Pridať recenziu
Povinné polia sú označené *
sku: w255305
| Osvedčenie | CE |
| Pôvod | Pevninská Čína |
| Špeciálne funkcie | Vstavaný GPS, Nabíjačka, Mobilný telefón, Prehrávač, Ovládanie hlasu, dsp, Karplay, Android Auto, Reverzný vstup, Deliteľská obrazovka, Vrátane diaľkového ovládača |
| Vstavaná obrazovka | Áno |
| Veľkosť položky | 9 palcov |
| Kategória | Multimediálny hráč |
| Jedáleň | Jeden din |
| Vstavaný DVD prehrávač | no |
| Predvolená stanica | Fm/am |
| Slot TF/Micro SD | 0 |
| Odvolanie | 32g/64g/128 g/256g |
| Záruka | 2 -ročná záruka |
| Napätie | 12V |
| Formát digitálnych médií | CD |
| Chemický | Žiadny |
| Špeciálna funkcia | Vstavaný reproduktor/mikrofón, wifi funkcia, Podporovať riadenie volantu, Podporte sieť 3G, Podpora siete 4G, Podporovať CAN-BUS |
| Rozlíšenie | 1280*720/2000*1200 |
| Príslušenstvo | Mikrofón |
| Maximálna externá pamäť | 256g |
| Váha položky | 2.5kg |
| Veľkosť | 9" |
| Výkon | 45 W |
| Je dotyková obrazovka | Áno |
| Operačný systém | Android 12 |
| Procesor | FYT/TS10 7862 |
| Búchať | 2g/4g/6g/8g |
| Čipová sada | 6125/FYT7862/T5/8227L |
| Rozhranie | Pluh a prehrávať sa |
| Značka | Nevegetor |
| Pre značky/model vozidiel | Volkswagen |
| Jazyk OSD | Čínština (zjednodušená), Číňania (tradičné), albánsky, Arabský, Azeri, Írsky, Estónsky, Bieloruský, Bulharský, Islandský, Leštiť, Perzský, Booleovský text (holandská Južná Afrika), Dánsky, nemecký, Ruský, Francúzsky, Filipínsky, fínsky, Gruzínsky, Haitský kreol, Kórejský, Holanďan, Galícia, Katalánsky, český, Chorvátsky, Latinský, Lotyš, Litovský, Rumunský, Maltský, Malajský, Macedónsky, Nórsky, Portugalský, japonský, Švédsky, Srbský, Slovenský, Slovinský, Svalstvo, Thajský, Turecký, Waleský, Ukrajinský, Hebrejčina, Grécky, Baskický španielsky, Španielsky, maďarský, Arménsky, Taliansky, Jidiš, hindčina, Urdu India, Indonézia, Angličtina, Vietnamský |
| Vstavaný CD prehrávač | no |
Povinné polia sú označené *
#detail_decored_root .magic-0 {border-bottom-style: solid; border-bottom-color:#ffc36d; font-family: arial, helvetica; style font: normal; šírka hraničného dna: 2px; čalúnka-top: 8px; palding-bottom: 4px} #detail_detail_detail_root štýl na hraničnom dne: solid; border-na-donu-color:#ffc36d;
acodo wireless carplay decode smart modul pre mercedes benz ntg 5.0 systém android auto box telefón 5ghz wifi bt video play pre systém mercedes benz ntg 5.0 bezdrôtový inteligentný modul carplay karplay pôvodná obrazovka android autothe je príliš
zoznam rádiových balíkov wifi version: 1 x hostiteľ rádiu automobilu 1 x súprava napájacieho kábla (zástrčka a prehrávanie) rám 1 x príslušenstvo (rca, gps, usb , reverzný kábel) 3 x bezplatný darček , zadná kamera
na paneli cd musí byť tlačidlo médií, aby ho mohli používať aplikácie: vw passat 2006>, vw touareg 2002>, vw touran 2002>, vw polo 2004>, vw jetta 2006>, 2008-2011 škoda, vhodné pre rcd510, rcd310+, rcd300+, rns510, rns315, rns310, nvf 230,
rádio fascia frame 2 din car radio fascia 9-palcová prístrojová súprava pre kia ceed 2018-2020 adaptér android player adapter cover stereo panel beze poznámky: 1. rádiové heslo: 123456 (tw), 3368 (7731/9863/7862/7870)
7 qualcomm for bmw mini f54 f55 f56 f57 f60 nbt evo car rádio a android auto multimediálny hráč carplay gps navigačnú tepelnú jednotku poznámka: pred zadaním objednávky sa obráťte na náš obchodný zákaznícky servis a poskytnete informácie o vašom
android 13.0 2 gb/4 gb/6 gb/8 gb ram 16 gb/32 gb/64gb 128g rom gps navigácia vertikálna obrazovka tesla dvd multimédiá s gps/bluetooth/rds/rádio/3g/4g/wifi/usb/swc/swc/carplay/comoaf/comoaf priateľ, od dnešného dňa bezplatný hd back camera 60usd. najnovšia
usb car cooling ventilátor 360 stupňov nastaviteľné 12/24 v spätné zrkadlo ventilátor 3 rýchlosti vozidla vzduch auto chladič s nízkym hlukom malé usb vozidlo vozidla usb funkcia: 1. vždy. 2 360 ° rotácia pre široké pokrytie: ak je automatický
podrobná špecifikácia: prevádzkový systém: systém android 12.0 rockcip cortex-a35 arm px30 4-core ram 2g+rom 16g android 12.0 systém rockcip cortex-a35 arm px30 4-core ram 2g+rom 32g systém android 12.0 rockcip cortex- a53 px5 8-core ram 4g+rom
bezdrôtový kryt zadržiavania parkovacích snímačov pre toyota hybrid ahr20 previa, tarago acr50 89348-28100 ultrazvukový snímač rámu popis produktu: -100% nové, 100% testované továrne. -globálne vedúce značky, populárne medzi zákazníkmi. -lifetime
o prispôsobovaní reverzných zrkadiel po zakúpení poskytnite svoj model a rok vozidla, ako aj fotografie pôvodného spätného zrkadla podľa výziev zákazníckeho servisu podporujeme prispôsobené spätné zrkadlá pre všetky modely vozidiel. vyžadujeme, aby
spokojnosťou zákazníka je náš servisný princíp. preto ponúkame komplexnú dvojročnú záruku pre všetky produkty. veríme v trvanlivosť a spoľahlivosť našich výrobkov a podporujeme ich výkon. môže to vzniknúť počas záručného obdobia bude okamžite vyriešené. ak
večer uhd 4k carvew cair funkcie: >> 12 -palcový maximálny dotykový obrazovka, položka palec: 29 cm*7 cm, obrazovka palec: 27,3 cm*6,3 cm front: uhd 3840*2160p, 4k zadná: 2560*1440p kamera, 2k >> špeciálna funkcia: duálne šošovky + vylepšenie
tento stroj je vhodný pre : pre audi a5 2009-2016 rhd
bigbigroad car auta zadný pohľad parkovacia kamera pre kia naza sorento xm mk2 2007-2018 pre hyundai elantra sonata accent tucson terracan existujú 2 možnosti na výber fotoaparátu, v predvolenom nastavení pošleme fotoaparát bez led diódy svetlo (pravé), pls nechajte pre