi zdrojmi energie a robí ju perfektnou pre akékoľvek nastavenie. a druhý pre subwoofer
nákup výrobkov vyžaduje splnenie nasledujúcich podmienok: musí to byť originálna obrazovka automobilu pôvodné auto je dodávané s carplay ios 9 alebo viac je vhodný pre telefóny apple; telefóny s androidom sú tiež prijateľné špecifikácie
⚠ upozorňujeme, že nie je kompatibilný s bmw a tesla popis produktu: mmb mini box zapojený do bezdrôtového adaptéra android adapter wireless smart auto connection mmb smart car mini adaptér wjaa-mini ---- android automatické zapojené do bezdrôtového
opis oznámenie: ak potrebujete 6 metrov bmw optický kábel, kontaktujte zákaznícky servis na konzultáciu. pozor! 1.adapované modely: pre mg zt (2001-2005) pre rover 75 (1999-2005) pre bmw e46 m3 (2000-2006) pre bmw e46 4-dverový
všimnite si: po inštalácii nášho rádu sa tlačidlá označené nižšie v obrázku už nemôžu fungovať, ak vám to bude vadiť, pls nekupujte. ďakujem! > o nás rádio z auta zudidi 1. sme oficiálny obchod so zlatom www.formove.sk; dôveryhodné. 2.
poznámka: dĺžka 15 cm, pripojte mmcx