Pridať recenziu
Povinné polia sú označené *
sku: w18342
Vlastnosti:
● nepremokavé a odolné voči prachu IPX5
● Veľké batérie
● HD hlas
● Audio systém s vysokou vernosťou
● Obrazovka LED displej
● Nízka latencia
● Inteligentné zníženie hluku
● Pohodlná ušná náplasť
Parametre:
● Model produktu: MD558
● Bluetooth Verzia: 5.3
● s mikrofónom: áno
● Režim prevádzky: Ovládanie dotyku
● Štýl slúchadiel: v uchu
● s mikrofónom: áno
● Port nabíjania: C-typ
● Citlivosť: 96dB+3DB
● Frekvenčná reakcia: 20Hz-20 kHz
● Impedancia rohu: 32Q ± 15%
● Čas využitia: približne 6-8 hodín
● Pracovný čas: Približne 72 hodín (na použitie v prípade nabíjania)
● Pohotovostný čas: približne 480 hodín (s prípadom nabíjania)
● Čas nabíjania: približne 1-2 hodiny
● Kapacita batérie slúchadiel: 35 mAh
● Kapacita batérie nabíjania: 350 mAh
● Veľkosť produktu: 76 * 57 * 36 mm
● Materiál produktu: ABS
Zoznam obalov:
2 * Bluetooth slúchadlá (ľavé a pravé uši)
1 * nabíjanie priehradky
1 * Používateľská príručka
1 * kábel typu C
Tipy:
1. Z dôvodu manuálneho merania povoľte chybu 1 cm!
2. Kvôli rôznym rozlíšeniam displeja zvážte mierne farebné rozdiely!
| Uplatkový typ | Polootvorený |
| Vstavaný hlasový asistent | no |
| Konektory | Žiadny |
| Magnet | Druhý |
| Chemický | Žiadny |
| Pôvod | Pevninská Čína |
| Technológia NFC | no |
| Bezdrôtový typ | Bluetooth |
| Značka | Cuguu |
| Impedančný rozsah | až 32 Ω |
| Štýl | Uší |
| Aplikácia podpory | No |
| Princíp vokalizmu | Druhý |
| Aktívna reklama | Áno |
| Je bezdrôtové | Áno |
| Materiál | Absencia |
| Verzia Bluetooth | 5.3 |
| Rozsah frekvenčných odozvy | 20 - 20000 Hz |
| Materiál na slúchadlá | Druhý |
| S mikrofónom | No |
| Osvedčenie | Žiadny |
| Podporovať pamäťovú kartu | No |
| Počet vodičov | 2 |
| Odpor | 32Ω |
| Vodotesný | Áno |
| Komunikácia | Bezdrôtový |
| Metóda nabíjania | Nabíjanie |
| Citlivosť | 98 dB |
| Tlačidlo | No |
| Typ | Žiadny |
| Izolujúci zvuk | no |
| Kategória | Slúchadlá a slúchadlá |
| Riadenie objemu | No |
| Celkové harmonické skreslenie | 1% |
Povinné polia sú označené *
plantronics voyager legend slúchadlá s vymeniteľnými súpravami na slúchadlá sú k dispozícii v 3 veľkostiach. uší pre plánovač voyager legenda bezdrôtových bluetooth headset uší uchy kompatibilita je iba legenda voyager nainštalovať a vymeňte prvý
234xl electronic crossover a xlr 234xs profesionálne zvukové periférne zariadenia stereo 2/3 way, mono 4-way crossover audio enquitor ● trs alebo xlr diferencial balance vstup a výstup ● môžete zmeniť divíziu mono 3 alebo stereo 2 division prostredníctvom
typ: externý aplikácia: 1,44 mb diskety, emulátor číslo modelu: sfr1m44-u100k typ rozhrania: usb port, 4 pinová napájacia zástrčka (napájanie), 34 kolíkovej zástrčky 100% úplne nový, nikdy nepoužívaný pluh a prehrávať sa ochrana
univerzálny jednoduchý dizajn pomocné slúchadlá pre slúchadlá pre bluetooth celková dĺžka: asi 54 cm/1,6 stôp port: micro usb 5 pin farba: čierny biely priemer reproduktora: priemer 10 mm impedancia: 16 priemerná šírka pásma: 20-20000hz citlivosť: 120db hmotnosť:
opis 1 slávna značka homesfeeling-china slávna značka 2 materiál: skontrolujte špecificitioín 3 fliller: sponge foam 4 farba: skontrolujte špecificalioín 5 skontrolujte názov odkazu opatrne pred objednávkou. 6 nie je originálna, ale kvalitná, starostlivo
2,4 ghz hifi digitálny bezdrôtový stereofónny audio vysielač prijímača 200 m bezdrôtová hudba transceiver adaptér pre počítač iphone tv
7ks vr príslušenstvo príslušenstvo ochranný kryt anti-scratch kompatibilný s meta quest 3s vr ochranné príslušenstvo sada proti pádu proti šok podfúknutému strúhanke ovládača strukov funkcia: 1. presné dizajn: sada príslušenstva vr je vybavená ochranným
športové slúchadlá hifi stereofónne slúchadlá náhlavné súpravy výkonná rezervácia x80 5.3 prenosné bezdrôtové slúchadlá popis: typ produktu: bezdrôtové slúchadlá vzdialenosť: 10 metrov verzia: v5.3 nabíjacie rozhranie:
čistá redukcia šumu mikrofón 3,5 mm bezdrôtové slúchadlá výmena mikrofónu mikrofónu pre herné slúchadlá logitech g733 funkcia: 1. 2. pokročilé zrušenie hluku: bezdrôtové výmeny mikrofónu headsetov obsahuje jedinečnú jasnú kvalitu zvuku
funkcia : 1. ľahko preniknite do nerovnomerného švu a silne odstráňte prach a zvyšky z vinylu rekordu. 2. výsledky čistenia produktu z priľnavosti samotného produktu, nie je potrebné používať vodu alebo iné čistiace prostriedky na čistenie, sa dá znovu použiť.
materiál: plast farba: biela veľkosť: ako je na obrázku 1. režim napájania: 3*aaa batéria; 2. kapacita pamäte: 15 -sekundové nahrávanie zvuku formát hudby je mp3, názov súboru sa nevyžaduje. môžete ukladať viac hlasových
vintage pravé kožené slúchadlá pre samsung galaxy buds 3 pro 2024 new samsung buds3 buzz 3 pro cover fundas pre slúchadlá
poznámka: 1. povoľte mierne chybu v dôsledku manuálneho merania. 2. z dôvodu rozdielu medzi rôznymi monitormi nemusí obraz odrážať skutočnú farbu položky. 3. prajem vám nádherné online nakupovanie!
Kupujúci
Skvelé otvorené slúchadlá s dobrým zvukom a pohodlím. Nerušte, keď ležím alebo pri spánku. Nevypadajte pri behu a nemajte dlhý hrací čas. Radi odporúčam tieto slúchadlá.