Pridať recenziu
Povinné polia sú označené *
sku: w255261
>>> pre Audi A6 A6L A7 2012 - 2019
| Rozhranie | Pluh a prehrávať sa |
| Značka | Kj-navi |
| Jedáleň | Jeden din |
| Veľkosť položky | 12.3 |
| Špeciálne funkcie | Vstavaný GPS, Mobilný telefón, Prehrávač, dsp, Karplay, Reverzný vstup, Deliteľská obrazovka |
| Vstavaný CD prehrávač | no |
| Chemický | Žiadny |
| Vstavaná obrazovka | Áno |
| Pre značky/model vozidiel | Audi |
| Výkon | 45 W |
| Operačný systém | Android |
| Rozlíšenie | 1920*720p |
| Jazyk OSD | Čínština (zjednodušená), Číňania (tradičné), albánsky, Arabský, Azeri, Írsky, Estónsky, Bieloruský, Bulharský, Islandský, Leštiť, Perzský, Booleovský text (holandská Južná Afrika), Dánsky, nemecký, Ruský, Francúzsky, Filipínsky, fínsky, Gruzínsky, Haitský kreol, Kórejský, Holanďan, Galícia, Katalánsky, český, Chorvátsky, Latinský, Lotyš, Litovský, Rumunský, Maltský, Malajský, Macedónsky, Nórsky, Portugalský, japonský, Švédsky, Srbský, Slovenský, Slovinský, Svalstvo, Thajský, Turecký, Waleský, Ukrajinský, Hebrejčina, Grécky, Baskický španielsky, Španielsky, maďarský, Arménsky, Taliansky, Jidiš, hindčina, Urdu India, Indonézia, Angličtina, Vietnamský |
| Búchať | 2g/4g/8g |
| Audi model | A6 |
| Váha položky | 3kg |
| Pôvod | Pevninská Čína |
| Maximálna externá pamäť | 128g |
| Osvedčenie | CE |
| Veľkosť | 12.3 '' |
| Záruka | Jeden rok |
| Formát digitálnych médií | Mp3, Mp4, WMA, Jpeg |
| Napätie | 12V |
| Odvolanie | 32g/64g/128g |
| Vstavaný DVD prehrávač | no |
| Kategória | 1 |
| Je dotyková obrazovka | Áno |
| Materiál | IPS /QLED+ABS |
| Slot TF/Micro SD | 2 |
Povinné polia sú označené *
špeciálna funkcia 1, môže podporovať vaše ovládanie volantu a tlačidlo idrive 2, podporovať pôvodné informácie o vozidle 2, podpora 1080p hd driving recorder 3, podporný fotoaparát, vstavaný mikrofón 4, podpora bluetooth hands-free prevádzka 5, podporujte mapy
pre renault megane 2 2002 - 2009 >>> teplé poznámky: 1. pred zadaním objednávky nám pošlite obrázok ústrednej kontroly vášho vozidla. 2. pri zadávaní objednávky dvakrát skontrolujte svoje celé meno a adresu a číslo psp a číslo hovoru. 3.
