Pridať recenziu
Povinné polia sú označené *
sku: w183680
Mekede & Navifly Certified Store, ak produkty, ktoré dostáte, sú značka Mekede alebo Navifly Brand, prosím, nebojte sa, obaja sú od Shenzhen Mekede Technology Co.af ponuka OEM zobrazuje nasledujúce príznaky, skontrolujte konektor LVDS a potom nastavte pôvodné menu Rozlíšenie Ako vyriešiť žiadny zvukový problém s pridaným diagramom zapojenia fotoaparátu, Poznámka: Táto jednotka výstupuje prostredníctvom AUX, potvrdte, že vaše auto má funkciu AUX pred objednávaním.lf, na vašom aute nie je AUX, potom musíte pridať FM vysielač na výrobu na výrobu audio.Al zvuk nebude taký dobrý ako Aux .Protižujte tento problém pred Umiestnením objednávky. Ak si nie ste istí, aký je váš pôvodný systém, obráťte sa na náš pracovník zákazníckeho servisu a potvrďte BMW X3 F25 (2010-2012 ) Originálny systém CIC
Pre BMW X3 F25 (2013-2017) Pôvodný systém NBT
Pre BMW X4 F26 (2014-2017) Pôvodný systém NBT
Pre BMW X3 F25 (2017-2018) Pôvodný systém EVO
Pre BMW X4 F26 (2017-2018) Originálny systém 8-jadrových procesorov EVO beží rýchlejšie, s stabilnejšou technológiou a nižšou spotrebou energie, najnovšia hlavná ponuka uľahčí jazdu a DVD s vozidla Potrebujete si kúpiť ďalšie príslušenstvo.gps navigačná podpora rozdelenej obrazovky kompatibilnej s pôvodným systémom automobilov, pôvodným systémom automobilov + systémom Android 14, Dual System je možné prepínať podľa vôle. Rýchlosť, hladina paliva, tlak oleja a bezpečnostné varovanie sa môžu ukázať na prístrojovej doske Nasledujúce originálne funkcie vozidla fungujú správne s kapacitnou dotykovou obrazovkou s vysokým rozlíšením s rozlíšením 1280*480 vám prináša super jasné vizuálne efekty. Úpravy ekvalizéra, čo znamená, že máte viac energie na ovládanie rôznych frekvencií. Zostavte inteligentný systém BT, môže podporovať párovanie mobilných telefónov BT, bezplatné vytáčanie podpory volantu volantu na ulici na ulici. V moduloch 4G vám umožňuje zostať v kontakte s rýchlymi mobilnými dátovými sieťami prakticky kdekoľvek Yoús Go.A Nemusíte zapínať hotspot svojho telefónu zakaždým, keď sa pripojí. Predikcia vzdialenosti vozidla, predpovede predného vozidla Anti-Collision Arti-Collision a Varovanie o odchode z jazdného pruhu, aby jazda bola bezpečnejšia. Na palube Disgnostics: Diagnostikujte stav svojho vozidla kedykoľvek. Automaticky monitorujte tlak a teplotu pneumatík a štatistiku času času. Správne nainštalované TPMS vo vašom aute, senzory, ktoré nezodpovedáme za žiadne dovozné dane, colné poplatky, vzdialené príplatky alebo colné oneskorenia.
| Odvolanie | 512g |
| Značka | Mokle |
| DVR OBD2 TPMS | Podporovať |
| Funkcia zrkadlového prepojenia | Podporovať |
| Výkon | 4*45W |
| Formát digitálnych médií | DVD-R/RW, Dvd-ram, Video CD, Mp3, Mp4, WMA, Jpeg |
| Je dotyková obrazovka | Áno |
| Procesor | Zobrazenie obrazu |
| Veľkosť položky | 10,25 palca |
| 4K HD Video | Podporovať |
| Navigačné systémy GPS | Podporovať |
| Karplay | bezdrôtovo |
| Jazyk OSD | Čínština (zjednodušená), Číňania (tradičné), Arabský, Azeri, Bieloruský, Leštiť, Dánsky, nemecký, Ruský, Francúzsky, Filipínsky, fínsky, Kórejský, Holanďan, český, Chorvátsky, Latinský, Rumunský, Maltský, Malajský, Portugalský, japonský, Švédsky, Srbský, Thajský, Turecký, Ukrajinský, Hebrejčina, Grécky, Španielsky, maďarský, Taliansky, Angličtina, Vietnamský |
| Sieť WiFi 4G SIM karty | Podporovať |
| Osvedčenie | CEA, Fcc, ROHS, hrebeň |
| Procesor digitálneho signálu | Podporovať |
| Búchať | 12g |
| Vstavaná obrazovka | Áno |
| Ovládanie hlasu | Voliteľný |
| Zadná kamera | Podporovať |
| Vstavaný CD prehrávač | no |
| Android Auto | bezdrôtovo |
| Jedáleň | Dvojitý din |
| Čipová sada | Zobrazenie obrazu |
| Pôvod | Pevninská Čína |
| Operačný systém | Android |
| Bt verzia | 5.1 |
| Kategória | Zobrazenie obrazu |
| Slot TF/Micro SD | 0 |
| Rozlíšenie | 1280*480 alebo 1920*720 |
| Špeciálna funkcia | Vstavaný reproduktor/mikrofón, wifi funkcia, Podporovať riadenie volantu, Podporte sieť 3G, Podpora siete 4G, Podporovať CAN-BUS |
| Systém Android | Android 14 |
| Napätie | 12V |
| Vstavaný DVD prehrávač | no |
| Kompatibilné s pôvodnými informáciami o aute | Podporovať |
| Špeciálne funkcie | Vstavaný GPS, Nabíjačka, Mobilný telefón, Prehrávač, dsp, Karplay, Android Auto, Reverzný vstup, Deliteľská obrazovka |
| Záruka | Zobrazenie obrazu |
| Ovládacie prvky volantu | Podporovať |
| Chemický | Žiadny |
| Materiál | Zobrazenie obrazu |
| Veľkosť | 10.25 |
| Maximálna externá pamäť | Zobrazenie obrazu |
| Rozhranie | Pluh a prehrávať sa |
| Tunerový typ | Zobrazenie obrazu |
| Pre značky/model vozidiel | BMW |
Povinné polia sú označené *
12v/24 v 120 w ohrievača automobilu elektrické chladiace vykurovacie vykurovacie ventilátor prenosný elektrický sušič čelné sklo odprašovanie demonšter popíšte: 1. ohrievač automobilov s dvoma v jednom: môže sa použiť ako ohrievač alebo chladič.
