Pridať recenziu
Povinné polia sú označené *
sku: w181099
Samsung S25 S24 25W Super Fast Charger Eu Power Adapter USB Typ C PD Kábel pre galaxiu Z Flip Fold 6 5 4 S23 S22 Ultra poznámka 10+
Vlastnosti:
-Super rýchla nabíjačka
-Maximum výstupný výkon: 25W
-eu zástrčka
-100 cm kábla USB typu-C až typu C
| Číslo modelu | EP-TA800 |
| Osvedčenie | Ul, Fcc, Etl, CEA |
| Inteligentný poplatok | Áno |
| Značka | Samsung |
| Zdroj energie | Ac zdroj, USB |
| Nabíjačka | Samsung 25W super rýchla nabíjačka |
| Funkcia | 25W USB C na typ C PD Nabíjačku napájacieho adaptéra, Adaptér napájača steny typu C USB C, USB C na typ C kábel, 25 W adaptér rýchleho nabíjania steny |
| Gan | no |
| Max. Výstupný výkon | 25 W |
| Aplikované protokoly rýchleho náboja | Samsung Adaptive Rýchly náboj |
| Model | Pre spoločnosť Samsung Galaxy A54 A34 A53 A33 A73 Adaptér na stenu rýchleho nabíjačky |
| Výstupné rozhranie | Typ c |
| Certifikácia kvality | CEA, Gs, KC |
| Chemický | Žiadny |
| kábel | 100 cm 3A PD kábel |
| Typ | Cestovať |
| Farba | Čierna/biela |
| Pôvod | Pevninská Čína |
Povinné polia sú označené *
špeciálna prachová zástrčka typu c hrany sú skosené a leštené, aby boli elegantnejšie. vloženie nie je voľné a nie je ľahké spadnúť. perfektná kombinácia zliatiny hliníka a plastu táto prachová zástrčka je vyrobená z kombinácie
poznámka: ak si objednajte 2 ks alebo viac, môžete získať zľavu 5%! upozorňujeme, že tento odkaz má na výber viac modelov, obrázok je príkladom, vyberte správny model a farbu pre váš telefón �� pokiaľ si vyberiete správny model, pošleme správny
plné sklo temperované sklo pre realme 13 12 11 10 8 9 pro plus c67 c63 c53 c33 c35 gt neo 5 se 3 3t gt 5 2 pro protect screen screen protector
puzdro pre telefón pre oppo realme 13 12 11 10 9i 8 8i c65 c63 c55 c53 c35 c33 c20 c21y c15 c21 anti fall matte zadný kryt vitajte v mojom obchode o tomto puzdre na silikónový telefón , máme najkompletnejšie modely na svete , podrobné modely
odporúča sa zvoliť prepravu www.formove.sk saver shipver alebo www.formove.sk standard doruca, pre vás vhodné lepšie informácie o logistike venujte pozornosť tomu, či poloha fotoaparátu mobilného telefónu a poloha odtlačkov prstov blokujú efekt na obrázku (cainiao
puzdro na telefón pre iphone 15 14 13 12 11 pro max mini x xr xsmax 8 7 6s plus mäkký silikónový kryt s remienkom na ruky vitajte v mojom obchode o tomto puzdre na silikónový telefón , máme najkompletnejšie modely na svete , podrobné modely
puzdro pre nič telefón cmf telefón 1 telefón1 clear airbag silicon tpu soft zadné kryt
názov modelu: pre fluke 87v žlté ochranné puzdro pred odoslaním testované a 100% fungujú dobre dodacia doba: 1-2 dni pracovné dni 1. ak máte akékoľvek otázky alebo potrebujete akúkoľvek pomoc, kontaktujte nás. nesprávne neotvárajte sporne, poskytneme
ღ vitajte v mojom obchode ღ ღ podporujeme dropshipping, veľkoobchodné, prispôsobené produkty, môžeme vám poskytnúť najlepšiu cenu a vysoko kvalitné produkty. po potvrdení platby môžeme dodať tovar do 3 dní. (s výnimkou sviatkov) ღ na linke sú
ricestate soft silikone candy pudding cover pre iphone 8 7 6s plus x xr xs 12 mini 11 pro max se puzdro flexibilné gélové puzdro srdce chránia mobilný telefón pred pádom, prachom a poškriabaním. srdcia skvelá a pohodlná priľnavosť pri držaní telefónu. sŕdce
špecifiká: 1,100% úplne nové prípady 2. vyrábajte vysoko kvalitnú kožu pu 3.protitujte mobilný telefón pred poškodením škrabancov, otrasov, náhodných kvapiek a zrážok. 4. ľahký prístup k ovládacím portom, fotoaparátom a tlačidlám. 5.prelejte,
glitter camera camera protector pre samsung galaxy s24 s23 s22 ultra diamond bling lens glass pre samsung s24u s24ultra cap