Pridať recenziu
Povinné polia sú označené *
sku: w182395
Pre Lexus GS GS300 GS350 GS400 GS430 GS450H 2004-2012
Antencia: Keď zadáte objednávku, uveďte nasledujúce dôležité informácie. Ďakujem vám
1. Obrázok centra konzoly
2 model automobilu
3 Výrobný rok
Pre Android 13,0 4 GB 64 GB môže byť kompatibilný s Google
Formát videa: kompatibilný s obrazovkou ISP HD 1080p / 4K
Postavený v CarPlay.
Rozlíšenie obrazovky: 1280 * 800 alebo viac, 5-bodové viacdovkové kapacitné, s funkciou duálnej zóny
Synchronizovaný zoznam kontaktov s telefónnymi hovormi 5.0 Bluetooth
Vstavaná funkcia Wi-Fi (na pripojenie internetu použite hotspot zo svojho smartfónu)
Integrovaná aplikácia Google Play Store, stiahnite si požadovanú aplikáciu.
RAM: 4 GB DDR3, kompatibilný s externou pamäťou 64 GB
Integrovaná GPS mapa offline a podpora online mapy, kompatibilná s mapou Google.
Audio výstup 4 * 50 W, ekvalizéry zvukov
Rádiový čip NXP6686 AM / FM s RDS
Podporuje AUX-in Audio s 2 portmi USB
Podpora ovládania kolies
Certifikácia: CE FCC ROHS
Napätie: DC12V-14V
Jazyk OSD: Angličtina / ruská / francúzska / nemecká / španielčina / talianska / arabčina / portugalčina / turecký / thajský / poľský / hebrejsky všetkých 53 jazykov
Poznámka:
1) Ak je vaše auto rovnaké ako na fotografii nižšie, kúpte si ho priamo.
2) Ak má vaše auto zosilňovač optického vlákna Mark Levinson, zakúpte si pomocou odkazu adaptér optického vlákna, inak vaše auto nemusí vydávať zvuk.
https://es.www.formove.sk/item/4000904487412.html
| Procesor | 8239 |
| GPS/mapa | Zabudovaný |
| Formát digitálnych médií | Video CD, Mp3, Mp4, WMA, Jpeg |
| Ips | Áno |
| Karplay | Podporovať |
| Výkon | 4*50W |
| Slot TF/Micro SD | 1 |
| Je dotyková obrazovka | Áno |
| Veľkosť položky | 12,1 palca |
| Maximálna externá pamäť | 128g |
| Špeciálne funkcie | Vstavaný GPS, Nabíjačka, Mobilný telefón, Prehrávač |
| Búchať | 6g, 2 GB/4 GB/6 GB |
| Jazyk OSD | Čínština (zjednodušená), Číňania (tradičné), Arabský, Írsky, Estónsky, Leštiť, nemecký, Ruský, Francúzsky, fínsky, Kórejský, Holanďan, český, Chorvátsky, Lotyš, Rumunský, Malajský, Nórsky, Portugalský, japonský, Švédsky, Slovenský, Slovinský, Thajský, Ukrajinský, Hebrejčina, Grécky, Španielsky, maďarský, Taliansky, Angličtina |
| Vhodný | Lexus GS GS300 GS350 GS400 GS430 GS450H |
| TPMS | Podpora a musíte kúpiť rovnosť TPMS |
| BT | Podporovať |
| Vstavaný CD prehrávač | no |
| Špeciálna funkcia | wifi funkcia, Podporovať riadenie volantu, Podporte sieť 3G, Podpora siete 4G, Podporovať CAN-BUS |
| Značka | Zwnav |
| Veľkosť | 12,1 palca |
| OEM č. | ZW-SSSSS |
| Rozhranie | RCA |
| Operačný systém | Android |
| Pôvod | Pevninská Čína |
| Model Lexus | GS460 |
| Osvedčenie | CE |
| Obd | Podporovať |
| Materiál | Absencia |
| Záruka | 1 roky |
| wifi | Podporovať |
| Tunerový typ | Fm |
| Digitálna televízia | Podpora a musíte kúpiť televíziu |
| Napätie | 12V |
| Odvolanie | 128g, 32 GB/64 GB/128 GB |
| Pre značky/model vozidiel | Lexus |
| Farba | čierny |
| Váha položky | 5kg |
| Rozlíšenie | 1980*720 |
| OS | Android 13.0 |
| Vstavaná obrazovka | Áno |
| Jedáleň | Jeden din |
| GS460-ročný | 2008, 2009, 2010, 2011 |
| SWC | Podporovať |
Povinné polia sú označené *
po pripojení fotoaparátu zadného zobrazenia k obrazovke obrazovky/monitorovania rádiu, keď sa reverzujete, zobrazí sa čierna obrazovka bez signálu alebo blikajúcej obrazovky mozaiky 1. potrebujete prejsť na svoje rádio-settings-reverzné nastavenia zvoliť video
1 、 poznámky k nákupu: poskytujeme štandardné dátové káble, ak má vaše auto navigačnú obrazovku alebo továreň, skontrolujte, či rámec a kábel prispôsobia vaše auto, aby ste si mohli kúpiť vysoký konfiguračný kábel 1. skontrolujte zodpovedajúci
