Pridať recenziu
Povinné polia sú označené *
sku: w181710
400 W LED bodová pohybujúca sa hlava s CMY pre DJ Disco Show Bar Entertainment Party Nightclub Wash Wash Decor Decort Profesionálne osvetlenie javiska
Vstupné napätie: AC110V-240V/50-60Hz
Spotreba energie: 430W
Životnosť zdroja svetelného zdroja: 50000 hodín
Špecifikácia zdrojového zdroja: Importovaný nový modul LED modulový motor 400W
Teplota farby: 8000K CRI> 95
Stlmingový systém: 0-100% lineárne nastavenie
Zaostrovací systém: lineárne nastavenie od 4 metrov do 50 metrov
Frost: 1 nezávislý Frost Filter, mäkký a prirodzený svetlo
Uhol zooxu: 4-35 stupňov
Umytý uhol: 10-50 stupňov
Vysokorýchlostný blesk: 0-30-krát/sec.Asplouble Speed Strobe Effect.Strobe makro funkcia.control a programovanie
Režim kanála: 23/11 kanálov
Režim zobrazenia: LCD displej, tlačidlo + Dotknite sa režimu duálnej prevádzky
Riadiaci signál: Medzinárodný štandard DMX512. Pri funkcii RDM je k dispozícii online aktualizácia softvéru online, kód Dial Address Code
Farba: 8 farieb + otvorené.Color Half-Color Funkcia
Systém miešania farieb: lineárny CMY+CTO Color Mixing System
Pevné Gobos: 12 pevné vzory + otvorené
Rotujúce gobos: 7 sklenených vzorov, každý sklenený vzor môže byť nezávisle dopredu a spätne
Systém hranolu: štandardný jeden hranol 6-facetu a 8 hranolov, každý hranol môže byť nezávisle vpred a spätne
Makro funkcia: funkcia resetovania konzoly, režim s vlastným predhovorom, režim Master-Slave
Horizontálne skenovanie: 540 stupňov (16bit presné skenovanie) Elektronická korekcia chýb
Vertikálne skenovanie: korekcia elektronickej chyby 270 stupňov (presné skenovanie 16bit)
| Napätie | 90-240V |
| Žiarivý tok | 60 |
| Farba | 8 farieb + otvorené. Farba polovičnejfarebnej funkcie |
| Značka | zkshow |
| Je súčasťou žiaroviek | No |
| Hranolový systém | Štandardný jeden hranol 6-facetu a 8 hranolov, Každý hranol môže byť nezávisle dopredu a spätne |
| Chemický | Žiadny |
| Umyť | 10-50 stupňov |
| funkcia makro | funkcia resetovania konzoly, režim, režim |
| Typ položky | Efekt osvetlenia javiska |
| Pevný gobos | 12 pevné vzory + otvorené |
| Spotreba energie | 430W |
| Uhol | 4-35 stupňov |
| Špecifikácia zdroja svetla | Importovaný nový modul modulový motor LED 400W |
| Vstupná sila | AC100-240V 50/60 Hz |
| Zdroj energie | AC |
| Moc | 430W |
| Aplikácia | DJ Disco Party Svadobný nočný klub Bar Entertainment Show Event Event Event Lighting |
| Číslo modelu | TM-S400 |
| Pomenovať | 400 W LED Spot pohybujúca sa hlava s CMY pre DJ Disco Show Bar |
| Rotujúca škriatok | 7 sklenených vzorov, Každý sklenený vzor môže byť nezávisle dopredu a spätne |
| Ovládací signál | Medzinárodný štandard DMX512. S funkciou RDM, K dispozícii je aktualizácia online softvéru, kód adresy |
| Štýl | DMX Stage Light |
| Panvica | 540/270 stupňov |
| Kanál DMX | 23/11 kanálov |
| Miešací systém | lineárny systém miešania farieb CTO+CTO |
| Pôvod | Pevninská Čína |
| Vysokorýchlostný blesk | 0-30 krát/s |
| Stmievanie | 0-100% lineárne nastavenie |
| Farebná teplota | 8000k CRI> 95 |
| Metóda inštalácie | samostatný |
| Osvedčenie | CE |
| Život svetla | 50000 hodín |
| Náhoda | Professional Stage & DJ |
Povinné polia sú označené *
led žiariaca klobúk 5v led matica led matica posúvanie textu zobrazenie správa správa pzorva programovateľná aplikácia viacjazyčná disco párty cool baseballová čiapka podrobnosti o produkte: ▻ hat pixels: 16x32 bodky ▻ veľkosť obrazovky: 170*70*0,25
