Pridať recenziu
Povinné polia sú označené *
sku: w183333
Pre Audi Q5 2009 -2017
Poštovné:
Zásielka bude usporiadaná do 7 pracovných dní po vyčistení platby, pokiaľ sa potvrdia informácie kupujúceho a dodacia adresa. Uveďte správny poštový kód a platné telefónne číslo, aby ste predišli oneskoreniu v preprave.
1) Zvyčajne dodávame spoločnosť DHL, FedEx alebo EMS --- Vyberieme pre vás najkonomonickejší spôsob.
2) Ak kupujúci potrebuje dodanie balíka určitým kuriérom alebo iným výslovným spôsobom, kontaktujte náš predaj a upravte cenu pred platbou.
3) Malý balík v rámci 2,0 kg sa zvyčajne odoslal v China Post / HK Post.
4) Poplatok za diaľku vylúčený za adresy uvedené vo vzdialených oblastiach na webovej stránke DHL/UPS bude účtovaný ďalších 40 USD.
Daň z dovozu:
Nezodpovedáme za žiadnu dovoznú daň, vlastné poplatky alebo colné oneskorenie. Ak sa balík vráti späť k nám kvôli odmietnutiu kupujúceho zaplatiť vyššie uvedené poplatky, nezasiahli by sme balík, kým kupujúci nedokončí tieto poplatky a zaplatí všetko Vráťte a opätovne odosielať náklady.Buyer nemôže zrušiť objednávku alebo žiadosť o vrátenie peňazí na základe vyššie uvedeného dôvodu.
Návrat a záruka:
Všetky položky sú úplne nové z továrne. V prípade, že dostanete chybnú položku, kontaktujte nás do 3 dní po prihlásení na potvrdenie. Vrátime alebo ju nahradíme.
Vrátenie do 1 roka od dátumu nákupu je možné opraviť.
Je zodpovednosťou zákazníkov platiť za vrátenie poštovného a odoslať položku späť k nám. Posielame ju späť za našu cenu.
Všetky výnosy musia byť potvrdené našou personálom po servise, nezodpovedáme za žiadny návratový balík bez predchádzajúceho upozornenia.
| Formát digitálnych médií | Mp3, Mp4, WMA, Jpeg |
| Je dotyková obrazovka | Áno |
| Búchať | 4g/8g |
| Veľkosť | 12.3 '' |
| Veľkosť položky | 12,3 palca |
| Pre značky/model vozidiel | Audi |
| Kategória | 1 |
| Pôvod | Pevninská Čína |
| Osvedčenie | CEA, Fcc, ROHS |
| Slot TF/Micro SD | 0 |
| Chemický | Žiadny |
| Rozlíšenie | 1920*720p |
| Výkon | 45 W*4 |
| Záruka | Jeden rok |
| Vstavaný DVD prehrávač | no |
| Audi model | Q5 |
| Značka | Getit navi |
| Špeciálne funkcie | Vstavaný GPS, Prehrávač |
| Napätie | 12V |
| Tunerový typ | Rds |
| Q5-ročný | 2009, 2010, 2011, 2012, 2013, 2014, 2015 |
| Špeciálna funkcia | wifi funkcia, Podporovať riadenie volantu, Podpora siete 4G |
| Odvolanie | 32g/64g/128g |
| Jedáleň | Jeden din |
| Vstavaná obrazovka | Áno |
| Rozhranie | USB |
| Jazyk OSD | Čínština (zjednodušená), Číňania (tradičné), albánsky, Arabský, Azeri, Írsky, Estónsky, Bieloruský, Bulharský, Islandský, Leštiť, Perzský, Booleovský text (holandská Južná Afrika), Dánsky, nemecký, Ruský, Francúzsky, Filipínsky, fínsky, Gruzínsky, Haitský kreol, Kórejský, Holanďan, Galícia, Katalánsky, český, Chorvátsky, Latinský, Lotyš, Litovský, Rumunský, Maltský, Malajský, Macedónsky, Nórsky, Portugalský, japonský, Švédsky, Srbský, Slovenský, Slovinský, Svalstvo, Thajský, Turecký, Waleský, Ukrajinský, Hebrejčina, Grécky, Baskický španielsky, Španielsky, maďarský, Arménsky, Taliansky, Jidiš, hindčina, Urdu India, Indonézia, Angličtina, Vietnamský |
| Váha položky | 2kg |
| Operačný systém | Android |
| Maximálna externá pamäť | 128 |
| Vstavaný CD prehrávač | no |
| Predvolená stanica | FM |
| Materiál | Absencia |
Povinné polia sú označené *
pred nákupom : 1. skontrolujte, či model a rok zápasu s výrobkom a vozidlom. 2. pred zadaním objednávky venujte pozornosť farbe produktu. v s tyle
špecifikácie: gps aktívna anténa sma samca konektora dc current: 10ma max montáž: magnetická báza bývanie: čierna pracovná teplota: -40c+85c vlhkosť: vlhkosť 95%100%rh odolný voči poveternostným vplyvom: odolný
