Pridať recenziu
Povinné polia sú označené *
sku: w182588
10.1 '' 2Din Car Radio Android 13.0 multimediálny prehrávač Autoradio 2 DIN Vertikálna obrazovka GPS WiFi Bluetooth FM Auto Audio Stereo
| Vlastnosti -1 | 2DIN Auto Player |
| Pre značky/model vozidiel | Univerzálny |
| Rozhranie | USB |
| Špeciálne funkcie | Vstavaný GPS, Mobilný telefón, Prehrávač, Rozhlasový tuner |
| Výkon | 4x45w |
| Odvolanie | 32g |
| Funkcie-2 | Hráč na multimédiá automobilu |
| Veľkosť | 10.1 " |
| Váha položky | 1.8kg |
| Operačný systém | Android |
| Veľkosť položky | 10.1in |
| Maximálna externá pamäť | 128g |
| Rozlíšenie | 1024x600 |
| Formát digitálnych médií | Mp3, Mp4, WMA, Jpeg |
| Osvedčenie | Fcc |
| Búchať | 2G |
| Jedáleň | Dvojitý din |
| Materiál | ABS+ kov |
| Jazyk OSD | Čínština (zjednodušená), Číňania (tradičné), albánsky, Arabský, Azeri, Írsky, Estónsky, Bieloruský, Bulharský, Islandský, Leštiť, Perzský, Booleovský text (holandská Južná Afrika), Dánsky, nemecký, Ruský, Francúzsky, Filipínsky, fínsky, Gruzínsky, Haitský kreol, Kórejský, Holanďan, Galícia, Katalánsky, český, Chorvátsky, Latinský, Lotyš, Litovský, Rumunský, Maltský, Malajský, Macedónsky, Nórsky, Portugalský, japonský, Švédsky, Srbský, Slovenský, Slovinský, Svalstvo, Thajský, Turecký, Waleský, Ukrajinský, Hebrejčina, Grécky, Baskický španielsky, Španielsky, maďarský, Arménsky, Taliansky, Jidiš, hindčina, Urdu India, Indonézia, Angličtina, Vietnamský |
| Umiestňovanie | Vŕtačka |
| Napätie | 12V |
| Rozlíšenie obrazovky | 1024 * 600 |
| Slot TF/Micro SD | 0 |
| Pôvod | Pevninská Čína |
| Špeciálna funkcia | Vstavaný reproduktor/mikrofón, wifi funkcia, Podporovať riadenie volantu, Podporovať CAN-BUS |
Povinné polia sú označené *
popis: ootdty 600a pre vrcholový prúd, benzín pre autá 6,0 l alebo nižšie, pre naftu pre autá 4,0 l alebo nižšie vlastnosti: 1. motor automobilu v prípade núdze, tiež vysoký napájací zdroj pre mobilný telefón, notebook a ďalšie elektronické
1ks 3,5 mm lakte externá gps anténa pre automobil suv dash dash dash camera vlastnosti: * nová a vysoká kvalita *perfektné porovnávanie podľa továrenských špecifikácií. *s rôznymi testovacími strojmi, presnými a presnými parametrami pre
balík, ktorý dostanete, zahŕňa: 1.radio zariadenie*1 2.plug a prehrávanie kábla *1 3.gift reverzná kamera *1 (s výnimkou 8141) 4.gift externý mikrofón *1 (s výnimkou 8141) pre sedadlo ibiza 6j 2009-2013 poznámka: 1.
názov produktu: vysávač hippa car. použitie: element filtra na vysávač namontovaný na auto kategória: nonotyk typ aplikácie: príslušenstvo vysávača uplatniteľný model: jm-6615- špeciálna netkanená tkanina haipa materiál: netkaná
5g/wifi gain anténa 5,1 -kanálová čiara kanála zadná l out, zadná r out, center out.poznámka: niektoré rádiá musia nainštalovať video apk, aby používali výstupné pole videa, kontaktujte náš zákaznícky servis a my vám pošleme softvér.
