Pridať recenziu
Povinné polia sú označené *
sku: w181657
Android 14 TV Box Smart Home AllwinnerH618 Asistent Google Netflix Streaming Bluetooth 4K Player Médiá 8G128G 5G WiFi6 T95 Max
CPU : H618 Quadcore Cortex-A53 Frekvencia : 1,5 g
GPU : Mali-G31 mp2
Flash : 16/32/64/128 GB
Sdram : 2/4/8 GB
Napájanie : DC 5V/2A
Puzdro : Plastový materiál (súkromný model)
OS : Android 14.0
Kodi : 18.1
WiFi : 2,4G +5G +BT5.2
3D : Hardward 3D grafické zrýchlenie
Tento model má štyri konfigurácie:
T95max H618 2G/16G 2,4G a 5GWIFI6+BT5.2
T95max H618 4G/32G 2,4G a 5GWIFI6+BT5.2
T95max H618 4G/64G 2,4G a 5GWIFI6+BT5.2
T95max H618 8G/128G 2,4G a 5GWIFI6+BT5.2
Veľkosť produktu : 100*100*18 mm
Balená hmotnosť : 400 g
Farba produktu : čierna
Balenie príslušenstva: diaľkové ovládanie, napájací zdroj, kábel HDMI s vysokým rozlíšením, príručka
O hlasovom diaľkovom ovládaní
1.2.4g Wireless Connection:
2,4g bezdrôtové pripojenie prostredníctvom USB prijímača, plug and play, užívajte si bezdrôtové ovládacie prvky s dlhým dosahom až do 10 metrov.
2.VOICE Ovládanie: Stlačením hlasového tlačidla na diaľkovom ovládači vyhľadajte kanál, ktorý chcete vidieť, ľahké a pohodlné použitie.
3.Nonomický dizajn:
Dizajn ARC na zadnej strane vzduchovej myši, dokonale sa hodí do dlane a poskytuje pohodlný vreckový zážitok.
4. Konvenčné použitie:
17 klávesov Air Mouse, ľahko ovládateľná hlasitosť, stránka nahor / nadol, ľavá / doprava myši, atď. Len si sadnite na gauč a užívajte si.
Parametre klávesnice
Vlastnosti:
1,92 klávesov, bezdrôtová klávesnica 2,4 GHz s touchpad.
2. Vysoká citlivosť dotyk šablóny, nastaviteľné funkcie DPI dotykovejpadu s podsvietením
| Chemický | Žiadny |
| Aktualizácia systému | Áno |
| Aktualizácia OTA | Áno |
| USB porty | 2x USB 2.0 |
| Pamiatka | 2G DDR3, 4G DDR3, 8G DDR3 |
| Ethernet | 100 m |
| Video výstup | HDMI kompatibilný 2.0 |
| Kategória | Nastaviť hornú škatuľu |
| Vnútorné úložisko | 16 GB EMMC, 32 GB EMMC, 64 GB EMMC, 128 GB EMMC |
| HDR | HDR10 |
| Bluetooth | Áno |
| Tuner DVB-T2 | no |
| Max. Predĺžená kapacita | TF karta do 128 GB |
| Pôvod | Pevninská Čína |
| Štandard prenosu Wi-Fi | 802.11n 2,4 GHz/5 GHz |
| Váha | 380g |
| Podporované internetové služby | Netflix, Žiadny, YouTube, Druhý |
| Diaľkové ovládanie | Zahrnutý |
| Osvedčenie | CEA, Fcc, Ul |
| GPU | Mail-G31 MP2 |
| Automatická frekvencia | Áno |
| Vrátane diaľkového ovládača | Áno |
| Moc | DC 5V, 2a |
| Procesor | Allwinner H618 |
| Značka | Blkj |
| Video kód | H.264/AVC, H.265/HEVC |
| Bezdrôtový | Áno |
| Maximálny výstup | 8k @ 30 Hz |
| Výstup | Audio -line out |
| OS | Android |
| Systém | Android 14 |
Povinné polia sú označené *
3,5a 5v duálny usb výstup nízky hluk 25 w lineárny napájací zdroj regulovaná dvojitá 5v 5,5*2.1 obrazovka displeja bingzi transformátor alebo transformátor talema 25va obvod regulátora napätia ultra-nízky hliníkový zliatinový proces kreslenia
nová trubica na indikátor červeného svetla 6h2 vákuovej trubice elektrónový ventil. pre nahradenie: 6x2n, 6h2, 6al5, 5726. balík: 2ks.
