Pridať recenziu
Povinné polia sú označené *
sku: w183256
Vážený priateľ, máme 10 rokov skúseností s produkciou DVD CAR DVD, zameraním sa na zahraničné trhy. Dobrá továrenská cena, akceptujte agenta Country City OEM.Ak potrebujete hromadné objednávky a chcete získať viac podrobností, kontaktujte nášho obchodného manažéra- Maggie
*1.Tax: Naša cena nezahŕňa žiadnu daň. Poplatok a dane sú zodpovední za kupujúcich, predávajúci ju nemôžeme ovládať a za to nebude zodpovedný, prosím, láskavo si o tom všimnite skôr, ako zadáte objednávku. *2. oblasti: Cena nezahŕňa poplatok DHL alebo FedEx atď. to. *3.Install: Navrhujeme, aby zákazníci vzali výrobky do obchodu s automobilom, aby našli profesionálnu osobu, ktorá ho nainštaluje, pretože nesprávna inštalácia môže zariadiť. Ak máte nejaké problémy so zariadením, kontaktujte nás pred otvorením sporu, Poskytneme vám dobré riešenie, väčšina sporov je spôsobená nesprávnym použitím alebo inštaláciou. *4. Service: Jedno rok záruka na výrobu (príslušenstvo, ktoré nie je zahrnuté), môžete nás požiadať o aktualizáciu navigácie alebo nový firmvér, ak dostaneme nejaké nové.
| Špeciálne funkcie | Vstavaný GPS, Nabíjačka, Mobilný telefón, dsp, Karplay, Android Auto, Reverzný vstup, Deliteľská obrazovka |
| Príslušenstvo | Vrátane |
| Vstavaná obrazovka | Áno |
| Búchať | 6/8/12 GB |
| Bezdrôtový CarPlay | Zabudovaný |
| Bt čip | BT5.0 |
| Materiál | plastový a kovový |
| Ic | Ty typu TDA7808 Digital AB |
| Chemický | Žiadny |
| Formát digitálnych médií | Mp3, Mp4, WMA, Jpeg |
| Hlavná frekvencia | Octa-Core A76*4 (1*2,7 GHz+3*2,3 GHz) A55*4 (2,1 GHz) |
| Prevádzkový zosilňovač | 5532*3 Vylepšený zvukový signál |
| Rozhranie | Mipi |
| Vstavaný DVD prehrávač | no |
| Jazyk OSD | Čínština (zjednodušená), Číňania (tradičné), albánsky, Arabský, Írsky, Estónsky, Bieloruský, Bulharský, Islandský, Leštiť, Dánsky, nemecký, Ruský, Francúzsky, Filipínsky, fínsky, Kórejský, Holanďan, český, Chorvátsky, Lotyš, Litovský, Rumunský, Malajský, Nórsky, Portugalský, japonský, Švédsky, Srbský, Slovenský, Slovinský, Thajský, Turecký, Ukrajinský, Hebrejčina, Grécky, Španielsky, maďarský, Arménsky, Taliansky, Angličtina, Vietnamský |
| GPS | Dvojfrekvenčný pruh šesťdesiat GPS polohovanie L1 L5 B1 B2A E1 E5A |
| Vstavaný CD prehrávač | no |
| Výkon | 4*45W |
| Typ NPU | PowerVR IMG AX3596 @8 vrcholov |
| Odvolanie | 64/128/256/512 GB |
| Váha položky | 1.8kg |
| Adas DVR | Podpora (potrebovať si kúpiť samostatne) |
| Operačný systém | Android 13 |
| spätný fotoaparát | Podpora (potrebovať si kúpiť samostatne) |
| Osvedčenie | CEA, Fcc |
| Procesor | Ruka Mali-G57 4Cores, Až 850 MHz (217 gflops) |
| Pre značky/model vozidiel | Životný |
| Obd2 | Podpora (potrebovať si kúpiť samostatne) |
| Je dotyková obrazovka | Áno |
| Špeciálna funkcia | Vstavaný reproduktor/mikrofón, wifi funkcia, Podporovať riadenie volantu, Podporte sieť 3G, Podpora siete 4G, Podporovať CAN-BUS |
| Informácie | UNISOC UIS7870 |
| Veľkosť | 9" |
| Jedáleň | Dvojitý din |
| Značka | Duduauto |
| Napätie | 12V |
| Ovládanie hlasu | Podpora (potrebovať si kúpiť samostatne) |
| Rádio | TDA7708 |
| TPMS | Podpora (potrebovať si kúpiť samostatne) |
| Bezdrôtové Android Auto | Zabudovaný |
| Záruka | 1 rok |
| klenot | Podpora (potrebovať si kúpiť samostatne) |
| Čipové procesy | 6nm (TSMC EUV) |
| 360 panoramatická kamera | Podpora (je potrebné zakúpiť s jednotkou) |
| Rozlíšenie | 2000*1200/1920*1200 |
| Pôvod | Pevninská Čína |
| dsp | AKM7739 Velvet Audio Technology |
Povinné polia sú označené *
popis produktu: 100% úplne nový a vysoký kvalitný spĺňajte normy kvality, 100% testované pred odoslaním. priama výmena, jednoduchá zástrčka a prehrávanie, nevyžaduje sa žiadne zapojenie. vyrobené z vysoko kvalitnej abs, proti korózie, odolnosti
