Pridať recenziu
Povinné polia sú označené *
sku: w182245
Všeobecné informácie
Prevádzkový systém
Android
>>> TS100: Android 11 + obrazovka IPS + Quad Core 1,3 GHz + 1Gram + 16Grom + viacfarebné tlačidlo Light + RDS + Split Screen + BT 4.0 + Buildin WiFi + FM + 1080p Video Play + Ovládacie prvky podpory volantu
>>> TS150: Android 11 + obrazovka IPS + Quad Core 1,3 GHz + 2gram + 32Grom + viacfarebné tlačidlo Light + RDS + rozdelená obrazovka + BT 4.0 + Buildin WiFi + FM + 1080p Video Play + Ovládacie prvky podpory + vstavaný Carplay + android auto
>>> TS200: Android 11 + obrazovka IPS + osem jadro 2,5 GHz + 2gram + 32Grom + viacfarebné tlačidlo Light + RDS + rozdelená obrazovka + BT 5.0 + Buildin Wifi + FM/AM + 1080p + 4G LTE (s slotom na kartu SIM) + Buildin CarPlay + Android Auto + Support 360 Camera (360 fotoaparátu je potrebné objednať osobitne)
>>> TS400: Android 10 + obrazovka IPS + osem jadrových 2,5 GHz + 4gram + 64grom + viacfarebné tlačidlo Light + RDS + rozdelená obrazovka + BT 5.0 + Buildin Wifi + FM/AM + 1080p Video Play + Ovládanie riadenia volantu + 36EQ DSP + 4G LTE (s slotom na kartu SIM) + Buildin CarPlay + Android Auto + Support 360 Camera (360 fotoaparátu je potrebné objednať osobitne)
>>> TS800: Android 11 + obrazovka IPS + osem jadier 2,5 GHz + 8gra + 128grom + viacfarebné tlačidlo Light + RDS + rozdelená obrazovka + BT 5.0 + Buildin WiFi + FM/AM + 1080p Video Play + Ovládanie riadenia volantu + 36EQ DSP + 4G LTE (s slotom na kartu SIM) + Buildin CarPlay + Android Auto + Support 360 Camera (360 fotoaparátu je potrebné objednať osobitne)
Jazyky menu (OSD)
Rusky, angličtina, čínština, španielčina, portugalčina, taliančina, francúzština, Holanďan, turecký, švédsky, nórsky, poľský, japonský, kórejský, Malayu, indonézsky (viac ako 70 druhov)
| Slot TF/Micro SD | 0 |
| Rozhranie | Plug k hre |
| Odvolanie | 64g |
| Pre značky/model vozidiel | Audi |
| Jazyk OSD | Čínština (zjednodušená), Číňania (tradičné), Arabský, Írsky, Dánsky, nemecký, Ruský, fínsky, Kórejský, český, Lotyš, Rumunský, Macedónsky, Nórsky, Portugalský, japonský, Švédsky, Srbský, Slovenský, Slovinský, Thajský, Ukrajinský, Hebrejčina, Grécky, Španielsky, maďarský, Taliansky |
| Špeciálna funkcia | Vstavaný reproduktor/mikrofón, wifi funkcia, Podporovať riadenie volantu, Podporte sieť 3G, Podpora siete 4G, Podporovať CAN-BUS |
| Rozlíšenie | 1024*768 |
| Maximálna externá pamäť | 128g |
| Osvedčenie | CE |
| Viacfarebné gombíkové svetlo | Podporovať |
| Postavený | wifi |
| Jedáleň | Dvojitý din |
| TS200 TS400 TS800 | 4G LTE s slotom na kartu SIM |
| TS150 TS200 TS400 TS800 | CarPlay + Android Auto |
| Audi model | A6 |
| Výkon | 4x45 |
| Materiál | Plastový hardvér |
| Operačný systém | Android 11 |
| Špeciálne funkcie | Vstavaný GPS, Mobilný telefón, Prehrávač |
| Napätie | 12V |
| Pôvod | Pevninská Čína |
| Veľkosť položky | 9,5 palca |
| A6-ročný | 1997, 1998, 1999, 2000, 2001, 2002, 2003, 2004, 2005, 2006 |
| Váha položky | 1.5kg |
| Podporovať | OBD2 DVR DAB+ TMP zadná reverzná kamera |
| Formát digitálnych médií | Mp3, Mp4, WMA, Jpeg |
| Búchať | 8G |
| Veľkosť | 9.5inch |
| Značka | Navifany |
| Viaceré národné jazyky | Podporovať |
Povinné polia sú označené *
spokojnosťou zákazníka je náš servisný princíp. preto ponúkame komplexnú dvojročnú záruku pre všetky produkty. veríme v trvanlivosť a spoľahlivosť našich výrobkov a podporujeme ich výkon. môže to vzniknúť počas záručného obdobia bude okamžite vyriešené. ak
