Pridať recenziu
Povinné polia sú označené *
sku: w182952
Poznámka:
1. Cena za navigáciu vrátane rámu, hlavnej jednotky (obrazovky), napájacieho zväzku a všetkých príslušenstva na navigáciu.
2. Ikony rozhrania používateľského rozhrania sa môžu z dôvodu aktualizácií systému mierne zmeniť, pozrite si skutočný produkt. 3.: Ak má pôvodné auto zosilňovač JBL alebo zadný fotoaparát, pred zadaním objednávky nás kontaktujte, ďakujem!
Funkcia hlasového riadenia AI vyžaduje nákup aktivačného kódu na jeho aktiváciu skôr, ako sa dá použiť. Môžete nájsť odkaz v hlasovej aplikácii a potom si kúpiť aktivačný kód, aby ste ho aktivovali.
| Značka | Tulenavi |
| Procesor | Rameno |
| Rozhranie | Pluh a prehrávať sa |
| Pre značky/model vozidiel | Toyota |
| Formát digitálnych médií | Mp3, Mp4, WMA, Jpeg |
| Pre Toyota Tundra | 2007-2013 |
| Vstavaná obrazovka | Áno |
| Osvedčenie | CEA, ROHS |
| OS | Android 13 |
| Jedáleň | Dvojitý din |
| Chemický | Žiadny |
| OEM č. | Rádio pre toyota Vitz 3 XP130 2014 - 2019 RHD |
| Napätie | 12V |
| Záruka | 1 rok |
| Vstavaný DVD prehrávač | no |
| pre Toyota Sequoia | 2008-2018 |
| Toyota Model | Sekundu |
| Veľkosť | 10 " |
| Váha položky | 1.7kg |
| Tunerový typ | Zabudovaný |
| Tulenavi | Tl6/tl6pro/tl7/tl7plus |
| Operačný systém | Android |
| Rozlíšenie | 2000*1200/1280*720 |
| Búchať | 2g/4g/6g/8g |
| Je dotyková obrazovka | Áno |
| Špeciálna funkcia | wifi funkcia, Podporovať riadenie volantu, Podpora siete 4G |
| Pôvod | Pevninská Čína |
| Špeciálne funkcie | Vstavaný GPS, Mobilný telefón, Prehrávač, dsp, Karplay, Android Auto, Reverzný vstup, Deliteľská obrazovka |
| Výkon | 4*45W |
| Jazyk OSD | Čínština (zjednodušená), Číňania (tradičné), albánsky, Arabský, Azeri, Írsky, Estónsky, Bieloruský, Bulharský, Islandský, Leštiť, Perzský, Booleovský text (holandská Južná Afrika), Dánsky, nemecký, Ruský, Francúzsky, Filipínsky, fínsky, Gruzínsky, Haitský kreol, Kórejský, Holanďan, Galícia, Katalánsky, český, Chorvátsky, Latinský, Lotyš, Litovský, Rumunský, Maltský, Malajský, Macedónsky, Nórsky, Portugalský, japonský, Švédsky, Srbský, Slovenský, Slovinský, Svalstvo, Thajský, Turecký, Waleský, Ukrajinský, Hebrejčina, Grécky, Baskický španielsky, Španielsky, maďarský, Arménsky, Taliansky, Jidiš, hindčina, Urdu India, Indonézia, Angličtina, Vietnamský |
| Vstavaný CD prehrávač | no |
| Príslušenstvo | Káble |
| Odvolanie | 32g/64g/128g |
Povinné polia sú označené *
pre audi q5 2009 -2017 poštovné: zásielka bude usporiadaná do 7 pracovných dní po vyčistení platby, pokiaľ sa potvrdia informácie kupujúceho a dodacia adresa. uveďte správny poštový kód a platné telefónne číslo, aby ste predišli oneskoreniu v preprave. 1)
operačný systém android12: akýkoľvek požadovaný softvér je možné stiahnuť v obchode app store, aby bol prehrávač zaujímavejší podpora zrkadlového odkazu: obrazovka mobilného telefónu je možné premietnuť do prehrávaču a na veľkej obrazovke je možné
špecifikácia: obrázkové senzory: 1/4 farba ostré ccd tv systém: ntsc predvolený uhol objektívu: 170 rozlíšenie: 420 tv riadky s/n: viac ako 48 db výkon: dc12v agc: auto blc: automatické vodotesné led led ligh led: 3 rozmer: 90x35x38mm parkovanie typ asistencie: zadný
1ks 3,5 mm lakte externá gps anténa pre automobil suv dash dash dash camera vlastnosti: * nová a vysoká kvalita *perfektné porovnávanie podľa továrenských špecifikácií. *s rôznymi testovacími strojmi, presnými a presnými parametrami pre