500 w toroidný transformátor 220v až duálny 43v dual 17v43v ac toroidný výkonový transformátor zosilňovača napájanie je možné prispôsobiť zákazníci, ktorí si kúpia, si všimnite požadované výstupné napätie a koľko skupín výstupov v objednávke. alebo
ďakujem pekne za návštevu špecializovaného obchodu s elektronickou trubicou aogutx prajem vám príjemný nákupný zážitok úplne nový eh el34 vákuová trubica hifi audio ventil nahradiť 6p3p 6l6 6p3p kt66 kt77 6ca7 pre elektronickú zosilňovaciu súpravu
najnovšie televízne box g1 android 11 os amlogic s905x4-j quad core 4 gb ram 32 gb rom 2,4g/5 ghz dual wifi bt 4k 100m lan tv tv tv box 1) anroid 11 os 2) amlogic s905x4-j quad core 3) 4 gb ram 32 gb rom 4) 2,4 g/5 ghz duálne wifi, bt, 100m lan, 4k 5)
podporte dropshipping a veľkoobchod. ponúkame zľavu pre veľké množstvo. st21pro bluetooth digital audio power amplifier board 2.1 kanál 100wx2+200w subwoofer tpa3221 presahuje 3116 100 w*2+200w 2,1-kanál bluetooth digital zosilňovač, dvojjadrová tpa3221.
externé cd/dvd drive prenosné cd dvd +/- rw drive optical drive player reader usb 3.0 a type-c pre výhru 11 10 8 7 ľahko použiteľné 1. rozhrania vrátane usb3.0 a typu c, čo je rýchlejšie pri prenose údajov a kompatibilné s viacerými zariadeniami. 2. multi-scenario
opis položky teplé tipy verzia sp-220 má gombík na riadenie hlasitosti, môže upraviť zvukový zdroj zdroja; funkcie 2-v-4-out audio selector, vstup môže byť pripojený k 2 zosilňovačom a výstup má 4 rozhrania, ktoré je možné pripojiť
tx1 android10 smart tv box allwinner h313 quad core 2.4g wifi 4k hdr 8g16g allwinner h313 quad core media player player opis • výkonný android 10: zažite plynulý a efektívny výkon s televíznou skrinkou android 10 android 10, navrhnutá na dosiahnutie vynikajúcich
špecifikácia produktu: prevádzkový systém android 11.0 jazyk angličtina, čínština ... podpora viacerých jazykov procesor amlogic s928x-k s 12nm 2,0 g hz, veľkým jadrom cortex-a76 a cpu core corex-a55 corex-a55 gpu mali
popis: vychutnajte si jasné kanály kompatibilné s hd a vysokú kvalitu zvuku s rozsahom signálu až 450 a viac kilometrov. vstavaný posilňovač signálu 30 db pre stabilný príjem signálu. kompaktná veľkosť a elegantný vzhľad sú ideálny pre akýkoľvek
špecifikácie ◆ chipset rk3528 quad-core 64bit cortex-a53 ◆ gpu mali 450 mp2 ◆ flash emmc 16g/32g/64 gb ◆ sdram 2g/4 gb ◆ usb 1 typu-a usb3.0,1 typu a usb2.0 ◆ lan ethernet: 10/100m štandardný rj-45 ◆ bluetooth
znalosť inštalácie laserovej hlavy: 1, ako posúdiť poškodenie laserovej hlavy: poškodenie hlavy laserovej hlavy vo všeobecnosti nie je čítať disk ani čítaný disk je veľmi ťažké, niektoré zlá kvalita disku sa nedajú prečítať, v prípade, že zariadenie
rozsah frekvencie sw sw sw: 4mhz-24mhz am (mw) frekvenčný rozsah strednej vlny: 500 khz-2000 khz anténa je úzka pásová rezonančná anténa, ktorú je potrebné použiť v spojení s vstupným portom s vysokou impedanciou malachitového prijímača, môže to
vstupné napätie: ac 25v-0-25v výstupný výkon 50w+50w 8 ohm veľkosť pcb: 132 mm * 40 mm vstupná impedancia: 22k (iba nevyvážená) atenutory: 12 krokov pre každý kanál prevencia: v oboch bodoch označenej skratovacej kapacity
popis produktu: 1 kus kt88 trubice elektronické vákuové trubice, ktoré sú vákuové trubice vyrobené linlai trubicou, ktorá je továrne v číne. poskytnite záruku až 15 mesiacov. upozorňujeme, že záruka iba platný nákup od autorizovaného distribútora. * kt88
3d hologram ventilátor 2000x224 224 led korálky podporujú wifi app hologram projektor fanúšik reklamného zariadenia 100-240v 16.1in funkcia: 1. clear video and images: 3d hologram fan ponúka rozlíšenie 2000x224. poskytuje jasné video a obrazové prostredie aj pod