Pridať recenziu
Povinné polia sú označené *
sku: w181825
OZNÁMENIE 1: Predvolený napájací kábel je určený pre autá, ktoré nemá funkciu fotoaparátu továrne 360, ak ho vaše auto má, pls nekupujte, nehodí sa.
OZNÁMENIE 2: PLS Otvorte krabicu na rukavice s automobilom, aby ste urobili obrázok, aby ste nám ukázali, keď za to zaplatíte, aby sme vám mohli poslať správny rám a napájací kábel Canbus, aby zodpovedali vášmu autu. Ďakujem!
| Formát digitálnych médií | Mp3, Mp4, WMA, Jpeg |
| Chemický | Žiadny |
| Touareg-ročný | 2010, 2011, 2012, 2013, 2014, 2015 |
| Veľkosť | 9" |
| Čipová sada | Skontrolujte popisy položiek |
| OEM č. | Pre Volkswagen Touareg Fl NF 2010 - 2018 |
| Maximálna externá pamäť | 256g |
| Výkon | 4*45W |
| Rozlíšenie | 1200*2000 |
| Pre značky/model vozidiel | Volkswagen |
| Špeciálne funkcie | Vstavaný GPS, Nabíjačka, Mobilný telefón, Prehrávač, Ovládanie hlasu, dsp, Karplay, Android Auto, Reverzný vstup, Deliteľská obrazovka |
| Váha položky | 1.5kg |
| Vstavaný DVD prehrávač | no |
| Procesor | Skontrolujte popisy položiek |
| Špeciálna funkcia | Vstavaný reproduktor/mikrofón, wifi funkcia, Podporovať riadenie volantu, Podpora siete 4G, Podporovať CAN-BUS |
| Vstavaný CD prehrávač | no |
| Jedáleň | Dvojitý din |
| Záruka | 15 -dňový návrat na vrátenie peňazí, 365 dní Návrat na opravu |
| Predvolená stanica | Skontrolujte popisy položiek |
| Slot TF/Micro SD | 0 |
| Operačný systém | Android |
| Kategória | Multimediálny hráč |
| Osvedčenie | Žiadny |
| Odvolanie | 128g |
| Materiál | kov + plast |
| Tunerový typ | Skontrolujte popisy položiek |
| Búchať | 6G |
| Pôvod | Pevninská Čína |
| Model Volkswagen | Touareg |
| Veľkosť položky | 9 palcov |
| Je dotyková obrazovka | Áno |
| Napätie | 12V |
| Jazyk OSD | Arabský, Írsky, Estónsky, Bieloruský, Bulharský, Islandský, Leštiť, Perzský, Dánsky, nemecký, Ruský, Francúzsky, fínsky, Kórejský, Holanďan, Galícia, český, Chorvátsky, Latinský, Lotyš, Litovský, Rumunský, Maltský, Malajský, Macedónsky, Nórsky, Švédsky, Srbský, Slovinský, Thajský, Turecký, Ukrajinský, Hebrejčina, Grécky, Španielsky, Arménsky, Taliansky, Jidiš, Angličtina |
| Vstavaná obrazovka | Áno |
| Rozhranie | Pluh a prehrávať sa |
| Značka | Justnavi |
Povinné polia sú označené *
kompatibilita: hyundai santa fe 3 generácia dm (08.2012-01.2019) so štandardnou navigáciou pri objednávaní nezabudnite uviesť: rok, pre ktorý trh automobilu, prítomnosť štandardného fotoaparátu alebo všestranného pohľadu, zosilňovač, navigácia hlavné
pre audi q5 2009 -2017 poštovné: zásielka bude usporiadaná do 7 pracovných dní po vyčistení platby, pokiaľ sa potvrdia informácie kupujúceho a dodacia adresa. uveďte správny poštový kód a platné telefónne číslo, aby ste predišli oneskoreniu v preprave. 1)
mekede & navifly certified store, ak produkty, ktoré dostáte, sú značka mekede alebo navifly brand, prosím, nebojte sa, obaja sú od shenzhen mekede technology co.af ponuka oem zobrazuje nasledujúce príznaky, skontrolujte konektor lvds a potom nastavte pôvodné menu rozlíšenie
špecifikácie fotoaparátu: 1. senzor obrazu: ahd/cvbs 2. rovnako ako fisheye. 170 stupňov diagonálne, 170 stupňov horizontálne 3. efektívne pixely: ahd 1920*1080/cvbs 1280 x 720 pixelov. 4. vodná odolná: ip69 5. výkon: dc 12v 6.