#detail_decored_root .magic-0 {border-bottom-style: solid; border-bottom-color:#ffc36d; font-family: arial, helvetica; style font: normal; šírka hraničného dna: 2px; čalúnka-top: 8px; palding-bottom: 4px} #detail_detail_detail_root štýl na hraničnom dne: solid; border-na-donu-color:#ffc36d;
navrhnuté tak, aby sa zmestili: pre karcher wd nt series accessories mv1 /wd1 /wd2 wd3 farba: blue materiál: obsah látkového obalu: 1 x textilný filtračný vrecko iba vyššie uvedený obsah balíka nie sú zahrnuté ďalšie výrobky. spôsobiť farbu položky na obrázku trochu
dve metódy inštalácie inštalácia je jednoduchá. môžete si vybrať prísavkový pohár alebo základňu podľa vašich potrieb (príslušenstvo potrebné pre obe metódy sú zahrnuté v balíku) 4 k ultra-čistá obrazovka 4k 3840*2160p ultra-čistý obrázok, či už
pre chevrolet malibu 2010-2014 > podporte 360 panoramatickú kameru (ts9863-ts7) žiadna obrazovka s mŕtvym uhlom, bezpečnejšia jazda na preťažených cestách (fotoaparát je potrebné zakúpiť osobitne, kliknutím na obrázok si kúpite) > video
cd hnací remeň dvd/auto stroja s ultrašom hnacieho pásu priemer 6 mm 28 mm veľkosť produktu je veľkosť vnútorného priemeru
pre land rover freelander 2 2007 - 2015 android 13 automobilie automobilé multimediálne video prehrávač navigácia gps gps wireless carplay hlavné vlastnosti: 1. operácia systému android 12 2.cpu: intel octa-core cpu, gpu mali t820 mp2, atomx86 architecture,
spokojnosťou zákazníka je náš servisný princíp. preto ponúkame komplexnú dvojročnú záruku pre všetky produkty. veríme v trvanlivosť a spoľahlivosť našich výrobkov a podporujeme ich výkon. môže to vzniknúť počas záručného obdobia bude okamžite vyriešené. ak
automobilové rádio fascia pre volkswagen vw crafter grand california 2016-2023 veľkosť obrazovky: 10 palcov značka canbus: zvýšenie (rzc) použiteľnosť: používa sa na prispôsobenie modelov v zozname kompatibilných modelov na inteligentný multimediálny
zavedenie [názov produktu]: multifunkčný vysávač vozidla [funkcie produktu]: hlavne čistiace autá, vysávajúce, fúkanie prachu atď. [zoznam balíkov]: vysávač x1 príslušenstvo x 9 nabíjací riadok usb-c x 1 používateľská
ako zvoliť správny model, ktorý je založený na kryte zrkadla zadného pohľadu pri kúpe, prosím, kontaktujte zákaznícky servis a pošlite fotografie! pripomienka: hnací záznamník v tomto obchode je špeciálny model pre špeciálne vozidlá. v príkazu sa
poznámka: ak je vaše auto vybavené zvukovým systémom bose, musíte pripojiť kábel zosilňovača k acc. 1.1preujte skontrolujte napätie automobilového rádia: 12v 1.2 keď otestujete toto auto rádio, môžete kombinovať červené a žlté vodiče
vhodné pre modely vozidiel pre ford focus c-max 2003–2007 pre ford c-max (dm2/cb3), minivan (5 dverí) 2003-2010 pre ford c-max 2006-2010> 5000c/6000cd/6000cdc pre ford c-max 2006-2010> alle andderen werksradios oder navis mit/ohne cd-wechslersteuerung pre
vlastnosti: ručné pohodlie: rozlúčte sa s objemným čistiacim zariadením. tento vreckový vysávač umožňuje ľahkú prevádzku, čím sa vaše čistiace úlohy menej stanú fuškou a viac vánkom. výkonné sanie: s vysokorýchlostným 200 w motorom a ultra
všimnite si: po inštalácii nášho rádu sa tlačidlá označené nižšie v obrázku už nemôžu fungovať, ak vám to bude vadiť, pls nekupujte. ďakujem! > o nás rádio z auta zudidi 1. sme oficiálny obchod so zlatom www.formove.sk; dôveryhodné. 2.
pozor! -----> >> prečo si vybrať? ① zabezpečenie kvality produktu: všetky výrobky boli pred odoslaním absolvovaní prísne testom kvality, uistite sa, že vysoká kvalita; ② rýchle dodanie: po overení platby sa odošle do 24 hodín miestneho skladu (eú, es, pl,
⭕ ktorá funkcia stále funguje 1 · tlačidlá volantu, 360 stupňov kamier 2 · pôvodné funkcie, pôvodné rádio stále funguje 3 · s google playstore 4 · s bezdrôtovým jablkovým carplayom 5 · s prehrávačom hudby a videa 6