Pridať recenziu
Povinné polia sú označené *
sku: w181071
1:16 4WD RC vozidlo s LED svetlami Rádio diaľkové ovládanie automobilov Buggy Off-Road Control Trucks Boys Hračky pre deti
Vlastnosti:
Najnovšie najlepšie 1:16 v plnom rozsahu R/C Monster Truck.
Rádiová technológia, rozsah širokého riadenia až do 50 metrov.
Systém odolný voči nárazom zavesenia, lepšie chrániť nákladné vozidlo.
S gumovým kolesom HI-Q, protiškádlom, perfektným zážitkom.
Uplatniteľné pole: zem, tráva alebo piesková pôda
100% úplne nové a vysoké kvalitné.
1:16 Veľkosť nákladného vozidla: 28*17*12 cm
Hrací čas: 15-20min
Čas nabíjania: 3 hodiny
Rýchlosť auta : 8-10 km/h
Riadiaci rozsah: 50 m
Vrátane batérie
Diaľkový ovládač: 2*AA batéria (nie je súčasťou)
Zoznam obalov:
1 x RC auto
1* vysielač
1* batéria
1* nabíjací kábel
Poznamenal:
1. Uistite sa, že pred použitím je prítomný dospelý, a vyhnite sa akémukoľvek potenciálnemu nebezpečenstvu.
2. Nehádajte ani nezasiahnite výrobok, aby ste predišli poškodeniu alebo zraneniu.
3. Veľkosť produktu sa meria ručne a môže dôjsť k chybe 1-3 cm.
4.Pozrite sa, že sa na farebný produkt pozrite na skutočný produkt, rôzne monitory môžu mať farebné rozdiely.
| Odporučiť vek | 14+y, 3-6 rokov, 6-12 |
| Materiál | Kov, Plastový, Guma, Absencia |
| Stav montáže | Pripravený |
| Návrh | Bicykel |
| Rázvor | 10-20 cm |
| Číslo modelu | 6141 |
| Pôvod | Pevninská Čína |
| Nabíjacie napätie | 110V-240V |
| Záruka | 15 dní |
| Pneumatika | 10-20 cm |
| Mierka | 1 |
| Rozmery | 27,5 * 17,5 * 15 cm |
| Režim | Režim2 |
| Balíček zahŕňa | Batérie, Nabíjačka, Diaľkový ovládač, Kábel USB |
| Značka | xingyuchuanqi |
| Moc | Batéria |
| Je elektrický | Niklová batéria |
| Vzdialená vzdialenosť | Asi 30-50 metrov |
| Kontrolné kanály | 4 kanály |
| Typ | Automobil |
| POZOR | Prosím, sprevádzajte deti, ktoré sa hrajú spolu, Rozvíjať inteligenciu |
| Funkcie | Diaľkové ovládanie |
| Chemický | Žiadny |
| Diaľkové ovládanie | Áno |
| Čas letu | 30 minút |
Trieda ďakujem
Povinné polia sú označené *
vlastnosti: 1. veľká výzva rýchlosti ruky, koordinovaná reakčná schopnosť, interakcia rodiča a dieťaťa. kultivujte dobrý postoj, odolnosť proti stresu, schopnosť koncentrácie a vôľu od detstva. 2. koordinácia ruka-oko. použitie rukového oka sa používa
【polovica ceny】 miniso creative crayon shin-chan navrhujúca postavu shin-chan a navrhujúca artefakt ring box storage valentine's day
časť#: 14005pe lietadlo: ozbrojený vrtuľník mi-24v stupnica: 1/72 veľkosť: 26 centimetrov (cm) dlhé x 23 centimetrov (cm) priemer rotora materiál: hlavne plast+niektoré kovové materiály
modname = ckeditor 1ks karikatúra krásna plameniak plyšová bábika little cute animal doll home dekorácie dievčatá detské hračky festival birthday darčeky meno: karikatúra flamingo plush dolls materiál: plyšová + pp bavlna veľkosť: ako
diy vedecké hračky pre diaľkové riadenie pre vedecké hračky pre deti experimentálna nástroja kit pre deti vzdelávacie hračky (anglické inštrukcie. pretože obmedzenie prepravy nie je zahrnutá žiadna batéria a lepidlo) hračky stem sú veda, technológie,
vitajte v obchode s hračkami yuki anime, sledujte náš obchod a získajte väčšiu zľavu!
※ plastový guľomet so svetlom pre 1/16 rc tank heng long idf merkava mk iv 3958 ※ stav položky: položka stav: novinka materiál: plast vhodný pre: heng long 1/16 rc tank idf merkava mk iv 3958 model id: hl-3958-plasticmachinegunlight ※
ľahký prispôsobenie a personalizácia profesionálny zákaznícky servis dizajn a rýchla ponuka zadarmo továreň priamo, s dobrou cenou a kvalitou prudukt zahŕňa nafukovací oblúk ce/ul štandardný vzduchový dúchadlo úložisko laná
model: vlasy na tvári, časti hrudníka, balík doplnkov topánok
wp16bl30 esc: http://www.hobbywing.com/products/enpdf/quicrunwp10bl30-10bl60-8bl150.pdf 1.1 vodotesné a prachovo odolné za preteky za počasie. (poznámka: pred použitím tohto esc vo vode odinštalujte chladiaci ventilátor; vyčistite ho a vysušte čoskoro
aplikácia: androidd na stiahnutie zábavný iprint na trhu google ios stiahnite si zábavný iprint na trhu s aplikáciami poznámka: 1. na pripojenie tlačiarne k mobilnému telefónu musíte najskôr zapnúť bluetooth a nájsť. 2. tlačový papier s nálepkou
pinch vent game creative tpr stres relify toy hrace vysokej kvality 4-6 cm žiariaceho žiara v tmavo náhodnej malej hračke popis: meno: svetelné hračky na dekompresiu svetelných knedlí materiál: materiál tpr veľkosť: rôzne štýly, rôzne
barbie mermaid aurora sippy cup prenosná blasterová slama anime kawaii šport dvojvrstvovej šťava voda káva cup girl darček
gan12 maglev 3x3 je na veľmi vrchole inovácií a dizajnu 3x3. táto vlajková loď obsahuje nastaviteľné magnety v kusoch a nastaviteľné magnetické levitačné napätie/kompresné systém. a jarný hluk. táto verzia má lesklý povrch vonkajšieho povrchu. produktové
opis dvojitý darček- keď zadáte objednávku, dáte držiteľovi meča a opasku, aby ste mohli hrať alebo sa stať rodinnou dekoráciou. špeciálna poznámka - špeciálna poznámka - jeden kus katana nie je vhodný na sekanie predmetov perfect replica
materiál: plast veľkosť: ako je uvedený obrázok používa sa pre: príslušenstvo pre armádu
【mejora el conteo y la koncentrácia】 ¡crece en el juego! la acumulación de puntos de juego puede mejorar la capacidad de conteo de los niños, la imagen de dinosaurio a más fáci de atraer la atraen los niños identificar los colores.apuntar y lanzar puede ejertarita la coordinación
Kupujúci
Urus prišiel do Turecka za 15 dní. Cena je pekný produkt. Hovorí LED svetlo, ale žiadne osvetlené LED svetlo, majú iba môj obrázok maximálnej lampy, neobsvieti sa. Deti to veľmi milovali. Vystupuje veľmi dobre na jednoduchých miestach, ktoré sa snažíme, pretože je to 4 koleso