vážený pane, sme nadšení, že sa môžeme predstaviť ako spoločnosť s viac ako desaťročnými skúsenosťami v tomto odvetví. sme hrdí na to, že ponúkate výnimočné služby a špičkovú kvalitu, podporovanú našou najmodernejšou továrňou. my, aby sme splnili
ochrana proti preťaženiu, nadmerná ochrana, náraz anti-štartu a antialektronické interferencie wv55r/wv60/wv60 plus/wv70/wv70 plus/wv75/wv75 plus.item názov: nabíjačka vysávača pre karcher materiál: plastová zástrčka: vstup výstupný výkon 47hz -63 hz: 5,5 v 600ma
ips obrazovka android 14 car pre suzuki alto 2009 2010 2012 2012-2016 gps navigation stereo carplay auto multimedia video dsp >> prečo nás vybrať? 1. alliexpress top 12 značiek, populárne medzi zákazníkmi. našim cieľom je usilovne pracovať na tom, aby ste
nový parkovací senzor pdc pre vw caddy cc golf passat tiguan audi a1 a3 a4 a5 a6 a6 a8 tt skoda superb seath seta altea 4h0919275a 1. pred nákupom potvrďte číslo dielov alebo poskytnite pôvodný tvar obrazu produktu. alebo porovnajte položky na obrázku s vlastným
vitajte v globálnom obchode eternal family. vyberte si svoje obľúbené produkty. vychádzajú z vysokokvalitných služieb, prežívame kvalitu a pracujte s integritou. účelom je využiť náš úprimný wechat na výmenu spokojnosti zákazníkov s našimi službami naše
【v50 je dvojkanálová doska s predným fotoaparátom a 140 ° zadnou kamerou a 60 ° zadnou kamerou a 140 ° zadnou kamerou. back. poskytujeme vám vynikajúcu ostrosť videa a pozoruhodnú kvalitu produktu s neuveriteľne dobrou hodnotou a poskytujeme doplnok fotoaparátu (vynikajúce
popis popis popis špecifikácia položka hodnota typ dual-zone typ chladenia compressor cholading režim mraznička, chladnička abs teplotný rozsah chladničky: +5 ℃ až +15 ℃; zmrazenie: -18 ℃ napätie 12v, 24v power 40w veľkosť 545*475*630 mm záruka 12 mesiacov certification
komper kabnál ec5 contoker aligator aligater clample batters pre štartér funkcia: farba: čierna+červená materiál: kov+puv počiatočné súčasné: 200a vstupné napätie: 12v silná svorka aligátora s konektorom zástrčky ec5 použitie
pred nákupom potvrďte model skontrolujte svoje auto vo vnútri spätného zrkadla a miesta inštalácie, aby ste sa vyhli chybám, názvu modelu a roka len pre referenciu, pretože rovnaká značka automobilu v rôznych krajinách môže mať nejaký rozdiel. ak neviete,
oblek original oem monitor 2013 pre bmw f10 birds eye eye 360 stupňov panoramatický výhľad prednú zadnú stranu obsahová parkovacia reverzná asistencia dvr dash poznámka: pred objednávkou prosím poraďte svoj model automobilu a rok, aby ste skontrolovali, či
vysávač automobilu prenosný bezdrôtový nabíjateľný vreckový vysávač s led svetlom pre odstraňovač savacieho prachu led popis: schopnosť nabíjania typu c pre pohodlné nabíjanie na cestách. unikátny pravý tvar pre ľahkú navigáciu v tesných
napájací kábel acc pre car dvr wifi dash cam ľahká inštalácia pripojte sa k poistke poistky automobilu podpora parkovacieho režimu 24 hodín poznámka: tento napájací kábel acc je vhodný iba pre dvr dvr dash /car v našom obchode, ktorý
vitajte v mojom obchode >>> všetky výrobky boli pred odoslaním absolvované prísne kvalitatívnym testom, uistite sa, že vysoká kvalita. >>> rôzne konfigurácie zahŕňajú darčeky fotoaparátu, ktoré budú zahrnuté v balení, vyberte si súpravu, ktorá
prečo si vybrať minjun? 1. minjun je špičková značka www.formove.sk, s 15 -ročnou profesionálnou výrobou a predajom. predávame hlavne multimediálne výrobky za rôzne typy automobilov, ako sú audi, bmw a mercedes benz, ktoré sú zákazníkmi veľmi vítaní. váš
špeciálna podložka pre reproduktor pre zadné dvere bmw (3,5 mediant)
automobil dvr dash cam pre haval poznámka: modelový rok pre titul je vhodný pre 96% automobilov, len pre referenciu, povedzte nám model a rok a pošlite nám obrázky zrkadlových čiapok na rýchle a presné doručenie. aktualizácia hlavnej funkcie procesor: