Pridať recenziu
Povinné polia sú označené *
sku: w183221
Priateľ, od dnešného dňa bezplatný HD Back Camera 60Usd.
Najnovšia GPS mapa 90usd ako darček teraz.
A bezplatná obrazovka HD 1024* 600 v hodnote 50 USD.
Android 13! DVD DVD Player DVD DVD + quad /osem jadro + DDR3 2GB /4GB /6GB /8 GB Flash + ROM16GB /32GB /64 GB /128 GBMemory + 1024*600 HD obrazovky + CAPACITIVE SCREVA + Navigácia GPS + iPhone /Android mobilný telefón MIRIFON link + Bluetooth Telefónny hovor/telefónny zoznam/hudobný prehrávač + FM/AM + RDS + WiFi + USB DVR Funkcia + Funkcia DAB Európa + Fuction OBD2 Fuctions + 4G USB Host Support + 1080p Vedio Play + Free (Buid in) MAP + CarPlay Fuctions a tak ďalej
OS Android 13.0, môže byť kompatibilný s Google
♦ .System OS: Android 13.0
♦ .ram: Samsung 2/4 GB/6 GB/8 GB DDR3
♦ .FLANSH: 16G/32 GB/64G/128 GB
Kľúčové funkcie:
1. Rozlíšenie vysokého rozlíšenia, viacdotelová obrazovka 2. postavená v navigácii 3. Radio: AM, FM, RDS, ako spracovanie digitálneho signálu, zachovanie a premenovanie na 30 staníc Chipset 4.-Video: Online TV, video: Full HD 1080p ľubovoľný formát 5.-Bluetooth: Vstavaný externý mikrofón je pripravený, 6. rekordný výhľad kamera: Vstavaný vstup videa fotoaparátu na pripojenie fotoaparátu zadného zobrazenia po trhu pre bezpečné parkovanie. 7.-OBD2: Použitie diagnostiky Bluetooth, miery chybovosti v čítaní a palubných informáciách.Mini-ELM327 BT bezdrôtový adaptér 8.-MIRROR: akýkoľvek obsah od smartfónu Android alebo iOS je možné zrkadliť na tejto obrazovke jednotky 9. Digitálna televízia: Voliteľná externá externá televízia DIGITÁLNE TV box, ktoré sa dá dotknúť ovládaného na obrazovke. 10. Podporné Wi-Fi, 3G/4G Internet 11 podporu tisíce sťahovania softwares z Android Market 12-.supports Apple CarPlay/Android Auto/HDMI výstup/DSP. 13- Podporuje inštaláciu aplikácií pre Android v obchode Google Play. Navigácia 14 GPS pomocou aplikácií pre Android podľa vášho výberu. 15-podpor externé 4G Dongle/TPMS/USB Connection/Digital TV/OBDⅱ/DAB+. Menu na hranie automobilov 16 podporí (OSD): Angličtina, arabčina, francúzština, nemecká, ruská, kórejská, hebrejská, kórejská, talianska, španielčina, portugalčina atď.
| Predvolená stanica | celá krajina |
| Formát digitálnych médií | Video CD, Mp3, Mp4, WMA, Jpeg |
| Vstavaný DSP | Áno |
| Podporovať CarPlay | Áno |
| Špeciálna funkcia | wifi funkcia, Podporovať riadenie volantu, Podporte sieť 3G, Podpora siete 4G, Podporovať CAN-BUS |
| Podporovať OBD | Áno |
| Je dotyková obrazovka | Áno |
| Podporovať TPMS | Áno |
| Procesor | najlepšie |
| Podporte rozdelenú obrazovku | Áno |
| Podporte DAB+ | Áno |
| Podporte Android Auto | Áno |
| Slot TF/Micro SD | 0 |
| Vstavaný CD prehrávač | no |
| Kategória | najlepšie |
| Veľkosť položky | 9.vrackňa |
| Podporte prednú kameru/DVR | Áno |
| Búchať | 4G |
| Vstavaná obrazovka | Áno |
| Jedáleň | Dvojitý din |
| Operačný systém | Android |
| Pre Ssangyong Rexton 2019-2050 | Áno |
| Veľkosť | 9" |
| Odvolanie | 64g |
| Značka | Špičkový KOSD |
| Špeciálne funkcie | Vstavaný GPS, Nabíjačka, Mobilný telefón, Prehrávač, dsp, Karplay, Android Auto, Reverzný vstup, Deliteľská obrazovka |
| Osvedčenie | CEA, Fcc |
| Záruka | Jeden rok |
| Chemický | Žiadny |
| Napätie | 12V |
| Tunerový typ | Dobrý |
| Rozhranie | ISO |
| Rozlíšenie | 1024* 600 |
| Výkon | 4*60W |
| Pre značky/model vozidiel | Ssangyong |
| Podporte zadnú kameru | Áno |
| Príslušenstvo | najlepšie |
| Čipová sada | najlepšie |
| Pôvod | Pevninská Čína |
| OEM č. | 00-CIV0103 |
| Podpora 4G/5G | Áno |
| Váha položky | 3kg |
| wifi | Áno |
| Ssangyongový model | Rexton |
| Materiál | Dobrý |
| Maximálna externá pamäť | 256g |
| Jazyk OSD | Čínština (zjednodušená), Číňania (tradičné), albánsky, Arabský, Azeri, Írsky, Estónsky, Bieloruský, Bulharský, Islandský, Leštiť, Perzský, Booleovský text (holandská Južná Afrika), Dánsky, nemecký, Ruský, Francúzsky, Filipínsky, fínsky, Gruzínsky, Haitský kreol, Kórejský, Holanďan, Galícia, Katalánsky, český, Chorvátsky, Latinský, Lotyš, Litovský, Rumunský, Maltský, Malajský, Macedónsky, Nórsky, Portugalský, japonský, Švédsky, Srbský, Slovenský, Slovinský, Svalstvo, Thajský, Turecký, Waleský, Ukrajinský, Hebrejčina, Grécky, Baskický španielsky, Španielsky, maďarský, Arménsky, Taliansky, Jidiš, hindčina, Urdu India, Indonézia, Angličtina, Vietnamský |
