Dodanie Zdarma: Pre všetky objednávky v tomto mesiaci!
Košík
  • Medzisúčet €0
  • Doprava €0.00
  • Dane €0.00
  • Celkom €0

LED pod bočným zrkadlom Puddle Light pre Ford Edge Fusion Flex Explorer Explorer Mondeo Taurus F-150 Expedition

€5.16 €13.83

IN STOCK
Farba
Množstvo:
-
+

sku: w252459

LED pod bočným zrkadlom Puddle Light pre Ford Edge Fusion Flex Explorer Explorer Mondeo Taurus F-150 Expedition

Popis:

Jasne biele farebné svetlo

Priama výmena (plug and prehrávanie)

Vstavaný ovládač CAN-BUS, nevykonajte chybu na palube počítača.

Napätie: 12v

Povrchová úprava: Plastový kryt a SMD LED diódy

Číslo LED: 18 kusov (na svetlo)

Umiestnenie na vozidlo: pod zrkadlom svetlo

Veľkosť: 2,7 (h) cm

Priemer: 4,2 cm

Pracujte pre:

Pre spoločnosť Ford Edge 2007 2008 2009 2010 2010 2012 2013 2013 2015 2016 2017 2017 2018,

Pre Ford F-150 2005-2014,

Pre Ford F-150 Heritage 2004,

Pre Ford Expedition 2003-2018,

Pre Ford Explorer 2011-2018

Pre Ford Flex 2009-2017,

Pre Ford Fusion 2013-2018,

Pre Ford Taurus 2003-2018

Pre Ford Taurus X 2008-2009

Pre Lincoln Navigator 2007-2015,

Pre Lincoln MKS 2009-2018,

Pre Lincoln MKT 2010-2018,

Pre Lincoln MKX 2007-2017,

Pre Lincoln MKZ 2013-2018,

Pre Lincoln Mark LT 2007-2008,

Pre Lincoln LS 2003-2006,

Pre Mercury Sable 2003-2009

Balíček obsahuje:

2 × predná LED pod zrkadlom svetlo

Relatívna značky:

Ford Model Okraj
Typ rozhrania Žiadny
Typ položky Parkovacie svetlá
Lúmeny 30LM
Váha položky 0.1KG
Priradenie 1w
Značka ATUCEIX
Napätie 12V
Pre značky/model vozidiel Ford
Chemický Žiadny
Pôvod Pevninská Čína
Hraničný rok 2007, 2008, 2009, 2010, 2011, 2012, 2013, 2014, 2015, 2016
Názov modelu WM-F150E
  • Kupujúci

    Fungovalo veľmi dobre, ľahko inštalácia

  • Kupujúci

    Dodávka do Kharkov 3 týždne. Dobre zabalené. Zažiarte dvakrát jasnejšie ako bežné. Produkt a predajca odporúčame!

  • Kupujúci

    Dobrá kvalita pre Ford Mondeo 2018 Ibrido

Pridať recenziu

Povinné polia sú označené *

Príbuzné produkty
6000K bezplatná chyba LED TRUNK LAMP pre Ford B-Max C-Max S-Max Cougar EcoSport Escort Figo Fiesta Focus Galaxy Fusion Mondeo Sierra Hot
6000K bezplatná chyba LED TRUNK LAMP pre Ford B-Max C-Max S-Max Cougar EcoSport Escort Figo Fiesta Focus Galaxy Fusion Mondeo Sierra
€9.29 €14.51

6000k bezplatná chyba led kmeňa pre ford b-max c-max s-max cougar ecosport escort figo fiesta focus galaxy fusion mondeo sierra funkcie produktu: 1,100% úplne nový a vysoký kvalitný 2.color: biela 3.feature: nízka spotreba energie, vysoká účinnosť

Auto blikanie 2ks LED pre Subaru Forester 2013 2014 2015 2016 2017 2018 Denné bežecké svetlo DRL Turn Siganl s nočnou modrou farbou Hot
Auto blikanie 2ks LED pre Subaru Forester 2013 2014 2015 2016 2017 2018 Denné bežecké svetlo DRL Turn Siganl s nočnou modrou farbou
€34.83 €58.05

biela a žltá má dve funkcie, drl a zákrutové signály. keď idete rovno, rozsvieti sa biele. keď otočíte blikajúce žlté svetlo. biela žltá modrá má tri funkcie, drl a zákrutové signály a nočné modré. keď idete rovno, rozsvieti sa biele.

