Pridať recenziu
Povinné polia sú označené *
sku: w182336
Vážený priateľ, máme 10 rokov skúseností s výrobou DVD Radio, zamerania sa na zahraničné trhy. Dobrá cena továrne, akceptujte agenta Country City OEM.AK potrebujete hromadné objednávky a chcete získať ďalšie podrobnosti, kontaktujte nášho obchodného manažéra- Simon
*1.Tax: Naša cena nezahŕňa žiadnu daň. Poplatok a dane sú zodpovední za kupujúcich, predávajúci ju nemôžeme ovládať a za to nebude zodpovedný, prosím, láskavo si o tom všimnite skôr, ako zadáte objednávku. *2. oblasti: Cena nezahŕňa poplatok DHL alebo FedEx Remote Area, ak je vaše miesto vzdialené, musíte zaplatiť viac 40 -priepustných poplatkov za remtoe, ak ju neplatíte, predajca ho neodošle . *3.Install: Navrhujeme, aby zákazníci vzali výrobky do obchodu s automobilom, aby našli profesionálnu osobu, ktorá ho nainštaluje, pretože nesprávna inštalácia môže zariadiť. Ak máte nejaké problémy so zariadením, kontaktujte nás pred otvorením sporu, Poskytneme vám dobré riešenie, väčšina sporov je spôsobená nesprávnym použitím alebo inštaláciou. *4. Service: Jedno rok záruka na výrobu (príslušenstvo, ktoré nie je zahrnuté), môžete nás požiadať o aktualizáciu navigácie alebo nový firmvér, ak dostaneme nejaké nové.
| Chemický | Žiadny |
| Skríning | 2K 2000*1200 |
| Pre značky/model vozidiel | Štrk |
| Búchať | 12 GB, LPDDR4 8 GB (podpora 12 GB) |
| Témy zadarmo +tapety | Podporovať |
| Jedáleň | Dvojitý din |
| Výkon | 4*45W |
| Slot TF/Micro SD | 1 |
| TPMS | Podpora (potrebovať si kúpiť samostatne) |
| Značka | Duduauto |
| Osvedčenie | CEA, Fcc |
| OS | Android 13 |
| Bezdrôtový CarPlay | Zabudovaný |
| Ic | Ty typu TDA7808 Digital AB |
| Sieť | 4G LTE Externá karta slot +5G WIF! |
| Procesor | Ruka Mali-G57 4Cores, Až 850 MHz (217 gflops) |
| Veľkosť položky | 10,36 palca |
| Adas DVR | Podpora (potrebovať si kúpiť samostatne) |
| dsp | AKM7739 Velvet Audio Technology |
| GPS | Dvojfrekvenčný pruh šesťdesiat GPS polohovanie L1 L5 B1 B2A E1 E5A |
| klenot | klenot |
| Kapacita filtra | 10000 μf |
| spätný fotoaparát | Podpora (potrebovať si kúpiť samostatne) |
| 360 panoramatická kamera | Podpora (je potrebné zakúpiť s jednotkou) |
| Informácie | UNISOC UIS7870 |
| Odvolanie | 512g, UFS3.0 128 GB (rozširujte sa na 512 GB) |
| Špeciálna funkcia | Vstavaný reproduktor/mikrofón, wifi funkcia, Podporovať riadenie volantu, Podporte sieť 3G, Podpora siete 4G, Podporovať CAN-BUS |
| Špeciálne funkcie | Vstavaný GPS, Mobilný telefón, Prehrávač, dsp, Karplay, Android Auto, Reverzný vstup, Deliteľská obrazovka |
| Záruka | 1 rok |
| Je dotyková obrazovka | Áno |
| Veľkosť | 10 " |
| Čipová sada | 8Core |
| Bt čip | BT5.0 Qualcomm 3031 podporuje protokol APTX HD |
| Typ pamäte | UFS 3.1 čítať údaje 1700 m+ |
| Bezdrôtové Android Auto | Zabudovaný |
| Napätie | 12V |
| Ovládanie hlasu | voliteľné (potrebujete kúpiť sám) |
| Obd2 | Podpora (potrebovať si kúpiť samostatne) |
| Materiál | plastový a kovový |
| Hlavná frekvencia | Octa-Core A76*4 (1*2,7 GHz+3*2,3 GHz) A55*4 (2,1 GHz) |
| Váha položky | 2kg |
| Typ NPU | PowerVR IMG AX3596 @8 vrcholov |
| Rozlíšenie | 2000*1200 |
| Formát digitálnych médií | CD |
| Vstavaná obrazovka | Áno |
| Prevádzkový zosilňovač | 5532*3 Vylepšený zvukový signál |
| Čipové procesy | 6nm (TSMC EUV) |
| Vstavaný DVD prehrávač | no |
| Maximálna externá pamäť | 512g |
| Pôvod | Pevninská Čína |
| Operačný systém | Android |
Povinné polia sú označené *
vitajte v mojom obchode >>> všetky výrobky boli pred odoslaním absolvované prísne kvalitatívnym testom, uistite sa, že vysoká kvalita. >>> rôzne konfigurácie zahŕňajú darčeky fotoaparátu, ktoré budú zahrnuté v balení, vyberte si súpravu, ktorá sa
pracovné napätie 1,8 v-4,5v, vhodné pre ternárny lítium, fosforečnan lítium, lítium titanatát. pracovný princíp, kondenzátor fit prevádza nabíjačku nabíjačku a vyvážená doska je pripojená k batérii, aby sa spustila zostatok. 5.5a. čím vyváženejšia
