Pridať recenziu
Povinné polia sú označené *
sku: w181583
Tlačidlo je čierne, štýl nákupu A.
Tlačidlo je červené, štýl nákupu B.
Vlastnosti produktu:
1. Tento produkt je kompatibilný s Corolla a Auris.
2. Podporujte ovládanie volantu.
3. Produkt zahŕňa: multimédiá, rám, káble.
4. Ahd fotoaparát je voliteľný.
5. Plužba a prehrávanie, ľahko sa inštaluje.
| Vstavaný DVD prehrávač | no |
| Špeciálna funkcia 4 | Podpora siete 3G/4G |
| Odvolanie | 256g |
| Špeciálna funkcia 7 | Podporovať riadenie volantu |
| Zosilňovač | ST7850 |
| Špeciálna funkcia | Vstavaný reproduktor/mikrofón, wifi funkcia, Podporovať riadenie volantu, Podporte sieť 3G, Podpora siete 4G |
| Procesor | Qualcomm |
| Vstavaný CD prehrávač | no |
| Materiál | Pohár |
| Váha položky | 1.4kg |
| Maximálna externá pamäť | 64g |
| Vstavaná obrazovka | Áno |
| Špeciálne funkcie | Vstavaný GPS, Mobilný telefón, Prehrávač, Ovládanie hlasu, dsp, Karplay, Android Auto, Reverzný vstup, Deliteľská obrazovka |
| Osvedčenie | CEA, Fcc, hrebeň |
| Špeciálna funkcia 5 | Vstavaný GPS |
| Rádio | SI47925 |
| Predvolená stanica | FM |
| Jedáleň | Dvojitý din |
| Rozlíšenie | 1280*720 |
| Jazyk OSD | Čínština (zjednodušená), Číňania (tradičné), albánsky, Arabský, Azeri, Írsky, Estónsky, Bieloruský, Bulharský, Islandský, Leštiť, Perzský, Booleovský text (holandská Južná Afrika), Dánsky, nemecký, Ruský, Francúzsky, Filipínsky, fínsky, Gruzínsky, Haitský kreol, Kórejský, Holanďan, Galícia, Katalánsky, český, Chorvátsky, Latinský, Lotyš, Litovský, Rumunský, Maltský, Malajský, Macedónsky, Nórsky, Portugalský, japonský, Švédsky, Srbský, Slovenský, Slovinský, Svalstvo, Thajský, Turecký, Waleský, Ukrajinský, Hebrejčina, Grécky, Baskický španielsky, Španielsky, maďarský, Arménsky, Taliansky, Jidiš, hindčina, Urdu India, Indonézia, Angličtina, Vietnamský |
| Značka | Ainavi |
| Slot TF/Micro SD | 2 |
| Búchať | 8G |
| Veľkosť | 9" |
| Pre značky/model vozidiel | Toyota |
| Rok | 2004, 2005, 2006, 2007, 2008, 2009, 2010, 2011, 2012, 2013 |
| Špeciálna funkcia 6 | Vstavaný reproduktor/mikrofón |
| Výkon | 4*50W |
| Chemický | Žiadny |
| Podporte modely automobilov | Za roky 2004-2013 Corolla E140/150 AURIS E180 |
| Príslušenstvo | Rám+kábel |
| Špeciálna funkcia 3 | Podpora FM/AM/RDS |
| Operačný systém | Android 13 |
| Veľkosť položky | 9 palcov |
| Pôvod | Pevninská Čína |
| Špeciálna funkcia 2 | Podporte Android Auto |
| Napätie | 12V |
| Formát digitálnych médií | Mp3, Mp4, WMA, Jpeg |
| Špeciálna funkcia 1 | Vstavaný bezdrôtový CarPlay |
| Čipová sada | 8 jadro |
| Je dotyková obrazovka | Áno |
| Toyota Model | Koruna |
Vynikajúci
Povinné polia sú označené *
kompatibilita: hyundai santa fe 3 generácia dm (08.2012-01.2019) so štandardnou navigáciou pri objednávaní nezabudnite uviesť: rok, pre ktorý trh automobilu, prítomnosť štandardného fotoaparátu alebo všestranného pohľadu, zosilňovač, navigácia hlavné
pracovné napätie 1,8 v-4,5v, vhodné pre ternárny lítium, fosforečnan lítium, lítium titanatát. pracovný princíp, kondenzátor fit prevádza nabíjačku nabíjačku a vyvážená doska je pripojená k batérii, aby sa spustila zostatok. 5.5a. čím vyváženejšia
balenie balcagecarton box s plastovou penou vo vnútri dodací čas1-2 pracovné dni pre objednávku vzorky, 10-155 dní na výrobu hromadnej objednávky zaručte čas1 rokov pre všetky naše výrobky dodacia cestadhlfedexemsupsaramex dodanie uistite
tipy na využitie produktu adaptér h-air je vhodný iba pre autá s káblovou kartou alebo káblom android auto.