popis: ootdty 600a pre vrcholový prúd, benzín pre autá 6,0 l alebo nižšie, pre naftu pre autá 4,0 l alebo nižšie vlastnosti: 1. motor automobilu v prípade núdze, tiež vysoký napájací zdroj pre mobilný telefón, notebook a ďalšie elektronické
vlastnosti produktu: ◆ systém monitorovania bezdrôtového záložného fotoaparátu vám môže pomôcť obrátiť sa alebo parkovisko. ◆ zrkadlo zadného pohľadu a spätná parkovacia zálohovacia záložná monitor 2 v 1 ◆ plná farba tft lcd 2ch
úvod funkcie: 1. pracujte s bezdrôtovým apple carplay, párovanie cez bluetooth, prenos cez wifi. 2. nová funkcia airplay, spojená s káblom usb, prehrávanie filmu/navigácie/hudby s iphone 3. pracovať tiež s káblovým carplayom, najskôr vypnite wifi a pripojte sa
9-palcové auto-play auto bt 2 din android 14 pre mazda 5 mazda5 2005-2010 car radio multimidia video player autoradio gps navigácia >> prečo si vybrať? 1. ako dodávateľ hlavnej globálnej značky, naším cieľom je neustále usilovne pracovať na vytvorení inovatívneho hardvéru
opis postavený bezdrôtový bt, navigačný systém gps. funkcia: ● vysoké rozlíšenie 10-palcové 2,5d temperované sklenené zrkadlo automatický rádiový prehrávač ● portrét/krajina: obrazovka je možné otáčať o 180 ° a dá sa kedykoľvek
pred nákupom potvrďte model skontrolujte svoje auto vo vnútri spätného zrkadla a miesta inštalácie, aby ste sa vyhli chybám, názvu modelu a roka len pre referenciu, pretože rovnaká značka automobilu v rôznych krajinách môže mať nejaký rozdiel. ak neviete,
oblek original oem monitor 2013 pre bmw f10 birds eye eye 360 stupňov panoramatický výhľad prednú zadnú stranu obsahová parkovacia reverzná asistencia dvr dash poznámka: pred objednávkou prosím poraďte svoj model automobilu a rok, aby ste skontrolovali, či
⭕ ktorá funkcia stále funguje 1 · tlačidlá volantu, 360 stupňov kamier 2 · pôvodné funkcie, pôvodné rádio stále funguje 3 · s google playstore 4 · s bezdrôtovým jablkovým carplayom 5 · s prehrávačom hudby a videa 6
prosím, všimnite si : toto auto má dva rôzne snímky, ktoré nie sú zameniteľné. posúdte prosím na základe tvaru vzduchu. funkcie produktu: 1. podporte ovládanie volantu a zobrazenie pôvodných informácií. 2. produkty zahŕňajú: obrazovku,
bezdrôtové carplay android auto auto dsp car radio radio multimedia video player prenosná hd touch screen s usb aux vážený priateľ, vitajte. máme osem rokov skúseností s výrobou rozhlasov na dvd car so zameraním na zahraničné trhy. *1.tax: naša cena nezahŕňa
poznámka: 1. tento produkt je určený pre exkluzívny box android bmw, ktorý podporuje iba: pre bmw idrive 6 idrive 7 idrive 8 id9 autá s bezdrôtovým carplayom (pre sériu bmw mini nie je podporované) 2. dva wifi kanály, podpora 4g sim karty a internetovej siete
poznámka: pred zakúpením sa uistite, že model a rok automobilu sú v súlade s inzerovaným popisom a skontrolujte veľkosť pôvodného poznávacieho značky light / trunk ruck / original reserred hole. ak veľkosť nie je vhodná, kontaktujte nás, kontaktujte nás zjcgo
poznámka: 1. pred nákupom si skontrolujte, či pôvodné auto má káblový kábel na pripojenie k carplay *má vložitá multimediálna rádiová obrazovka zabudovanú káblovú karpaly? * má multimediálne rádio dotykovú obrazovku? 2. pre mercedes-benz
postavený v android lastst system , inteligentnejšia a plynulejšia prevádzka. vybavené 8-jadrovým 64-bitovým procesorom, behajte rýchlejšie a morálne. 2 sekundy rýchle spustenie, žiadne čakanie. 6 gb ram +128 gb rom vám umožňuje sťahovať vaše obľúbené