5q0919275b pdc parkovací senzor pre audi a3 a4 q7 4mb a3 8v1 8vk 8vs b9 pre vw golf vii porsche 991 92a seat leon 5f1 pre vw a11 montáž: pre audi a3 (8v1, 8vk) [2012 -] pre kabriolet audi a3 (8v7, 8ve) [2013 -] pre limuzínu audi a3 (8vs, 8vm) [2013
vitajte vo vlajkovom obchode junda navi >>> všetky výrobky boli pred odoslaním absolvované prísne kvalitatívnym testom, uistite sa, že vysoká kvalita. >>> rôzne konfigurácie zahŕňajú darčeky fotoaparátu, ktoré budú zahrnuté v balení, vyberte si súpravu,
9-palcové auto-play auto bt 2 din android 14 pre mazda 5 mazda5 2005-2010 car radio multimidia video player autoradio gps navigácia >> prečo si vybrať? 1. ako dodávateľ hlavnej globálnej značky, naším cieľom je neustále usilovne pracovať na vytvorení inovatívneho hardvéru
car wireless charger telefón nabíjanie rýchle bezdrôtové nabíjacie panelové diely komponent pre mercedes benz w205 amg amg glc c class glc prijať aktuálny vstup dc, zabudovaný v špeciálnom cievke automobilu.ulize a kompatibilný pre rôzne bezdrôtové nabíjanie
prosím, nekupujte priamo !! tento produkt sa nepredáva osobitne, je potrebné ho zakúpiť spolu s navigáciou, inak nebude odoslaná !! krabica na optické vlákno pre lexus is250 is200 2011 2009 is220 pre lexus gs gs350 gs300 gs430 gs450h gs460 pre
vitajte v mojom obchode >>> všetky výrobky boli pred odoslaním absolvované prísne kvalitatívnym testom, uistite sa, že vysoká kvalita. >>> rôzne konfigurácie zahŕňajú darčeky fotoaparátu, ktoré budú zahrnuté v balení, vyberte si súpravu, ktorá
pred nákupom potvrďte model skontrolujte svoje auto vo vnútri spätného zrkadla a miesta inštalácie, aby ste sa vyhli chybám, názvu modelu a roka len pre referenciu, pretože rovnaká značka automobilu v rôznych krajinách môže mať nejaký rozdiel. ak neviete,
úvod funkcie produktu : tento produkt je súborom integrovaného (bsd) monitorovania slepého bodu (lca) lane change assistance, (rcta) reverzné bočné prichádzajúce varovanie (dow) varovanie o otváraní dverí, (aoa) predbiehajúce varovanie a ďalšie funkcie. detekcia
pre opel insignia vauxhall insignia buick regal 2008-2013 tipy: žiadny dvd nakladač alebo uviaznutý, disk nefunguje pozor: iba fit cd300 cd400, (nie fit dvd600 / dvd800) čo je to auto? systém android 13 capactive 1024x600 hd obrazovka cpu:
>> automobilie android pre chevrolet captiva 2013 2014 2015 2016 2017 pre vertikálny multimediálny video prehrávač tesla v štýle tesla stereo carplay >> prečo zvoliť navifany? 1. ako dodávateľ hlavnej globálnej značky, naším cieľom je neustále usilovne pracovať
vlastnosti: 1 din cd car stereo dvd player -this single din car stereo sa dodáva so 4 -palcovým lcd displejom. veľkosť panela: 188*161*58 mm/7.40*6.34*2,28 palca (l, d, h) vrátane bezdrôtového diaľkového ovládania (úplnú operáciu digitálneho diaľkového ovládača
prečo si nás vybrať? 1. zamerajte sa na auto stereo viac ako 15 rokov a www.formove.sk top 10 značiek, populárne medzi zákazníkmi. našim cieľom je pokračovať v tvrdej práci na tom, aby ste vytvorili inovatívny hardvér a softvér v rádiu multimedia player cab. 2.