Pre Porsche Boxster Cayman 982 981 718 Spyder 991 911 Carrera LED bočná markerová lampa Dynamická zákruta signálu Blinker Indikátor svetlá Hot
Pre Porsche Boxster Cayman 982 981 718 Spyder 991 911 Carrera LED bočná markerová lampa Dynamická zákruta signálu Blinker Indikátor svetlá
€32.49 €45.12

montáž: 2013-2019 porsche 991 series 911 carrera 4/s/4s/t/gts 2013-2019 porsche 991 séria 911 targa carrera 4/4s/gts 2013-2019 porsche 991 séria 911 turbo s 2013-2019 porsche 991 séria 911 gt2 / gt3 r / rs 2013-2016 porsche 981 series boxster 2013-2016

Červená šošovka ľavá strana Zadný nárazník reflektor Light Fog Light Plastic Fit for Nissan X-Trail T31 2008 2009 2009 2010 2012 2012 2013 Hot
Červená šošovka ľavá strana Zadný nárazník reflektor Light Fog Light Plastic Fit for Nissan X-Trail T31 2008 2009 2009 2010 2012 2012 2013
€13.25 €18.66

červená šošovka zadný nárazník zadný nárazník svetlo hmlová žiarovka pre nissan x-trail t31 2008-2013 »špecifikácie produktu podmienka: 100% nová farba: červená šošovka a šedý kryt materiál: plastová veľkosť: cel.18x5.7x11.2cm (7,09 x 2 .24x4.41 ) (lxwxh)

2pcs LED licenčné licencie Svetlá Lights Lights Lights 12v Fit for Fiat Panda Mk3 Typ 169 MK4 Typ 312/319 Nový Hot
2pcs LED licenčné licencie Svetlá Lights Lights Lights 12v Fit for Fiat Panda Mk3 Typ 169 MK4 Typ 312/319 Nový
€12.30 €18.35

2pcs led licenčné čísla licenčné dosky lights lights lights fit for fiat panda mk3 typ 169 2003-2012 »špecifikácie produktu podmienka: 100% nová farba: priehľadné svetlo farba: biely materiál: plast a kov a veľkosť led: ako obrázok zobrazuje napätie: 12v položka:

H4 LED laserové šošovky pre autá H10 9005 HB3 9006 HB4 H11 MINI LOUPE H7 LASER SLEDNET LED LED objektív projektor 120W 12V AUTO LAMP Hot
H4 LED laserové šošovky pre autá H10 9005 HB3 9006 HB4 H11 MINI LOUPE H7 LASER SLEDNET LED LED objektív projektor 120W 12V AUTO LAMP
€25.64 €25.73

informácie o produkte: * vstup: 2.6a- 2.8a * výkon: 120 w/pár * typ čipu: 3570-55min lampa korálky * životnosť: viac ako 30000 hodín * teplota farieb: 6000k * pracovné napätie: dc 12v * pracovná teplota: -40 stupňov

5ks solárne strecha farebné autá modifikácie Modifikácia Varovné svetlo kompatibilné s Dodge Ram 1500 - 5500 a 2003-2018 Pickup Hot
5ks solárne strecha farebné autá modifikácie Modifikácia Varovné svetlo kompatibilné s Dodge Ram 1500 - 5500 a 2003-2018 Pickup
€20.87 €41.73

5ks solárne kabínové svetlá pre kamión - 2024 najlepšie solárne kabínové svetlá, strešné svetlá kompatibilné s dodge ram 1500 2500 3500 4500 5500 2003-2018 vlastnosti: *1.ultra dlhá pohotovosť: solárne nabíjanie, veľká batéria 400 mah, efektívny

Pre Mazda 3 M3 2.0L 2011-2015 Sedan zadné svetlo zadné svetlo zadné svetlá zadné svetlá Otočte zostavu signálu bez žiarovky bez žiarovky Hot
Pre Mazda 3 M3 2.0L 2011-2015 Sedan zadné svetlo zadné svetlo zadné svetlá zadné svetlá Otočte zostavu signálu bez žiarovky bez žiarovky
€52.24 €58.05

pre mazda 3 m3 2.0l 2011-2015 sedan zadné svetlo zadné svetlo zadné svetlá zadné svetlá otočte zostavu signálu bez žiarovky bez žiarovky pre mazda 3 m3 2.0l 2011-2015 sedan zadné svetlo zadné svetlo zadné svetlá zadné svetlá otočte zostavu signálu bez žiarovky

1Pair Car predný nárazník hmlové svetlá 55 W vysoká kvalita 10*9*9 cm vhodná pre Suzuki SX4 Swift Grand Vitara Lights Doplnky Hot
1Pair Car predný nárazník hmlové svetlá 55 W vysoká kvalita 10*9*9 cm vhodná pre Suzuki SX4 Swift Grand Vitara Lights Doplnky
€13.57 €24.67

vlastnosti: * úplne nový a vysokokvalitný *1 pár predných žiaroviek hmly predného nárazníka *polykarbonát šošovka poskytuje dobrú ochranu a vynikajúci odpor *zvýšte svoju viditeľnosť počas silného dažďa, snehu, hustej hmly a nočnej

8000k Amber LED Angel Eye Marker Halo žiarovky žiaroviek pre -BMW E39 E53 E60 E63 E64 E66 E87 5 6 7 x3 x5 [balenie 2 ks] Nové
8000k Amber LED Angel Eye Marker Halo žiarovky žiaroviek pre -BMW E39 E53 E60 E63 E64 E66 E87 5 6 7 x3 x5 [balenie 2 ks]
€7.44

uistite sa, že váš pre bmw je dodávaný s bmw dynamic xenon adaptive xenon righlight, aby ste mohli používať tento produkt priama výmena, plug a hranie bez potrebnej úpravy táto stránka obsahuje jeden pár úplne nový xenon white high power led značkovače

