Pridať recenziu
Povinné polia sú označené *
sku: w181616
Vážený pane,
Sme nadšení, že sa môžeme predstaviť ako spoločnosť s viac ako desaťročnými skúsenosťami v tomto odvetví. Sme hrdí na to, že ponúkate výnimočné služby a špičkovú kvalitu, podporovanú našou najmodernejšou továrňou. my, aby sme splnili všetky vaše výrobné potreby efektívne a efektívne.
Náš záväzok k spokojnosti zákazníkov je neprekonateľný. Preto ponúkame komplexnú dvojročnú záruku na všetky naše produkty. Veríme v trvanlivosť a spoľahlivosť našich položiek a stojíme za ich výkonom. S nami môžete mať úplný mier Nezabudnite, že sa okamžite vyriešia akékoľvek problémy, ktoré môžu vzniknúť v záručnom období.
Ako prejav ocenenia za výber nás, s potešením ponúkame exkluzívne zľavové kupóny pre našich cenných zákazníkov. Tieto kupóny vám môžu poskytnúť ešte viac úspor o našich už konkurenčných cenách, čo z nás robí najlepšiu voľbu pre všetky vaše výrobné potreby. Kliknite na odkaz. Kliknite na odkaz. Kliknite na odkaz. Nižšie si môžete uplatniť svoj kupón teraz a vychutnajte si výhody práce s nami!
| Vstavaný CD prehrávač | no |
| Príslušenstvo | Kamera Sony |
| Rozlíšenie | 1280*720/2000*1200/1920*1200 |
| Vstavaná obrazovka | Áno |
| Chemický | Žiadny |
| Model Volkswagen | Golf |
| Predvolená stanica | Fm/am |
| Jazyk OSD | Čínština (zjednodušená), Číňania (tradičné), albánsky, Arabský, Azeri, Írsky, Estónsky, Bieloruský, Bulharský, Islandský, Leštiť, Perzský, Booleovský text (holandská Južná Afrika), Dánsky, nemecký, Ruský, Francúzsky, Filipínsky, fínsky, Gruzínsky, Haitský kreol, Kórejský, Holanďan, Galícia, Katalánsky, český, Chorvátsky, Latinský, Lotyš, Litovský, Rumunský, Maltský, Malajský, Macedónsky, Nórsky, Portugalský, japonský, Švédsky, Srbský, Slovenský, Slovinský, Svalstvo, Thajský, Turecký, Waleský, Ukrajinský, Hebrejčina, Grécky, Baskický španielsky, Španielsky, maďarský, Arménsky, Taliansky, Jidiš, hindčina, Urdu India, Indonézia, Angličtina, Vietnamský |
| Osvedčenie | CEA, Fcc |
| Slot TF/Micro SD | 0 |
| Pôvod | Pevninská Čína |
| Špeciálna funkcia | wifi funkcia, Podporovať riadenie volantu, Podporte sieť 3G, Podpora siete 4G, Podporovať CAN-BUS |
| Formát digitálnych médií | Mp3, Mp4, WMA, Jpeg |
| Maximálna externá pamäť | 256g |
| Rozhranie | Pluh a prehrávať sa |
| Záruka | 2 -ročná záruka |
| Jedáleň | Dvojitý din |
| Materiál | Zliatina hliníka + ABS + kapacitná dotyková obrazovka |
| Je dotyková obrazovka | Áno |
| Búchať | 2g/6g/8g |
| Pre značky/model vozidiel | Volkswagen |
| Operačný systém | Android |
| Čipová sada | 7862 |
| Napätie | 12V |
| Výkon | 45 W |
| Veľkosť | 9" |
| Procesor | FYT/NWD |
| Váha položky | 2kg |
| Špeciálne funkcie | Vstavaný GPS, Nabíjačka, Prehrávač, Ovládanie hlasu, dsp, Karplay, Android Auto, Reverzný vstup, Deliteľská obrazovka |
| Veľkosť položky | 9 |
| Tunerový typ | DSP/RDS |
| Vstavaný DVD prehrávač | no |
| Odvolanie | 32g/64g/128 g/256g |
| Kategória | Multimediálny hráč |
Rádio prekročilo očakávania, všetko je v poriadku, štýl je atmosférické, káblové pripojenie nie je problém! Navigácia a funkcia Bluetooth sú dobré, som veľmi šťastný.
Vynikajúca, multimediálna kvalita, veľmi dobrá. Nainštaloval som to sám, veľmi ľahké. Kvalita povrchu je dobrá, dobre sa hodí. Prišiel rýchlo.
