Pridať recenziu
Povinné polia sú označené *
sku: w180986
| Chemický | Žiadny |
| Predvolená stanica | Fm/am |
| Rozhranie | Pluh a prehrávať sa |
| Maximálna externá pamäť | 256g |
| Výkon | 4*45W |
| Tunerový typ | dsp |
| Napätie | 12V |
| Búchať | 8G |
| Jazyk OSD | Vietnamský, Angličtina, Indonézia, Urdu India, hindčina, Jidiš, Taliansky, Grécky, Hebrejčina, Ukrajinský, Arménsky, maďarský, Španielsky, Baskický španielsky, Waleský, Turecký, Thajský, Svalstvo, Arabský, japonský, albánsky, Portugalský, Číňania (tradičné), Čínština (zjednodušená), Slovinský, Slovenský, Srbský, Azeri, Švédsky, Macedónsky, Malajský, Maltský, Rumunský, Nórsky, český, Litovský, Lotyš, Latinský, Chorvátsky, Holanďan, Kórejský, Haitský kreol, Gruzínsky, Katalánsky, Galícia, fínsky, Filipínsky, Francúzsky, Ruský, Perzský, Leštiť, Islandský, Bulharský, nemecký, Dánsky, Booleovský text (holandská Južná Afrika), Bieloruský, Estónsky, Írsky |
| Veľkosť | 9" |
| Pôvod | Pevninská Čína |
| Záruka | 1-2 rok |
| Značka | Navirelax |
| Rozlíšenie | QLED 1280*720 /2000*1200 |
| Odvolanie | 32g/64g/128 g/256g |
| Procesor | 4/8 jadro |
| Vstavaná obrazovka | Áno |
| Čipová sada | 7862/TS10/8581 |
| Špeciálna funkcia | wifi funkcia, Podporovať riadenie volantu, Vstavaný reproduktor/mikrofón, Podporovať CAN-BUS, Podporte sieť 3G, Podpora siete 4G |
| Je dotyková obrazovka | Áno |
| Veľkosť položky | 9 |
| Jedáleň | Jeden din |
| Formát digitálnych médií | Jpeg, Mp4, Mp3, WMA |
| Slot TF/Micro SD | 1 |
| Pre značky/model vozidiel | Mercedes-Benz |
| Operačný systém | Android |
| Príslušenstvo | Vrátane |
| Materiál | QLED+ABS |
| Váha položky | 2kg |
| Osvedčenie | CE |
Povinné polia sú označené *
kompatibilita: hyundai santa fe 3 generácia dm (08.2012-01.2019) so štandardnou navigáciou pri objednávaní nezabudnite uviesť: rok, pre ktorý trh automobilu, prítomnosť štandardného fotoaparátu alebo všestranného pohľadu, zosilňovač, navigácia hlavné
všeobecné informácie prevádzkový systém android >>> ts100: android 11 + obrazovka ips + quad core 1,3 ghz + 1gram + 16grom + viacfarebné tlačidlo light + rds + split screen + bt 4.0 + buildin wifi + fm + 1080p video play + ovládacie prvky podpory volantu >>>
mekede & navifly certified store, ak produkty, ktoré dostáte, sú značka mekede alebo navifly brand, prosím, nebojte sa, obaja sú od shenzhen mekede technology co.af ponuka oem zobrazuje nasledujúce príznaky, skontrolujte konektor lvds a potom nastavte pôvodné menu rozlíšenie
operačný systém android12: akýkoľvek požadovaný softvér je možné stiahnuť v obchode app store, aby bol prehrávač zaujímavejší podpora zrkadlového odkazu: obrazovka mobilného telefónu je možné premietnuť do prehrávaču a na veľkej obrazovke je možné
po pripojení fotoaparátu zadného zobrazenia k obrazovke obrazovky/monitorovania rádiu, keď sa reverzujete, zobrazí sa čierna obrazovka bez signálu alebo blikajúcej obrazovky mozaiky 1. potrebujete prejsť na svoje rádio-settings-reverzné nastavenia zvoliť video
popis: ootdty 600a pre vrcholový prúd, benzín pre autá 6,0 l alebo nižšie, pre naftu pre autá 4,0 l alebo nižšie vlastnosti: 1. motor automobilu v prípade núdze, tiež vysoký napájací zdroj pre mobilný telefón, notebook a ďalšie elektronické
vlastnosti produktu (1) produkt obsahuje 1 din android multimediálny prehrávač a kábel adaptéra napájacích káblov, zástrčku a prehrávanie. (2) podpora produktu neorgininálna camera (3) produkt má obchod google play, môžete si stiahnuť a nainštalovať
2 din car radio pre chevrolet lacetti j200 pre buick excelle hrv 2004-2013 pre daewoo gentra 2 carplay gps rds audio fm stereo 8-core procesor prijatie základných algoritmových technológie a výkonného 8-jadrového cpu chip.a 6 gb vyrovnávacej pamäte s 128 gb pamäte,
nedeštruktívna inštalácia: nepotrebuje rozbité vodiče a nové programovanie; inštalácia nemá vplyv na normálnu záruku 4s shop.speciálny dizajn automobilov, pôvodná inštalácia prístavu auta priamo, je taká jednoduchá! vhodné na inštaláciu modelov
malé zisky, ale rýchly obrat zaručený kvalita, ak potrebujete viac, kontaktujte nás tipy kupujúceho 1: najprv sa uistite, že vaša adresa je správna 2: pred prihlásením pre balík skontrolujte, či je balík vyplnený produktom o nás sľubujeme: *
opis 1. sme oficiálny obchod www.formove.sk; dôveryhodné. 2. máme profesionálny technický tím, ktorý poskytuje bezplatné technické služby. 3. všetky výrobky prešli prísnymi testmi kvality pred odchodom z továrne, aby sa zabezpečila vysoká kvalita. 4.
špeciálna funkcia 1, operačný systém android 13, aby ste mohli používať hladšie 2 、 podporujte ovládanie volantu a tlačidlo idrive 3 、 podporte pôvodný displej informácií o aute 4 、 podpora 1080p hd car recorder 5 、 podporná
superior zosilňovač čip: tda7850/7851 (4*50w max) rádiový čip: nxp 6686, nízky, ak tuner, vysoký výkon bluetooth: handsfree profile / audio profil (a2dp); vstavaný mikrofón rgb: illuminácia variabilného kľúča (všetky farby rgb) rýchly
špeciálna podložka pre reproduktor pre zadné dvere bmw (3,5 mediant)
>> automobilie android pre chevrolet captiva 2013 2014 2015 2016 2017 pre vertikálny multimediálny video prehrávač tesla v štýle tesla stereo carplay >> prečo zvoliť navifany? 1. ako dodávateľ hlavnej globálnej značky, naším cieľom je neustále usilovne pracovať
3-5 palcové reproduktory automobilov automatické dvere zvukové subwoofer vysoko kvalitné výškové reproduktorové reproduktorové frekvenčné reproduktory o tejto položke *3-5 palcový vysoký kompresný výškový výšku *citlivosť: 99db pre 3inch/105 mm 98db pre 4inch/130
Kupujúci
Tento produkt používam už mesiac, nevznikli som žiadne problémy. Kompetentný predajca, spokojný s nákupom!