poznámka: *ak si nie ste istí, že vaše vozidlo bude nainštalované. vyfotografujte svoje rádio a dajte nám vedieť! osobitná pripomienka aj keď sme sa vynaložili úsilie na zabezpečenie toho, aby bola jednotka kompatibilná s vozidlom vo vlaku,
zavedenie [názov produktu]: vysávač vreckového vozidla [funkcie produktu]: hlavne čistiace autá, vysávajúce, fúkanie prachu, fúkanie balónov atď. úvod 【aktualizovaná verzia】 [materiál produktu]: abs [motor]: nový povzbudený
vitajte vo vlajkovom obchode junda navi >>> všetky výrobky boli pred odoslaním absolvované prísne kvalitatívnym testom, uistite sa, že vysoká kvalita. >>> rôzne konfigurácie zahŕňajú darčeky fotoaparátu, ktoré budú zahrnuté v balení, vyberte si súpravu,
predvolený napájací kábel je určený pre typ a a auto, ktoré nie je v továrni oem fotoaparát alebo zosilňovač, ak je vaše auto typ b a bolo s jedným z nich, kontaktujte nás s vašim autom pôvodným rádiovým konzolom predným a zadným pohľadom, aby ste si kúpili jack
【v50 je dvojkanálová doska s predným fotoaparátom a 140 ° zadnou kamerou a 60 ° zadnou kamerou a 140 ° zadnou kamerou. back. poskytujeme vám vynikajúcu ostrosť videa a pozoruhodnú kvalitu produktu s neuveriteľne dobrou hodnotou a poskytujeme doplnok fotoaparátu (vynikajúce
pre mitsubishi outlander 2013 - 2018 android 13 automobilie auto multimediálne video prehrávač navigácia gps gps wireless carplay hlavné vlastnosti: 1. operácia systému android 12 2.cpu: intel octa-core cpu, gpu mali t820 mp2, atomx86 architecture, hodnotená
pred nákupom potvrďte model skontrolujte svoje auto vo vnútri spätného zrkadla a miesta inštalácie, aby ste sa vyhli chybám, názvu modelu a roka len pre referenciu, pretože rovnaká značka automobilu v rôznych krajinách môže mať nejaký rozdiel. ak neviete,
vhodný pre : pre hyundai veracruz ix55 2006 - 2015
malé zisky, ale rýchly obrat zaručený kvalita, ak potrebujete viac, kontaktujte nás tipy kupujúceho 1: najprv sa uistite, že vaša adresa je správna 2: pred prihlásením pre balík skontrolujte, či je balík vyplnený produktom o nás sľubujeme: *
hodí sa pre auto na ľavej ruke 6 série f06 f12 2010-2017 cic nbt system všimnite si: auto musí mať funkciu aux / ami, ak žiadny z nich nie je kompatibilný; ak má auto ami výstup, pls extra nákup kábla od jadier us s450: 8-jadrová ram+rom:
opis 1. sme oficiálny obchod www.formove.sk; dôveryhodné. 2. máme profesionálny technický tím, ktorý poskytuje bezplatné technické služby. 3. všetky výrobky prešli prísnymi testmi kvality pred odchodom z továrne, aby sa zabezpečila vysoká kvalita. 4.
prosím, všimnite si : toto auto má dva rôzne snímky, ktoré nie sú zameniteľné. posúdte prosím na základe tvaru vzduchu. funkcie produktu: 1. podporte ovládanie volantu a zobrazenie pôvodných informácií. 2. produkty zahŕňajú: obrazovku,
(severná amerika/európa/veľká británia/nemecko/austrália)-navigácia gps car 7 -palcový automobil gps navigácia eu au americká mapa hd tft totping scron gps navigator 256 mb+8g prenosná navigácia automatického satelitu gps vlastnosti: 1. všestranná
-bezplatný z životnosti naša aplikácia a web sú bezplatné pre life. aplikáciu si môžete stiahnuť vopred a kliknutím na navštívte, aby ste ju vyskúšali. -žiadne skryté poplatky snažíme sa poskytovať zákazníkom nákladovo najefektívnejšie
vhodné modely: pre ford fiesta st 2012 ~ 2017 pre ford mondeo mk4 2008 ~ 2014 pre ford focus 2 sedan 2004 ~ 2011 pre ford c max mk1 mk2 2004 ~ 2018 pre ford mondeo fiesta s-max focus 2c 3c pre ford mondeo ba7 hatchback mk4 2008 ~ 2012 pre
pre hyundai elantra 2020 2021 v konfigurácii vyberte dodávku eú, krajiny eú nemusia platiť dodatočnú daň z pridanej hodnoty 1, podporujte ovládanie volantu 2, podporujte radio tape recorde 3, podporujte obchod google play 4, podporujte