Pridať recenziu
Povinné polia sú označené *
sku: w182220
Ospravedlňujeme sa, náš produkt nemôže podporiť funkciu volantu pôvodného továrne.
Odporúčame zakúpenie nášho externého multifunkčného tlačidla volantu volantu, ktoré má pôvodný štýl automobilu, viac a silnejšie funkcie, stabilné pripojenie a môže ľahko prepínať hudbu a video, upravovať hlasitosť a vylepšiť svoje používateľské skúsenosti.
Kliknutím na obrázok nižšie si kúpite teraz.
Náš produkt vyčnieva, nie je zabudovaný, ďakujem.
Vlastnosti produktu
(1) Produkt obsahuje 1 DIN Android multimediálny prehrávač a kábel adaptéra napájacích káblov, zástrčku a prehrávanie.
(2) Podpora produktu NEORGININÁLNA CAMERA
(3) Produkt má obchod Google Play, môžete si stiahnuť a nainštalovať mnoho aplikácií.
(4) Produkt má bezdrôtové CarPlay a Android Auto.
Ako dlho trvá príchod?
Môj priateľ, zvyčajne by to trvalo 10-25 dní do európskych krajín, 25-45 dní do Južnej Ameriky. Dodáme certifikovanú dopravnú agentúru www.formove.sk, všetky balíky sú sledované online, to znamená, že môžete ľahko vyhľadať informácie o sledovaní. Ďakujem Pre vašu trpezlivosť.
Záruka?
Poskytujeme zákazníkom jednoročnú štandardnú záruku. Pre dobrých zákazníkov, ktorí nám poskytujú 5-hviezdičkové recenzie a poskytujú skutočné obrázky, poskytneme dvojročnú záruku na vyjadrenie našej vďačnosti.
| Rozlíšenie | 1280*480 |
| Veľkosť | 6,86 " |
| Špeciálne funkcie | Vstavaný GPS, Nabíjačka, Mobilný telefón, Prehrávač, Karplay, Android Auto, Reverzný vstup, Deliteľská obrazovka |
| Čipová sada | 4 základný procesor |
| 6,86 palca 1 Din Car Auto Radio | Rádio pre Android |
| Vstavaná obrazovka | Áno |
| Veľkosť položky | 1Din Android Car Radio |
| Chemický | Žiadny |
| Príslušenstvo | napájací kábel |
| Predvolená stanica | Fm/rds |
| Jedáleň | Jeden din |
| Odvolanie | 32g |
| prehrávač automobilov | 1 DIN Car Radio GPS Android |
| Tunerový typ | 10 ekv. |
| Značka | Hypalista |
| Operačný systém | Android |
| Pre značky/model vozidiel | Vauxhall/opel |
| Multimediálny hráč | 1 DIN Car Radio GPS Android |
| Vstavaný DVD prehrávač | no |
| Rádio pre Android | Single Din Radio |
| Je dotyková obrazovka | Áno |
| Výkon | 50 W*4 |
| Materiál | plast+kov |
| Pôvod | Pevninská Čína |
| Jazyk OSD | Čínština (zjednodušená), Číňania (tradičné), albánsky, Arabský, Azeri, Írsky, Estónsky, Bieloruský, Bulharský, Islandský, Leštiť, Perzský, Booleovský text (holandská Južná Afrika), Dánsky, nemecký, Ruský, Francúzsky, Filipínsky, fínsky, Gruzínsky, Haitský kreol, Kórejský, Holanďan, Galícia, Katalánsky, český, Chorvátsky, Latinský, Lotyš, Litovský, Rumunský, Maltský, Malajský, Macedónsky, Nórsky, Portugalský, japonský, Švédsky, Srbský, Slovenský, Slovinský, Svalstvo, Thajský, Turecký, Waleský, Ukrajinský, Hebrejčina, Grécky, Baskický španielsky, Španielsky, maďarský, Arménsky, Taliansky, Jidiš, hindčina, Urdu India, Indonézia, Angličtina, Vietnamský |
| Záruka | 1 rok |
| Procesor | 4 základný procesor |
| Slot TF/Micro SD | 0 |
| Osvedčenie | CEA, Fcc |
| Maximálna externá pamäť | 64g |
| Rozhranie | napájací kábel |
| Vhodný | Opel Vauxhall Tigra Corsa B Mk1 1993-2000 |
| Vstavaný CD prehrávač | no |
| Napätie | 12V |
| Váha položky | 1.5kg |
| Búchať | 2G |
| Špeciálna funkcia | Vstavaný reproduktor/mikrofón, wifi funkcia |
| Formát digitálnych médií | Mp3, Mp4, WMA, Jpeg |
Povinné polia sú označené *