pripomienka: produkt v tomto odkaze sa postupne vylepšuje a obrázky produktu sa vymenia. zvláštne, radiátor 2-v-1 je 560 * 117 * 8 m, ktoré sa transformujú na dva samostatné radiátory 560 * 55 * 10 mm .ifiif .iif objednávate teraz, dostanete aktualizovaný produkt
oznámenie napájanie a ovládač nie sú zahrnuté! (toto je rgbw/ rgbww full dream color cob cob led pásik, ktorý musí byť ovládaný plnohodnotným ovládačom rgbw/ rgbww ws2811.) led pásik nemôže byť priamo pripojený k ac 110v/220v priamo, musí pridať
popis produktu popis mini disco lopta pre diskotéku disco light disco disco lopta pre zvuk auta aktivovaný hudobným svetlom hudobného vozidla --- 2 blikajúce režimy prenosné diskotéka lopty --- malá disco lopta pre auto disco svetlo --- značka .aplus-v2 .apm-brand-poschodová
pred nákupom si musíte prečítať: teraz existujú aktivity, kupujte naše výrobky zadarmo dual usb car charger one, nabíjačka automobilu môže napájať dve zariadenia súčasne. 🔥poznámka poznámka: 7*17 produkty nemôže pridať nabíjačku automobilu
materiály: abs + elektronické komponenty + silikón + železná list veľkosť: 20*11*7,8 cm / 7,80 *4,29 *3,04 farba: biela, ružová 1. farebné a oslňujúce: projekčná lampa peacock využíva pokročilú projekčnú technológiu na premietanie viacerých
špecifikácia produktu youer ●: príjem napájania: ac100v-240v ●: frekvencia: 50hz-60 hz ●: celkový výkon: 250 w ●: poistka: 7a ●: výkon svetlého zdroja: 200w ●: teplota farby: 8500k ●: priemerná životnosť:
tento produkt neobsahuje batérie poznámka: [8 funkcia vodotesná diaľkovo ovládanie] 2m 20leds [8 funkcia vodotesná diaľkové ovládanie] 3m 30leds [8 funkcií vodotesné diaľkové ovládanie] 5 m 50leds [8 funkcia diaľkovo vodotesná] 10m 100led [8
usb led mini spotlight 5v okrúhly povrchový držiak na skrinku zobrazenie small svetelné svetlo svetelné svetlo domá špecifické látky: názov: dc5v led spotlight výkon: 0,5 w/3w vstupné napätie: dc5v materiálna lamp: zliatina z hliníka teplota
3 v 1 multifunkčné: vydajte sa na výlet do sveta farby s našim svetlom wuzstar! rôzne vzory a svetlá pre vašu večierok. žiadne komplikované zapojenie, iba fantastické svetlo na podnietenie akéhokoľvek priestoru! jasné korálky: jadro led guľôčok led s vysokým
532 nm 50mw zeleného laserového modulu + chladič špecifikácia lasera: sila: 50 mw vlnová dĺžka: 532nm pracovné napätie: 3,7v-4,5v-5v pracovný prúd:
1 ~ 8 svetlá s batériou par can can uplight led 6x18w rgbwauv led wireless par bag dmx wifi diaľkové ovládanie dj par zvukové svetlá napájanie: ac100v-250v frekvencia: 50-60 hz spotreba energie: 130 w zdroj svetla: 6ks 18 w vysoký jas 6 v 1
produkt zahŕňa: ak ste si kúpili iba akrylovú dosku: 1*akrylová doska + 1*pozdravná karta + 1*nálepka ak ste si kúpili iba základňu emitingu svetla: 1* základňa emitingu svetla (bez batérie)+1* nálepka ak ste si kúpili akrylovú dosku s luminiscenčnou
1. udržujte izbu svojho dieťaťa osvetlene týmto roztomilým a rozkošným ružovým piggy led nočným svetlom. je to mäkká žiara vytvára očarujúcu atmosféru, ktorá je ideálna pre príbehy pred spaním a vytvorenie útulného priestoru pre vášho malého. 2. tento
špecifiká: 1.model č.: hy-grled 2. značka: sam-ng 2835 3.wall draw power: 25w/25w*4-100 w/6w uv395/25w uv395 4. farba: slnečné svetlo/ celé spektrum/ uv395 5.input napätie: 85-265v ac/dc5v-1a 6. vlny: celé spektrum 380nm ~ 780nm 7.