Pridať recenziu
Povinné polia sú označené *
sku: w182268
| Špecifikácie (svetlé guľôčky / m) | 60 |
| Značka LED čipu | No |
| Priemerný život (HRS) | 50, 000 |
| Osvedčenie | ROHS |
| Kanál | R, G, B, + |
| Vodotesný | No |
| Veľkosť | 8mm / 10mm |
| Typ pruhu | Plochý 4-drôtený |
| Zdroj energie | DC |
| Značka | Feikánsky |
| Napätie | 24V |
| Typ položky | Vylúčiť |
| Náhoda | Obývacia izba |
| Na prúžky | SMD5050 / 2835 |
| Pôvod | Pevninská Čína |
| Farebná teplota (k) | No |
| Generovanie energie | Prepínanie |
| LED čipový model | SMD5050 |
| Je inteligentné zariadenie | no |
| Číslo LED/M | LED konektor RGB Strip |
| Spotreba energie (bez W/m) | 11,52 W/m |
Povinné polia sú označené *
vlastnosti: 1. vstavaná skrytá inštalácia pre krajší vzhľad 2. viacúčelové, univerzálne scenár špecifikácia: napájanie: drôt sila: 7w / 9w / 12w / 15w / 18w napätie: ac220-240v led čipový model: smd2835 materiál
venujte osobitnú pozornosť !! tento produkt podporuje iba používanie softvéru na pamäťovej karte kit nie je kompatibilný s externými sťahovaním alebo pirátskym softvérom popis produktu: 1.name:dvc4_usb dmx 512 daslight4 2. funkcia:
rgb led pódium spotlight 85-265v 360 stupňov ktv bar dj disco party svadobná atmosféra spot lúč lampa čierna škrupina špecifikácia: sila: monochrome: 1w, rgb: 3w počet korálikov led žiarovky: 1 vstupné napätie: ac 85-265v 50/60hz materiál:
špecifikácie: typ led: cob dĺžka: 1-10 m šírka pcb: 12 mm pracovné napätie: 24v sila: 18w svetelná farba: rgb+warmwhite+biela teplota farby: warm white (3000-3200k)/prírodná biela (4000-4500k)/biela (6000-6500k) cri:>
opis na valentína, vianoce, nový rok alebo akékoľvek iné špeciálne festivaly, je náš hviezdny projektor skvelým nástrojom na pridanie romantickejšej a očarujúcej atmosféry, vhodnej na zdobenie detskej izby, spálne alebo obývacej izby, vchod atď. ľahký alebo
materiály: abs + elektronické komponenty + silikón + železná list veľkosť: 20*11*7,8 cm / 7,80 *4,29 *3,04 farba: biela, ružová 1. farebné a oslňujúce: projekčná lampa peacock využíva pokročilú projekčnú technológiu na premietanie viacerých
【projekcia s vysokým rozlíšením】 naše galaxy starry light je vybavené vysoko kvalitnými šošovkami, ktoré umožňujú ľahké pokrytie detských izieb. premietané obrázky sú svieže, jasné a živé a vytvárajú realistickejšiu dynamickejšiu hviezdnu oblohu, ktorá
špecifikácie: pracovné vstupné napätie: dc5v výstupný výkon: 0,1 w/pc led. emitovaná farba: ws2811 rgb ic, adresovateľná rgb full color farebná objednávka: grb (nie rgb) priestor led: 15 mm/20 mm/25 mm/30 mm/50 mm/100 mm ihrisko množstvo
300 w cob led grow light full spectrum dob led pestovateľská lampa phytolamp pre vnútorné kvety growbox vegs seedlings skleník špecifiká: vysoká svetelná účinnosť 1500 w nízka spotreba energie 150 w 1.model no.: yxo yuxinou 2. značka: bridgelux 3.
o tejto položke: ◑ na 27. 27.3.32/34/34/49 palcové upgrade podsvietenia riešené problémy so zákazníkom: ◑ potreba presnejšie synchronizovaného osvetlenia. ◑ túžba po jednoduchšej prevádzkovej metóde. ◑ žiadosť o nastaviteľný
je to podľa malého post air trvá asi 40-60 dní, môže sa oneskoriť na ceste, posunieme prepravu. ak je požiadavka na čas veľmi prísna, objednávajte prosím s ostražitosťou. ďakujem !!! 200 g studených iskier stroj kovový spotrebný materiál pre studenú spark
vlastnosti: 1. zdroj svetla je led, dĺžka je iná a množstvo guľôčok led je iné; 2. metóda inštalácie je typ magnetického sacieho typu. odstráňte lepidlo na zadnej strane železnej plechu a nalepte ho na stenu alebo skrinku a nalepte magnet na zadnú časť
hra ore hnedá pochodeň led led nočná lampa usb nabíjateľnú spálňu dekorácie stolové lampy popis: baterka veľkosť: asi 28x6x6cm (11,02x2.36x2.36inch) batéria: 1200 mah pripravte sa na dobrodružstvo: použite toto svetlo na udržanie
úvod produktu menovité napätie: ac90-275v 50 ~ 60hz ± 10% hodnotená sila: 150 w zdroj: polovodičové čerpadlo modulácia: ttl vlnová dĺžka: 638 nm výkon: 3000 mw (500 mw * 6ks) olor: single red, single green, single
parameter produktu 45-60 mm 250 kg dodal som viac pozornosti 1. uistite sa, že na túto objednávku sa použije adresa prijímača potvrdená v www.formove.sk. 2. ako dospecický poplatok alebo iné importované poplatky nezahŕňajú ceny a
2023 postup najnovšieho štýlu aktualizácie: (3color in one lamp-type-c) popis: typ položky: svetlo kabinet light farba: studená biela 6000k/teplá biela 3000k farba škrupiny: čierna/ strieborná metóda indukcie: indukcia ľudského tela metóda
funkcie: * 7 farba automaticky meniaca sa režim meniaceho sa režimu s prepínačom tlačidla touch. tlačidlo dotyku stlačte poslednú farbu a potom ho znova stlačte, režim automatického zmeny farby funguje. * 16 farebný režim s tlačidlom dotyku a diaľkovým ovládačom.
poznámka: pri použití svetelných prúžkov musí byť prúžok svetla roztiahnutý! nemôže byť zostavená celá kotúč ľahkých prúžkov, inak sa ľahké prúžky prehriajú a topia! špecifikácia: vstupné napätie: ac220-240v, plug: