Pridať recenziu
Povinné polia sú označené *
sku: w182558
Mekede 7 palcov pre Fiat 500 2016 2017 2018 2018 CAR Radio Multimedia Stereo Wireless Wireless CarPlay Android Auto Touch Screen GPS WiFi WiFi
>> Prečo zvoliť Mekede?
1. www.formove.sk Top 12 značiek, populárne medzi zákazníkmi. Našim cieľom je neustále pracovať na tom, aby ste vytvorili inovatívny hardvér a softvér Rádiu Multimedia Player, aby vám poskytol tento personalizovaný zážitok. Poskytujeme aktualizácie firmvéru, softvéru, používateľského rozhrania, UI, GPS navigačné mapy zadarmo.
2. Všetky výrobky boli pred odoslaním absolvovaní prísne testom kvality, uistite sa, že vysoká kvalita.
3. Ak má produkt problém do 365 dní po potvrdení prijatia, podpora bezplatného návratu a vrátenia peňazí do 15 dní, alebo nahradíme nový stroj priamo za vás, ale kontaktujte nás najskôr a komunikovať
4. Záruka pre nás je možné predĺžiť na 2 roky
Podpora TPMS (voliteľné)
Po správnej inštalácii TPMS snímač automaticky monitoruje tlak a teplotu pneumatík a odosielajú údaje o štatistikách času na prijímač.Support BT Funkcia
Vstavaný inteligentný systém BT, podporuje mobilné párovanie BT, vytáčanie bez použitia rúk, podporuje tlačidlá volantu pre počúvanie na ulici, chatujú s ostatnými a zaisťujú vašu bezpečnosť jazdy
podporovať riadenie volantu
Ovládajte hudbu alebo používajte funkciu volania bez použitia rúk, aby ste zaistili bezpečnosť cesty vpred.
Podporte rozdelenú obrazovku
Podporuje súčasné zobrazenie dvoch aplikácií na obrazovke, vďaka čomu je prevádzka pohodlnejšia a rýchlejšia
| Android Auto | Podporovať |
| Napätie | 12V |
| Veľkosť | 7" |
| Osvedčenie | CE |
| Materiál | Plastový hardvér |
| Vstavaná obrazovka | Áno |
| wifi | Podporovať |
| Kategória | Rádio |
| Príslušenstvo | Rám |
| Slot TF/Micro SD | 0 |
| Špeciálne funkcie | Vstavaný GPS, Mobilný telefón, Prehrávač, Karplay, Android Auto, Reverzný vstup, Deliteľská obrazovka |
| Búchať | 2G |
| Špeciálna funkcia | Vstavaný reproduktor/mikrofón, wifi funkcia, Podporovať riadenie volantu, Podporovať CAN-BUS |
| Bezdrôtový CarPlay | Podporovať |
| Výkon | 4*45 |
| Rozhranie | Pluh a prehrávať sa |
| Operačný systém | Android |
| Pôvod | Pevninská Čína |
| Značka | Mokle |
| Deliteľská obrazovka | Podporovať |
| Jazyk OSD | Čínština (zjednodušená), Číňania (tradičné), Arabský, Bieloruský, nemecký, Ruský, Francúzsky, Filipínsky, fínsky, Kórejský, Holanďan, český, Lotyš, Nórsky, Portugalský, japonský, Slovenský, Slovinský, Thajský, Turecký, Hebrejčina, Grécky, Španielsky, maďarský, Taliansky, Angličtina |
| Vstavaný CD prehrávač | no |
| Vstavaný DVD prehrávač | no |
| Rozlíšenie | 1024*600 |
| Záruka | 1 rok |
| Adas DVR | Voliteľný |
| Maximálna externá pamäť | 32g |
| ovládanie volantu | Podporovať |
| Tunerový typ | FM |
| Pre značky/model vozidiel | Fiat |
| Formát digitálnych médií | Mp3, Mp4, WMA, Jpeg |
| Bt funkcia | Podporovať |
| Jedáleň | Dvojitý din |
| Chemický | Žiadny |
| Odvolanie | 32g |
| Je dotyková obrazovka | Áno |
| Veľkosť položky | 7 -patriť |
| Váha položky | 1.25kg |
| Kamera na zadné zobrazenie | Voliteľný |
| GPS | Podporovať |
| Model Fiat | 500 |
Povinné polia sú označené *
10.1 '' 2din car radio android 13.0 multimediálny prehrávač autoradio 2 din vertikálna obrazovka gps wifi bluetooth fm auto audio stereo
pre audi q5 2009 -2017 poštovné: zásielka bude usporiadaná do 7 pracovných dní po vyčistení platby, pokiaľ sa potvrdia informácie kupujúceho a dodacia adresa. uveďte správny poštový kód a platné telefónne číslo, aby ste predišli oneskoreniu v preprave. 1)