| Vstavaný DVD prehrávač | no |
Povinné polia sú označené *
spokojnosťou zákazníka je náš servisný princíp. preto ponúkame komplexnú dvojročnú záruku pre všetky produkty. veríme v trvanlivosť a spoľahlivosť našich výrobkov a podporujeme ich výkon. môže to vzniknúť počas záručného obdobia bude okamžite vyriešené. ak
po pripojení fotoaparátu zadného zobrazenia k obrazovke obrazovky/monitorovania rádiu, keď sa reverzujete, zobrazí sa čierna obrazovka bez signálu alebo blikajúcej obrazovky mozaiky 1. potrebujete prejsť na svoje rádio-settings-reverzné nastavenia zvoliť video
1ks 3,5 mm lakte externá gps anténa pre automobil suv dash dash dash camera vlastnosti: * nová a vysoká kvalita *perfektné porovnávanie podľa továrenských špecifikácií. *s rôznymi testovacími strojmi, presnými a presnými parametrami pre
vlastnosti: *vyrobené z dobrých materiálov, praktické a spoľahlivé *rýchla inštalácia, ľahko použiteľná *vyrobené z dobrých materiálov, proti korózie, odolného voči opotrebovaniu a neformované špecifikácia: *názov dielu:
obrazovka displeja: nie typ reproduktora: prenosný aplikácia podpory: nie komunikácia: usb podpora apt-x: nie zvukový crossover: obojsmerne inteligentný osobný asistent: žiadny diaľkové ovládanie: nie nepremokavé:
názov produktu: vysávač hippa car. použitie: element filtra na vysávač namontovaný na auto kategória: nonotyk typ aplikácie: príslušenstvo vysávača uplatniteľný model: jm-6615- špeciálna netkanená tkanina haipa materiál: netkaná
5q0919275b pdc parkovací senzor pre audi a3 a4 q7 4mb a3 8v1 8vk 8vs b9 pre vw golf vii porsche 991 92a seat leon 5f1 pre vw a11 montáž: pre audi a3 (8v1, 8vk) [2012 -] pre kabriolet audi a3 (8v7, 8ve) [2013 -] pre limuzínu audi a3 (8vs, 8vm) [2013
vitajte vo vlajkovom obchode junda navi >>> všetky výrobky boli pred odoslaním absolvované prísne kvalitatívnym testom, uistite sa, že vysoká kvalita. >>> rôzne konfigurácie zahŕňajú darčeky fotoaparátu, ktoré budú zahrnuté v balení, vyberte si súpravu,
android 12 pre jaguar xj x-type x type 2004-2011 automobilový multimediálny prehrávač dvd automotivo auto gps navigation carplay dsp dsp hlavné vlastnosti: 1. operácia systému android 12 2.cpu: intel octa-core cpu, gpu mali t820 mp2, atomx86 architecture,
car wireless charger telefón nabíjanie rýchle bezdrôtové nabíjacie panelové diely komponent pre mercedes benz w205 amg amg glc c class glc prijať aktuálny vstup dc, zabudovaný v špeciálnom cievke automobilu.ulize a kompatibilný pre rôzne bezdrôtové nabíjanie
vitajte v mojom obchode >>> všetky výrobky boli pred odoslaním absolvované prísne kvalitatívnym testom, uistite sa, že vysoká kvalita. >>> rôzne konfigurácie zahŕňajú darčeky fotoaparátu, ktoré budú zahrnuté v balení, vyberte si súpravu, ktorá
uplatniteľné modely a roky >>> pre ford fiesta 2009 - 2017 zoznam rádiových balíkov wifi version: 1 x hostiteľ rádiu automobilu 1 x súprava napájacieho kábla (zástrčka a prehrávanie) rám 1 x príslušenstvo (rca, gps,
hlavné vlastnosti: 1. operačný systém: android 13 2. veľkosť obrazovky: 9,7-palcová digitálna obrazovka s vysokým rozlíšením 3. rozlíšenie obrazovky 1024*600/1280*720 4. pamäť: 2 gb+32 gb/4 gb+64 gb/8+128 gb (voliteľné ) 5. procesor: 4 jadro/8 jadro 6. výstupný
vitajte vo vlajkovom obchode junda navi >>> všetky výrobky boli pred odoslaním absolvované prísne kvalitatívnym testom, uistite sa, že vysoká kvalita. >>> rôzne konfigurácie zahŕňajú darčeky fotoaparátu, ktoré budú zahrnuté v balení, vyberte si súpravu,
monitorovanie parkovania monitorovanie parkovania štartovacie napätie musí byť väčšie ako 12,5 v (auto batérie všeobecne 13-14v), potom napájanie batérie a piaty pokrč tento produkt má ochranu pred stratou energie, napätie menšie ako 11,5 v vypnuté automaticky
poznámka: 1. pred nákupom si skontrolujte, či pôvodné auto má káblový kábel na pripojenie k carplay *má vložitá multimediálna rádiová obrazovka zabudovanú káblovú karpaly? * má multimediálne rádio dotykovú obrazovku? 2. pre mercedes-benz