2PCS CANBUS LED NUT LED LIGHT LIVE SVETLO PRE FORD FOCK 5D FIESTA MONDEO MK4 C-Max MK2 S-Max KUGA GALAXY 6000K WHITE AUTO LAMP Hot
2PCS CANBUS LED NUT LED LIGHT LIVE SVETLO PRE FORD FOCK 5D FIESTA MONDEO MK4 C-Max MK2 S-Max KUGA GALAXY 6000K WHITE AUTO LAMP
€7.55 €7.64

funkcia: 100% úplne nový. svetlá farba: biela. napätie: 12-30v. svetlá farba: 6000k. lúmeny: 126lm chipsety: 18ks 3528 smd. životnosť: viac ako 60 000 hodín. aplikácia: pre ford focus 5d 2009- up pre

11ks pre Hyundai Creta 2015 2016 2017 2018 2019 2020 2021 2022 2023 LED interiérová mapa Dome Light Kit Auto príslušenstva Canbus Hot
11ks pre Hyundai Creta 2015 2016 2017 2018 2019 2020 2021 2022 2023 LED interiérová mapa Dome Light Kit Auto príslušenstva Canbus
€6.08 €11.87

sewick 11ks pre hyundai creta 2015 2016 2017 2018 2019 2020 2021 2022 2023 led interiérová mapa dome light kit kit ▶ pre hyundai creta (2015-2023) - 11ks balík zahŕňa : predná kupola a mapa svetlo-2pc zadná kupoly a mapa svetlo-1pc vanity

2ks pre VW Volkswagen Passat B6 2005 - 2011 CAR LIGHT DRL LED hmlové žiarovky Denné svetlá so žltým zákrutou Hot
2ks pre VW Volkswagen Passat B6 2005 - 2011 CAR LIGHT DRL LED hmlové žiarovky Denné svetlá so žltým zákrutou
€48.37 €53.75

biela a žltá má dve funkcie, drl a zákrutové signály. keď idete rovno, rozsvieti sa biele. keď otočíte blikajúce žlté svetlo. biela žltá modrá má tri funkcie, drl a zákrutové signály a nočné modré. keď idete rovno, rozsvieti sa biele. keď otočíte

Pre Range Rover Velar svetlomet LED DRL Denné svetlá Žltoty Pôvodný náhradný modul Nové
Pre Range Rover Velar svetlomet LED DRL Denné svetlá Žltoty Pôvodný náhradný modul
€246.14

100% pracuje !!! perfektné riešenie problému žltnutia svetlometov denných svetiel pre range rover velar2017-2023 všimnite si : nejde o ponuku na zostavenie svetlometov, citát o vnútornom svetelnom stojane svetlometu (vrátane denného svetlom svetelného modulu

81581-33200 BBMART Automatické diely 1 PCS Vnútorné zadné svetlo zadné zadné zadné zadné zadné svetlo svetla pre Toyota Lexus ES240 350 Nové
81581-33200 BBMART Automatické diely 1 PCS Vnútorné zadné svetlo zadné zadné zadné zadné zadné svetlo svetla pre Toyota Lexus ES240 350
€63.99

pred zadaním objednávky si pozorne skontrolujte, či je produkt, ktorý potrebujete kúpiť, správny, ak neviete, či je produkt vhodný pre vaše auto, môžete poslať vin číslo vášho vozidla na zákaznícky servis na kontrolu.

2M Interiérové ​​dekorácie Svetlá LED diódy LED NEON NEON NEON DRET s cigaretovým zapaľovacím adaptérom (ICE Blue) Hot
2M Interiérové ​​dekorácie Svetlá LED diódy LED NEON NEON NEON DRET s cigaretovým zapaľovacím adaptérom (ICE Blue)
€2.48 €3.54

2m interiérové ​​dekorácie svetlá led diódy led neon neon neon dret s cigaretovým zapaľovacím adaptérom (ice blue) funkcia: 1) 100% úplne nové a vysoké kvalitné. 2) el wire potiahnutý netoxickým fluorescenčným , živšie a jasnejšie. 3)

Pre Genesis G80 G70 Gv80 G90 Taillight zadný nárazník zadný svetlo zadné svetlo LED DECORÁCIA LED pásma 1,2 m 12V Hot
Pre Genesis G80 G70 Gv80 G90 Taillight zadný nárazník zadný svetlo zadné svetlo LED DECORÁCIA LED pásma 1,2 m 12V
€6.47 €6.48

dĺžka: 120 cm zadná škatuľa ovládač (modrá) reverzné svetlo v+ (zelená) šírka lampa v+ (biela) brzda v+ (žltá/l) vľavo zákruta v+ (žltá/r) doprava v+ (r) acc v+ (biack) vcc v-