uplatniteľné modely a roky >>> 10.1 lnch pre hyundai santa fe ix45 2018 2019 2020 oznámenie: roky ako referencia, pred miestom, ktoré by predložili objednávku 1.ak na obrázku je voliteľný, môžete kliknúť na obrázok a skočte na odkaz na nákup. (1)
po pripojení fotoaparátu zadného zobrazenia k obrazovke obrazovky/monitorovania rádiu, keď sa reverzujete, zobrazí sa čierna obrazovka bez signálu alebo blikajúcej obrazovky mozaiky 1. potrebujete prejsť na svoje rádio-settings-reverzné nastavenia zvoliť video
septon car radio multimedia player pre renault megane 3 fluence samsung sm3 2008-2014 scron car a android auto wireless carplay pre renault megane 3 fluence samsung sm3 2008-2014
popis produktu: 100% úplne nový a vysoký kvalitný spĺňajte normy kvality, 100% testované pred odoslaním. priama výmena, jednoduchá zástrčka a prehrávanie, nevyžaduje sa žiadne zapojenie. vyrobené z vysoko kvalitnej abs, proti korózie, odolnosti
obrazovka displeja: nie typ reproduktora: prenosný aplikácia podpory: nie komunikácia: usb podpora apt-x: nie zvukový crossover: obojsmerne inteligentný osobný asistent: žiadny diaľkové ovládanie: nie nepremokavé:
oznámenie: prosím, kontaktujte zákaznícky servis alebo pridajte poznámku, ktorú si kúpite 1. pretože tento záznam vodiča patrí do špeciálneho štýlu, je vhodný pre autá so stieračmi, pozrite sa, či je vhodný na inštaláciu vášho modelu, ak si nie ste istí,
všimnite si: 1. produkty v obchode sú venované špeciálnym vozidlám. model a rok na názve a obrázku sú určené iba na referenciu. 2. obrázok polohy svetla poznávacej značky v kufri musí byť zaslaný zákazníckemu servisu na overenie, aby sa zabezpečilo,
predvolený napájací kábel je určený pre typ a a auto, ktoré nie je v továrni oem fotoaparát alebo zosilňovač, ak je vaše auto typ b a bolo s jedným z nich, kontaktujte nás s vašim autom pôvodným rádiovým konzolom predným a zadným pohľadom, aby ste si kúpili jack
nedeštruktívna inštalácia: nepotrebuje rozbité vodiče a nové programovanie; inštalácia nemá vplyv na normálnu záruku 4s shop.speciálny dizajn automobilov, pôvodná inštalácia prístavu auta priamo, je taká jednoduchá! vhodné na inštaláciu modelov
napájací kábel acc pre car dvr wifi dash cam ľahká inštalácia pripojte sa k poistke poistky automobilu podpora parkovacieho režimu 24 hodín poznámka: tento napájací kábel acc je vhodný iba pre dvr dvr dash /car v našom obchode, ktorý
postavený v android lastst system , inteligentnejšia a plynulejšia prevádzka. vybavené 8-jadrovým 64-bitovým procesorom, behajte rýchlejšie a morálne. 2 sekundy rýchle spustenie, žiadne čakanie. 6 gb ram +128 gb rom vám umožňuje sťahovať vaše obľúbené
1. tieyez je špičková značka www.formove.sk s 15 -ročnou profesionálnou výrobou a predajom. predávame hlavne multimediálne výrobky za rôzne typy automobilov, ako sú audi, bmw a mercedes benz, ktoré sú zákazníci veľmi vítaní. váš cieľ je poskytovať zákazníkom
vzhľad automobilu držiak kamery držiak špatky svetlá puzdro držiak pre renault fluence 2009-2012 pre renault espace 4 2003-2014 pre renault megane 2002-2009 pre renault megane coupe 2009-2016 pre renault megane 3 iii 2d 2008-2016 pre
vitajte v mojom obchode >>> všetky výrobky boli pred odoslaním absolvované prísne kvalitatívnym testom, uistite sa, že vysoká kvalita. >>> rôzne konfigurácie zahŕňajú darčeky fotoaparátu, ktoré budú zahrnuté v balení, vyberte si súpravu, ktorá