1ks 3,5 mm lakte externá gps anténa pre automobil suv dash dash dash camera vlastnosti: * nová a vysoká kvalita *perfektné porovnávanie podľa továrenských špecifikácií. *s rôznymi testovacími strojmi, presnými a presnými parametrami pre
2 v 1 boxe wireless carplay android auto wireless spotify pre mazda toyota mercedes peugeot volvo support netflix musíte vidieť pred nákupom: všimnite si: -ak vaše auto nie je v továrni oem wired carplay alebo android auto, dokonca si kúpte náš produkt,
automobilové rádio pre renault taliant 2021 2din android octa core car stereo dvd gps navigačný hráč automobilový automat headunit multimedia android auto carplay poznámka: ak potrebujete niektorú z týchto voliteľných funkcií: dvr/obd/zadné zobrazenie
vlastnosti produktu: ◆ systém monitorovania bezdrôtového záložného fotoaparátu vám môže pomôcť obrátiť sa alebo parkovisko. ◆ zrkadlo zadného pohľadu a spätná parkovacia zálohovacia záložná monitor 2 v 1 ◆ plná farba tft lcd 2ch
inštalačné video pre obrazovku f10 headunit >>> vstavané v carplay & android auto kúpiť vstavaný možnosť carplay, potom by mala funkciu android auto a web wirels carplay, nemusíte si kupovať ďalšie dongle. *upozorňujeme, že možnosť px6 nemôže
vážený pane, sme nadšení, že sa môžeme predstaviť ako spoločnosť s viac ako desaťročnými skúsenosťami v tomto odvetví. sme hrdí na to, že ponúkate výnimočné služby a špičkovú kvalitu, podporovanú našou najmodernejšou továrňou. my, aby sme splnili
13 -palcový a7870 android 13 car radio gps navigation automobilový multimediálny video prehrávač bezdrôtových carplay android auto pre universal pozor: tento produkt je kompatibilný s rôznymi 9-palcovými a 10-palcovými rámami, ale nezahŕňa rámy a zapojovacie
12v 10w mini ventilátor ip65 vodotesný solárny panel s poháňaným ventilátorom solar power ovládač vzduchový extraktor pre psie chovateľská stanica kuracie mäso funkcia: 1. efektívne chladenie: ventilátor solárnych výfukových plynov je vybavený nastavením
zahrnutý balík: 1* android car gps multimediálny hráč 1* pôvodný rám 1* zadný fotoaparát (voliteľný) 1* hnacím zapisovačom (voliteľné) 1* vstavaný chladiaci ventilátor (voliteľné) 2* usb dátové káble 1* gps anténa 1* rca kábel 1* napájací kábel ★
pre európskych kupujúcich: pre európskych kupujúcich, saudských arabských emirátov, vyberte z číny a vyberte si www.formove.sk standard shipping, žiadna daň. žiadna dph, lacnejšie! vlastnosti produktu: pre toyota t25 2003-2008 poznámka: tento produkt
opis 1. sme oficiálny obchod www.formove.sk; dôveryhodné. 2. máme profesionálny technický tím, ktorý poskytuje bezplatné technické služby. 3. všetky výrobky prešli prísnymi testmi kvality pred odchodom z továrne, aby sa zabezpečila vysoká kvalita. 4.
android for land rover discovery 5 l462 2017-2020 video player radio gps navigačné stereofónne multimediálne hlava audio obrazovka podrobná špecifikácia: 8g-64 gb carplay = ram 8 gb + rom 64 gb + dsp + bezdrôtová carplay + 4g + android 13 8g-128 gb
vitajte v mojom obchode >>> všetky výrobky boli pred odoslaním absolvované prísne kvalitatívnym testom, uistite sa, že vysoká kvalita. >>> rôzne konfigurácie zahŕňajú darčeky fotoaparátu, ktoré budú zahrnuté v balení, vyberte si súpravu, ktorá
tipy !!! pre zákazníkov, ktorí si vyberú doručenie dhl/ups/fedex express, uistite sa, že informácie o doručení sú presné. uchovajte si svoje telefónne číslo jasné a prístupné pre včasné doručenie kuriérskou spoločnosťou, ak cieľová krajina vyžaduje colné
>>> dary zadarmo sú nasledujúce: 1ks*ahd reverzná kamera. 1ks*64 g usb flash drive. 1ks*externý mikrofón. >>> cpu je vysoká úroveň uis7862+sound dsp je vysoká úroveň rohm32107+top 48 eq zvukové efekty+qled 1280*720+android 12,0+4g/wifi. kompatibilný s reverznou kamerou