poznámka: *ak si nie ste istí, že vaše vozidlo bude nainštalované. vyfotografujte svoje rádio a dajte nám vedieť! osobitná pripomienka aj keď sme sa vynaložili úsilie na zabezpečenie toho, aby bola jednotka kompatibilná s vozidlom vo vlaku,
vlastnosti: 100% úplne nové a vysoké kvalitné. ultra-slim-najurobkovejšia sledovacia karta kdekoľvek. karta tracker wallet tracker je veľkosť približne dvoch kreditných kariet - hrubá menej ako 2 mm - a najtenšia sledovacia karta na trhu. plánujte
>> mekede 360 ° panoramatická kamera hd zadná / predná / ľavá / pravá 3d 360 view bird view panoramatické príslušenstvo pre multimediálny hráč mp5 >> prečo zvoliť mekede? 1. www.formove.sk top 12 značiek, populárne medzi zákazníkmi. našim cieľom
nový senzor parkovacieho parkovacieho parkovania pdc pre volvo xc90 2017-oem 5q0919275c 5q0919275a 66209274428 [špeciálny dizajn]: globálne popredné značky, populárne medzi zákazníkmi.100% nové, 100% testované továrne, celoživotná technická podpora od
> o nás lehx 1. sme oficiálny obchod so zlatom www.formove.sk; dôveryhodné. 2. máme profesionálny technický tím, ktorý poskytuje bezplatné technické služby. 3. všetky výrobky prešli prísnymi testmi kvality pred odchodom z továrne, aby sa zabezpečila vysoká kvalita.
nedeštruktívna inštalácia: nepotrebuje rozbité vodiče a nové programovanie; inštalácia nemá vplyv na normálnu záruku 4s shop.speciálny dizajn automobilov, pôvodná inštalácia prístavu auta priamo, je taká jednoduchá! vhodné na inštaláciu modelov
pred nákupom potvrďte model skontrolujte svoje auto vo vnútri spätného zrkadla a miesta inštalácie, aby ste sa vyhli chybám, názvu modelu a roka len pre referenciu, pretože rovnaká značka automobilu v rôznych krajinách môže mať nejaký rozdiel. ak neviete,
tento stroj je vhodný pre: android 14 pre toyota corolla verso ar10 2004-2009 poznámka! >>> canbus nie je v predvolenom nastavení zahrnutý, ak má vaše pôvodné auto rádio napájacieho zosilňovača, kúpte si dekódovanie canbus, vďaka! poštovné: zásielka
oblek original oem monitor 2013 pre bmw f10 birds eye eye 360 stupňov panoramatický výhľad prednú zadnú stranu obsahová parkovacia reverzná asistencia dvr dash poznámka: pred objednávkou prosím poraďte svoj model automobilu a rok, aby ste skontrolovali, či
vitajte v mojom obchode >>> všetky výrobky boli pred odoslaním absolvované prísne kvalitatívnym testom, uistite sa, že vysoká kvalita. >>> rôzne konfigurácie zahŕňajú darčeky fotoaparátu, ktoré budú zahrnuté v balení, vyberte si súpravu, ktorá
kompatibilné auto pre ľavú jazdu: pre mercedes benz w218 2011-2012 ntg 4.0 pre mercedes benz w218 2012-2013 ntg 4.5 pre mercedes benz w218 2014-2018 ntg 5.0 oznámenie: pred miestom objednávky skontrolujte pôvodný systém ntg systém automobilu poznámka:
2in1 wireless carplay dongle wireless android auto box plug and hra pre vw toyota mazda nissan camry suzuki subaru citroen kia opis produktu ľahko ovládateľné: plug and play, jednoduché a ľahko ovládateľné, bezdrôtové pripojenie, rozlúčka s káblom. pohodlie
vhodné modely: pre ford fiesta st 2012 ~ 2017 pre ford mondeo mk4 2008 ~ 2014 pre ford focus 2 sedan 2004 ~ 2011 pre ford c max mk1 mk2 2004 ~ 2018 pre ford mondeo fiesta s-max focus 2c 3c pre ford mondeo ba7 hatchback mk4 2008 ~ 2012 pre
Kupujúci
Prekvapilo ma, aký cenovo bol tento rádiový a navigačný systém, najmä vzhľadom na všetky funkcie, ktoré má. Kvalita zvuku je skvelá, navigácia je spoľahlivá a rozhranie dotykovej obrazovky sa ľahko používa. Celkovo som s mojím nákupom veľmi spokojný