vážený priateľ, máme 10 rokov skúseností s výrobou dvd radio, zamerania sa na zahraničné trhy. dobrá cena továrne, akceptujte agenta country city oem.ak potrebujete hromadné objednávky a chcete získať ďalšie podrobnosti, kontaktujte nášho obchodného manažéra-
>> prečo nás vybrať? 1. ako dodávateľ hlavnej globálnej značky, naším cieľom je neustále usilovne pracovať na vytvorení inovatívneho hardvéru a softvéru rádiu multimedia player, aby vám poskytol tento personalizovaný zážitok. poskytujeme aktualizácie pre firmvér,
bezdrôtový carplay android auto vstavaný bezdrôtový carplay a android auto mudule nie je potrebné kupovať ďalšie príslušenstvo podpora 4g/5g+wifi podporte 4g lte, vložte kartu 4g, môžete sledovať naživo vypočujte si hudbu
inštalačné video pre obrazovku f10 headunit >>> vstavané v carplay & android auto kúpiť vstavaný možnosť carplay, potom by mala funkciu android auto a web wirels carplay, nemusíte si kupovať ďalšie dongle. *upozorňujeme, že možnosť px6 nemôže
2 din car radio pre chevrolet lacetti j200 pre buick excelle hrv 2004-2013 pre daewoo gentra 2 carplay gps rds audio fm stereo 8-core procesor prijatie základných algoritmových technológie a výkonného 8-jadrového cpu chip.a 6 gb vyrovnávacej pamäte s 128 gb pamäte,
tipy na využitie produktu adaptér h-air je vhodný iba pre autá s káblovou kartou alebo káblom android auto.
5q0919275b pdc parkovací senzor pre audi a3 a4 q7 4mb a3 8v1 8vk 8vs b9 pre vw golf vii porsche 991 92a seat leon 5f1 pre vw a11 montáž: pre audi a3 (8v1, 8vk) [2012 -] pre kabriolet audi a3 (8v7, 8ve) [2013 -] pre limuzínu audi a3 (8vs, 8vm) [2013
toyota land cruiser prado 150 2014 predný grilovanie kamery 2015 front night vision camera weproof pred odoslaním budú skontrolované všetky fotoaparáty. špecifikácie: snímač obrazu: 1/4 palca ccd farba televízny systém: ntsc a pal efektívne
malé zisky, ale rýchly obrat zaručený kvalita, ak potrebujete viac, kontaktujte nás tipy kupujúceho 1: najprv sa uistite, že vaša adresa je správna 2: pred prihlásením pre balík skontrolujte, či je balík vyplnený produktom o nás sľubujeme: *
poznámka: 1. tento produkt je určený pre exkluzívny box android bmw, ktorý podporuje iba: pre bmw idrive 6 idrive 7 idrive 8 id9 autá s bezdrôtovým carplayom (pre sériu bmw mini nie je podporované) 2. dva wifi kanály, podpora 4g sim karty a internetovej siete
špeciálna funkcia 1, operačný systém android 13, aby ste mohli používať hladšie 2 、 podporujte ovládanie volantu a tlačidlo idrive 3 、 podporte pôvodný displej informácií o aute 4 、 podpora 1080p hd car recorder 5 、 podporná
tipy !!! pre zákazníkov, ktorí si vyberú doručenie dhl/ups/fedex express, uistite sa, že informácie o doručení sú presné. uchovajte si svoje telefónne číslo jasné a prístupné pre včasné doručenie kuriérskou spoločnosťou, ak cieľová krajina vyžaduje colné
vlastnosti: 1 din cd car stereo dvd player -this single din car stereo sa dodáva so 4 -palcovým lcd displejom. veľkosť panela: 188*161*58 mm/7.40*6.34*2,28 palca (l, d, h) vrátane bezdrôtového diaľkového ovládania (úplnú operáciu digitálneho diaľkového ovládača
prečo si nás vybrať? 1. zamerajte sa na auto stereo viac ako 15 rokov a www.formove.sk top 10 značiek, populárne medzi zákazníkmi. našim cieľom je pokračovať v tvrdej práci na tom, aby ste vytvorili inovatívny hardvér a softvér v rádiu multimedia player cab. 2.
mekede android 13 car pre jeep cherokee liberty dodge compass chrysler 300c sebring nitro wrangler ram pickup gps player carplay auto >> prečo zvoliť mekede? 1. www.formove.sk top 12 značiek, populárne medzi zákazníkmi. našim cieľom je neustále pracovať na