po pripojení fotoaparátu zadného zobrazenia k obrazovke obrazovky/monitorovania rádiu, keď sa reverzujete, zobrazí sa čierna obrazovka bez signálu alebo blikajúcej obrazovky mozaiky 1. potrebujete prejsť na svoje rádio-settings-reverzné nastavenia zvoliť video
popis: ootdty 600a pre vrcholový prúd, benzín pre autá 6,0 l alebo nižšie, pre naftu pre autá 4,0 l alebo nižšie vlastnosti: 1. motor automobilu v prípade núdze, tiež vysoký napájací zdroj pre mobilný telefón, notebook a ďalšie elektronické
1ks 3,5 mm lakte externá gps anténa pre automobil suv dash dash dash camera vlastnosti: * nová a vysoká kvalita *perfektné porovnávanie podľa továrenských špecifikácií. *s rôznymi testovacími strojmi, presnými a presnými parametrami pre
vlastnosti produktu (1) produkt obsahuje 1 din android multimediálny prehrávač a kábel adaptéra napájacích káblov, zástrčku a prehrávanie. (2) podpora produktu neorgininálna camera (3) produkt má obchod google play, môžete si stiahnuť a nainštalovať
pre bmw e46 sedan 4-dora (1998-2005) pre bmw e46 coupe 2-dvery (1999-2006) pre bmw e46 cabrio 2-door (1999-2006) pre bmw e46 touring 5-dočerové (1999-2005) pre bmw e46 hatchback 3-dora (2000-2004) pre bmw e46 m3 (2000-2006) pre rover
ochrana proti preťaženiu, nadmerná ochrana, náraz anti-štartu a antialektronické interferencie wv55r/wv60/wv60 plus/wv70/wv70 plus/wv75/wv75 plus.item názov: nabíjačka vysávača pre karcher materiál: plastová zástrčka: vstup výstupný výkon 47hz -63 hz: 5,5 v 600ma
poznámka: po prijatí obalu okamžite skontrolujte, či je produkt poškodený. ak sa vyskytnú nejaké problémy, kontaktujte ma okamžite. nepodarilo sa nás nájsť priamo pre výber obchodu, ktorý plne spravuje spoločnosť www.formove.sk. sme vašim najspoľahlivejším
5g/wifi gain anténa 5,1 -kanálová čiara kanála zadná l out, zadná r out, center out.poznámka: niektoré rádiá musia nainštalovať video apk, aby používali výstupné pole videa, kontaktujte náš zákaznícky servis a my vám pošleme softvér.
poznámka: *ak si nie ste istí, že vaše vozidlo bude nainštalované. vyfotografujte svoje rádio a dajte nám vedieť! osobitná pripomienka aj keď sme sa vynaložili úsilie na zabezpečenie toho, aby bola jednotka kompatibilná s vozidlom vo vlaku,
car wireless charger telefón nabíjanie rýchle bezdrôtové nabíjacie panelové diely komponent pre mercedes benz w205 amg amg glc c class glc prijať aktuálny vstup dc, zabudovaný v špeciálnom cievke automobilu.ulize a kompatibilný pre rôzne bezdrôtové nabíjanie
nový senzor parkovacieho parkovacieho parkovania pdc pre volvo xc90 2017-oem 5q0919275c 5q0919275a 66209274428 [špeciálny dizajn]: globálne popredné značky, populárne medzi zákazníkmi.100% nové, 100% testované továrne, celoživotná technická podpora od
> o nás lehx 1. sme oficiálny obchod so zlatom www.formove.sk; dôveryhodné. 2. máme profesionálny technický tím, ktorý poskytuje bezplatné technické služby. 3. všetky výrobky prešli prísnymi testmi kvality pred odchodom z továrne, aby sa zabezpečila vysoká kvalita.
1 din car multimedia player head screen pre nissan pathfinder 2008 2009 2010 2011 2012 o našom systéme: ** tpxinxín je vybavený novým čipom spracovania rockchip, tým vyšší výkon robí aj starostlivosť o starostlivosť plynulejšou a rýchlejšou. **
tipy !!! pre zákazníkov, ktorí si vyberú doručenie dhl/ups/fedex express, uistite sa, že informácie o doručení sú presné. uchovajte si svoje telefónne číslo jasné a prístupné pre včasné doručenie kuriérskou spoločnosťou, ak cieľová krajina vyžaduje colné