1 、 poznámky k nákupu: poskytujeme štandardné dátové káble, ak má vaše auto navigačnú obrazovku alebo továreň, skontrolujte, či rámec a kábel prispôsobia vaše auto, aby ste si mohli kúpiť vysoký konfiguračný kábel 1. skontrolujte zodpovedajúci
hodiny: pre gs460 gs350 gs430 gs430 gs450h gs300 zostavte číslo dielu parkovacieho senzora: 89348-44020
vlastnosti produktu (1) produkt obsahuje 1 din android multimediálny prehrávač a kábel adaptéra napájacích káblov, zástrčku a prehrávanie. (2) podpora produktu neorgininálna camera (3) produkt má obchod google play, môžete si stiahnuť a nainštalovať
balenie balcagecarton box s plastovou penou vo vnútri dodací čas1-2 pracovné dni pre objednávku vzorky, 10-155 dní na výrobu hromadnej objednávky zaručte čas1 rokov pre všetky naše výrobky dodacia cestadhlfedexemsupsaramex dodanie uistite
pripomenutie pred nákupom * všetky výrobky boli pred odoslaním absolvované prísne kvalitatívnym testom, uistite sa, že vysoká kvalita. * po objednávke napíšte svoje celé meno a správnu adresu pomocou psč. * predtým, ako urobíte ponuku na objednávku,
poznámka: *ak si nie ste istí, že vaše vozidlo bude nainštalované. vyfotografujte svoje rádio a dajte nám vedieť! osobitná pripomienka aj keď sme sa vynaložili úsilie na zabezpečenie toho, aby bola jednotka kompatibilná s vozidlom vo vlaku,
5q0919275b pdc parkovací senzor pre audi a3 a4 q7 4mb a3 8v1 8vk 8vs b9 pre vw golf vii porsche 991 92a seat leon 5f1 pre vw a11 montáž: pre audi a3 (8v1, 8vk) [2012 -] pre kabriolet audi a3 (8v7, 8ve) [2013 -] pre limuzínu audi a3 (8vs, 8vm) [2013
pre mitsubishi outlander 2013 - 2018 android 13 automobilie auto multimediálne video prehrávač navigácia gps gps wireless carplay hlavné vlastnosti: 1. operácia systému android 12 2.cpu: intel octa-core cpu, gpu mali t820 mp2, atomx86 architecture, hodnotená
uplatniteľné modely a roky >>> pre ford fiesta 2009 - 2017 zoznam rádiových balíkov wifi version: 1 x hostiteľ rádiu automobilu 1 x súprava napájacieho kábla (zástrčka a prehrávanie) rám 1 x príslušenstvo (rca, gps,
[farba]: modrá [materiál produktu]: abs [motor]: nový povzbudený motor bez kefiek [vákuový stupeň]: 980000pa [menovacia rýchlosť]: 4500 ot / min. [kapacita lítiovej batérie]: 2 * 1500 mah [režim nabíjania]: 5v usb zosilňovacia
automobil dvr dash cam pre haval poznámka: modelový rok pre titul je vhodný pre 96% automobilov, len pre referenciu, povedzte nám model a rok a pošlite nám obrázky zrkadlových čiapok na rýchle a presné doručenie. aktualizácia hlavnej funkcie procesor:
2in1 wireless carplay dongle wireless android auto box plug and hra pre vw toyota mazda nissan camry suzuki subaru citroen kia opis produktu ľahko ovládateľné: plug and play, jednoduché a ľahko ovládateľné, bezdrôtové pripojenie, rozlúčka s káblom. pohodlie
vhodné modely: pre ford fiesta st 2012 ~ 2017 pre ford mondeo mk4 2008 ~ 2014 pre ford focus 2 sedan 2004 ~ 2011 pre ford c max mk1 mk2 2004 ~ 2018 pre ford mondeo fiesta s-max focus 2c 3c pre ford mondeo ba7 hatchback mk4 2008 ~ 2012 pre
vlastnosti: *1. aktualizácie v reálnom čase: lokalizátori gps môžu presne sledovať pohyb a prezeranie polohy v reálnom čase prostredníctvom mobilnej aplikácie. zistite bezpečnosť vašich položiek udržiavaním aktuálneho sledovania pri sledovaní v reálnom čase. *2.
xiaomi car cocuum comaner nový bezdrôtový automobilový vysávač 3-v-1 prenosný robot vysávač mini ručný chytač prach špecifikácie: 1. typ produktu: mini vysávač automobilu 2. menené napätie: 12 (v) 3. vymenovaný vstupný výkon: 120
Kupujúci
Trochu som zostal a zároveň som si musel poskytnúť charakteristiky, kontroly, popis mediálneho prehrávača. Ďakujem za produkt.