2 din car radio pre chevrolet lacetti j200 pre buick excelle hrv 2004-2013 pre daewoo gentra 2 carplay gps rds audio fm stereo 8-core procesor prijatie základných algoritmových technológie a výkonného 8-jadrového cpu chip.a 6 gb vyrovnávacej pamäte s 128 gb pamäte,
android 12 pre jaguar xj x-type x type 2004-2011 automobilový multimediálny prehrávač dvd automotivo auto gps navigation carplay dsp dsp hlavné vlastnosti: 1. operácia systému android 12 2.cpu: intel octa-core cpu, gpu mali t820 mp2, atomx86 architecture,
9-palcové auto-play auto bt 2 din android 14 pre mazda 5 mazda5 2005-2010 car radio multimidia video player autoradio gps navigácia >> prečo si vybrať? 1. ako dodávateľ hlavnej globálnej značky, naším cieľom je neustále usilovne pracovať na vytvorení inovatívneho hardvéru
car wireless charger telefón nabíjanie rýchle bezdrôtové nabíjacie panelové diely komponent pre mercedes benz w205 amg amg glc c class glc prijať aktuálny vstup dc, zabudovaný v špeciálnom cievke automobilu.ulize a kompatibilný pre rôzne bezdrôtové nabíjanie
13 -palcový a7870 android 13 car radio gps navigation automobilový multimediálny video prehrávač bezdrôtových carplay android auto pre universal pozor: tento produkt je kompatibilný s rôznymi 9-palcovými a 10-palcovými rámami, ale nezahŕňa rámy a zapojovacie
vitajte v mojom obchode >>> všetky výrobky boli pred odoslaním absolvované prísne kvalitatívnym testom, uistite sa, že vysoká kvalita. >>> rôzne konfigurácie zahŕňajú darčeky fotoaparátu, ktoré budú zahrnuté v balení, vyberte si súpravu, ktorá
prečo zvoliť tieyez 1. tieyez je špičková značka www.formove.sk s 15 -ročnou profesionálnou výrobou a predajom. predávame hlavne multimediálne výrobky za rôzne typy automobilov, ako sú audi, bmw a mercedes benz, ktoré sú zákazníci veľmi vítaní. váš cieľ
pre mitsubishi outlander 2013 - 2018 android 13 automobilie auto multimediálne video prehrávač navigácia gps gps wireless carplay hlavné vlastnosti: 1. operácia systému android 12 2.cpu: intel octa-core cpu, gpu mali t820 mp2, atomx86 architecture, hodnotená
nedeštruktívna inštalácia: nepotrebuje rozbité vodiče a nové programovanie; inštalácia nemá vplyv na normálnu záruku 4s shop.speciálny dizajn automobilov, pôvodná inštalácia prístavu auta priamo, je taká jednoduchá! vhodné na inštaláciu modelov
navifly universal 5inch touch screen 1din mp5 player car radio stereo multimedia video player bt wireless carplay android auto vstavané auto-play android auto: player dvd car dvd je dodávaný s funkciou automobilov, nie je potrebné kúpiť ďalšie príslušenstvo. (táto voľba
kompatibilné s: pre honda passport 2019-2025 perfektné zapadá arb integrovaná prístrojová vačka vyzerá ako originálny továrenský štýl, nie je potrebné prevádzkovať vodiče, všetko sa perfektne hodí. oznámenie o inštalácii arb
vhodný pre : pre hyundai veracruz ix55 2006 - 2015
hlavné vlastnosti: 1. operačný systém: android 13 2. veľkosť obrazovky: 9,7-palcová digitálna obrazovka s vysokým rozlíšením 3. rozlíšenie obrazovky 1024*600/1280*720 4. pamäť: 2 gb+32 gb/4 gb+64 gb/8+128 gb (voliteľné ) 5. procesor: 4 jadro/8 jadro 6. výstupný
(severná amerika/európa/veľká británia/nemecko/austrália)-navigácia gps car 7 -palcový automobil gps navigácia eu au americká mapa hd tft totping scron gps navigator 256 mb+8g prenosná navigácia automatického satelitu gps vlastnosti: 1. všestranná
pre toyota land cruiser prado 150 2010-2020 12,3 palca najnovší štýl systému android 9.0 tesla hlavná jednotka multimediálny hráč os android 9.0 pridajte ďalšie funkcie nižšie 1. jednoduché inštaláciu, zapojenie a prehrávanie, podporuje