prečo zvoliť obchod s rádiom navirs car? 1. naším cieľom je poskytnúť zákazníkom najlepšie produkty a služby a zároveň poskytovať bezplatné aktualizácie firmvéru 2. všetky výrobky boli pred odoslaním absolvovaní prísne testom kvality, uistite
poznámka: *ak si nie ste istí, že vaše vozidlo bude nainštalované. vyfotografujte svoje rádio a dajte nám vedieť! osobitná pripomienka aj keď sme sa vynaložili úsilie na zabezpečenie toho, aby bola jednotka kompatibilná s vozidlom vo vlaku,
hlavné vlastnosti 1. podporuje rozdelenú obrazovku zobraziť dve funkcie súčasne. 2. inštalácia aplikácií pre android v obchode play a z neznámych zdrojov. 3. gps navigácia s aplikáciami android podľa vášho výberu. 4. wifi connection.mirror
tento produkt je veľkým čistým elektrickým produktom s batériou, takže na prepravu existuje len málo logistických kanálov a občas musí čakať na lety. ak sa ponáhľate, môžete si objednať priamo z nášho zámorského skladu, kde je tovar k dispozícii. ak
komper kabnál ec5 contoker aligator aligater clample batters pre štartér funkcia: farba: čierna+červená materiál: kov+puv počiatočné súčasné: 200a vstupné napätie: 12v silná svorka aligátora s konektorom zástrčky ec5 použitie
vhodné modely: pre lexus is300 is200 je 300 200 2001 ~ 2005 pre lexus es300 es330 es 300 330 2002 ~ 2006 pre lexus gs300 gs400 gs430 gs 300 400 430 1998 ~ 2005 pre lexus ls430 ls 430 2001 ~ 2006 pre lexus rx330 rx350 rx400h rx 330 350 400h 2004
12v 10w mini ventilátor ip65 vodotesný solárny panel s poháňaným ventilátorom solar power ovládač vzduchový extraktor pre psie chovateľská stanica kuracie mäso funkcia: 1. efektívne chladenie: ventilátor solárnych výfukových plynov je vybavený nastavením
⭕ ktorá funkcia stále funguje 1 · tlačidlá volantu, 360 stupňov kamier 2 · pôvodné funkcie, pôvodné rádio stále funguje 3 · s google playstore 4 · s bezdrôtovým jablkovým carplayom 5 · s prehrávačom hudby a videa 6
je to vhodné pre vaše auto? 1. skontrolujte zodpovedajúci model a rok produktu a auta 2. porovnajte inštalačnú polohu produktu s automobilom, ktorý je potrebné vylepšiť 3. skontrolujte, či je pre vaše auto vhodné rozhranie napájacieho kábla produktu
[wirelsee apple carplay / android auto] toto vozidlo stereo podporuje bezdrôtové apple carplay / android auto.just pripojte sa so svojím smartfónom cez bluetooth. pripojte google alebo asistent siri assistant vášho zariadenia, aby ste ovládli telefónne hovory, navigovali, prehrávali
superior zosilňovač čip: tda7850/7851 (4*50w max) rádiový čip: nxp 6686, nízky, ak tuner, vysoký výkon bluetooth: handsfree profile / audio profil (a2dp); vstavaný mikrofón rgb: illuminácia variabilného kľúča (všetky farby rgb) rýchly
ak ste si zakúpili možnosti y900 a z900, môžete nás kontaktovať a poskytnúť jazykové hlasové ovládanie, ktoré potrebujete, a my vám ich poskytneme zadarmo.
vlastnosti: *1. aktualizácie v reálnom čase: lokalizátori gps môžu presne sledovať pohyb a prezeranie polohy v reálnom čase prostredníctvom mobilnej aplikácie. zistite bezpečnosť vašich položiek udržiavaním aktuálneho sledovania pri sledovaní v reálnom čase. *2.
prečo si nás vybrať? 1. zamerajte sa na auto stereo viac ako 15 rokov a www.formove.sk top 10 značiek, populárne medzi zákazníkmi. našim cieľom je pokračovať v tvrdej práci na tom, aby ste vytvorili inovatívny hardvér a softvér v rádiu multimedia player cab. 2.