Povinné polia sú označené *
oznámenie 1: predvolený napájací kábel je určený pre autá, ktoré nemá funkciu fotoaparátu továrne 360, ak ho vaše auto má, pls nekupujte, nehodí sa. oznámenie 2: pls otvorte krabicu na rukavice s automobilom, aby ste urobili obrázok, aby ste nám ukázali,
vitajte v mojom obchode >>> všetky výrobky boli pred odoslaním absolvované prísne kvalitatívnym testom, uistite sa, že vysoká kvalita. >>> rôzne konfigurácie zahŕňajú darčeky fotoaparátu, ktoré budú zahrnuté v balení, vyberte si súpravu, ktorá sa
špecifikácie fotoaparátu: 1. senzor obrazu: ahd/cvbs 2. rovnako ako fisheye. 170 stupňov diagonálne, 170 stupňov horizontálne 3. efektívne pixely: ahd 1920*1080/cvbs 1280 x 720 pixelov. 4. vodná odolná: ip69 5. výkon: dc 12v 6.
popis: ootdty 600a pre vrcholový prúd, benzín pre autá 6,0 l alebo nižšie, pre naftu pre autá 4,0 l alebo nižšie vlastnosti: 1. motor automobilu v prípade núdze, tiež vysoký napájací zdroj pre mobilný telefón, notebook a ďalšie elektronické
1ks 3,5 mm lakte externá gps anténa pre automobil suv dash dash dash camera vlastnosti: * nová a vysoká kvalita *perfektné porovnávanie podľa továrenských špecifikácií. *s rôznymi testovacími strojmi, presnými a presnými parametrami pre
7-palcový hd touch screen nd1 universal car radio mp5 player sku: (nd1-cp, nd1-cp-swc, nd1-cp-cam, nd1-cp-cam-swc), podporuje funkciu carplay a android funkcie 1. podporte zrkadlové spojenie smartfónov vstavaný kábel usb môže synchronizovať palubnú
nový parkovací senzor pdc pre vw caddy cc golf passat tiguan audi a1 a3 a4 a5 a6 a6 a8 tt skoda superb seath seta altea 4h0919275a 1. pred nákupom potvrďte číslo dielov alebo poskytnite pôvodný tvar obrazu produktu. alebo porovnajte položky na obrázku s vlastným
tento produkt je veľkým čistým elektrickým produktom s batériou, takže na prepravu existuje len málo logistických kanálov a občas musí čakať na lety. ak sa ponáhľate, môžete si objednať priamo z nášho zámorského skladu, kde je tovar k dispozícii. ak
prečo zvoliť tieyez 1. tieyez je špičková značka www.formove.sk s 15 -ročnou profesionálnou výrobou a predajom. predávame hlavne multimediálne výrobky za rôzne typy automobilov, ako sú audi, bmw a mercedes benz, ktoré sú zákazníci veľmi vítaní. váš cieľ
tento stroj je vhodný pre: android 14 pre toyota corolla verso ar10 2004-2009 poznámka! >>> canbus nie je v predvolenom nastavení zahrnutý, ak má vaše pôvodné auto rádio napájacieho zosilňovača, kúpte si dekódovanie canbus, vďaka! poštovné: zásielka
oblek original oem monitor 2013 pre bmw f10 birds eye eye 360 stupňov panoramatický výhľad prednú zadnú stranu obsahová parkovacia reverzná asistencia dvr dash poznámka: pred objednávkou prosím poraďte svoj model automobilu a rok, aby ste skontrolovali, či
je to vhodné pre vaše auto? 1. skontrolujte zodpovedajúci model a rok produktu a auta 2. porovnajte inštalačnú polohu produktu s automobilom, ktorý je potrebné vylepšiť 3. skontrolujte, či je pre vaše auto vhodné rozhranie napájacieho kábla produktu
android for land rover discovery 5 l462 2017-2020 video player radio gps navigačné stereofónne multimediálne hlava audio obrazovka podrobná špecifikácia: 8g-64 gb carplay = ram 8 gb + rom 64 gb + dsp + bezdrôtová carplay + 4g + android 13 8g-128 gb
špeciálna podložka pre reproduktor pre zadné dvere bmw (3,5 mediant)
kompatibilné auto pre ľavú jazdu: pre mercedes benz w218 2011-2012 ntg 4.0 pre mercedes benz w218 2012-2013 ntg 4.5 pre mercedes benz w218 2014-2018 ntg 5.0 oznámenie: pred miestom objednávky skontrolujte pôvodný systém ntg systém automobilu poznámka:
automobil dvr dash cam pre haval poznámka: modelový rok pre titul je vhodný pre 96% automobilov, len pre referenciu, povedzte nám model a rok a pošlite nám obrázky zrkadlových čiapok na rýchle a presné doručenie. aktualizácia hlavnej funkcie procesor:
2in1 wireless carplay dongle wireless android auto box plug and hra pre vw toyota mazda nissan camry suzuki subaru citroen kia opis produktu ľahko ovládateľné: plug and play, jednoduché a ľahko ovládateľné, bezdrôtové pripojenie, rozlúčka s káblom. pohodlie
vlastnosti: *1. aktualizácie v reálnom čase: lokalizátori gps môžu presne sledovať pohyb a prezeranie polohy v reálnom čase prostredníctvom mobilnej aplikácie. zistite bezpečnosť vašich položiek udržiavaním aktuálneho sledovania pri sledovaní v reálnom čase. *2.
Kupujúci
Balík pochádza z Číny, predajca odpovedal na všetky otázky, všetky práce boli jasné, predávajúci odporučil, bez otázok