Pridať recenziu
Povinné polia sú označené *
sku: w180974
Ak je spokojný s našimi výrobkami, láskavo nechajte 5-hviezdičkovú
Hodnotenie a zdieľanie so svojimi priateľmi. Ak máte nejaké problémy s objednávkou, prosím
Neváhajte a kontaktujte nás.
Komunikácia:
SPRÁVA Rýchlosť: 5 hviezdičiek
5 hviezdičkový
5 hviezdičkový
⭕ Prečo si nás vyberte?
��Pocus na stereo automobilu viac ako 15 rokov a www.formove.sk Top 10 značiek, populárne medzi zákazníkmi. Našim cieľom je pokračovať v tvrdej práci na tom, aby ste vytvorili inovatívny hardvér a softvér Rádiu Multimedia Player Auto, aby vám poskytli tento personalizovaný zážitok.
Zadarmo poskytujeme aktualizácie pre firmvér, softvér, používateľské rozhranie, navigačné mapy GPS.
Všetky výrobky boli pred odoslaním absolvované prísne testom kvality, uistite sa, že vysoká kvalita.
Po overení platby sa odošle do 24 hodín od miestneho skladu (FR, ES, PL, RU), medzi nimi, FR a PL môžu byť zaslané do celého európskeho regiónu , a 24h lode z čínskeho skladu v pracovnom dni.
�� Ak má produkt problém do 365 dní po potvrdení prijatia, podpora bezplatného návratu a vrátenia peňazí do 15 dní, alebo nahradíme nový stroj priamo za vás, ale kontaktujte nás najskôr a komunikujte zákaznícky servis (24H).
✅so , Sme najlepšou voľbou.
⭕Main funkcie
Formát Video: Podpora obrazovky AHD 1080p /4K ISP.
Rozlíšenie na obrazovke: Takmer rádio je 1920*1080 alebo vyššie, kapacitné 5-bodové viac dotykové, s funkciou duálnej zóny, majú inú veľkosť
rôzne uznesenia.
��Bluetooth 5.0 Ručné telefónne hovory synchronizujú zoznam kontaktov.
| Slot TF/Micro SD | 1 |
| Prijímač | Podpora 3G/4G/WiFi |
| Model Land Rover | Range Rover Evoque |
| Viac ako 45 druhov jazykov | Podporovať |
| TMP | Podporovať |
| Odvolanie | 128g |
| Rozhranie | Pin |
| Jedáleň | Jeden din |
| Veľkosť | 12.3 '' |
| Značka | Giausa |
| Pre značky/model vozidiel | Pozemkový rover |
| Operačný systém | Android |
| Range Rover Evoque-rok | 2012, 2013, 2014, 2015 |
| Funkcia volantu | Podporovať, Zlepšiť kvalitu zvuku |
| Internet | Podporovať |
| Radio RDS | Podporovať |
| Vstavaná obrazovka | Áno |
| Váha položky | 5kg |
| Rozhlasový magnetofón | Pre Land Rover Range Rover Sport L494 2013 2014-2022 |
| DVD Player | Pre Land Rover Range Rover Sport L494 2013 2014-2022 |
| Stereo | Pre Land Rover Range Rover Sport L494 2013 2014-2022 |
| Napätie | 12V |
| Maximálna externá pamäť | 256g |
| Rádio | Pre Land Rover Range Rover Sport L494 2013 2014-2022 |
| 2Din rádio | Pre Land Rover Range Rover Sport L494 2013 2014-2022 |
| Android rádio | Pre Land Rover Range Rover Sport L494 2013 2014-2022 |
| Bezdrôtový CarPlay | Podporovať, Voliteľný |
| Formát digitálnych médií | CD, Video CD, Mp3, Mp4, WMA, Jpeg |
| Vstavaný DVD prehrávač | Áno |
| Bluetooth | Podporovať |
| Je dotyková obrazovka | Áno |
| Funkcia zrkadlového prepojenia | Vstavaný prijímač |
| Špeciálne funkcie | Vstavaný GPS, Nabíjačka, Mobilný telefón, Prehrávač, Ovládanie hlasu, dsp, Karplay, Android Auto, Reverzný vstup, Deliteľská obrazovka |
| Pôvod | Pevninská Čína |
| Stereofónny zvuk | Pre Land Rover Range Rover Sport L494 2013 2014-2022 |
| Aplikácia | Podporovať |
| Jazyk OSD | Čínština (zjednodušená), Číňania (tradičné), albánsky, Arabský, Azeri, Írsky, Estónsky, Bieloruský, Bulharský, Islandský, Leštiť, Perzský, Dánsky, nemecký, Ruský, Francúzsky, Filipínsky, fínsky, Gruzínsky, Haitský kreol, Kórejský, Holanďan, Galícia, Katalánsky, český, Chorvátsky, Latinský, Lotyš, Litovský, Rumunský, Maltský, Malajský, Macedónsky, Nórsky, Portugalský, japonský, Švédsky, Srbský, Slovenský, Slovinský, Svalstvo, Thajský, Turecký, Waleský, Ukrajinský, Hebrejčina, Grécky, Baskický španielsky, Španielsky, maďarský, Arménsky, Taliansky, Jidiš, hindčina, Urdu India, Indonézia, Angličtina, Vietnamský |
| Osvedčenie | CE |
| dsp | Downlad na Google Play |
| Búchať | 6G |
| Špeciálna funkcia | Vstavaný reproduktor/mikrofón, wifi funkcia, Podporovať riadenie volantu, Podporte sieť 3G, Podpora siete 4G, Podporovať CAN-BUS |
| Hlavná jednotka | Pre Land Rover Range Rover Sport L494 2013 2014-2022 |
Povinné polia sú označené *
android 13 systém ips obrazovky pre mercedes-benz c c204 c180 c200 c260 2011 2012 2013 2014 čo môže urobiť táto hlava android? o systéme android 13 android 13 2 gb ram 32 gb rom, 1280*480 android 13 4 gb ram 64 gb rom, 1920*720 android
oznámenie 1: predvolený napájací kábel je určený pre autá, ktoré nemá funkciu fotoaparátu továrne 360, ak ho vaše auto má, pls nekupujte, nehodí sa. oznámenie 2: pls otvorte krabicu na rukavice s automobilom, aby ste urobili obrázok, aby ste nám ukázali,
vážený priateľ, máme 10 rokov skúseností s výrobou dvd radio, zamerania sa na zahraničné trhy. dobrá cena továrne, akceptujte agenta country city oem.ak potrebujete hromadné objednávky a chcete získať ďalšie podrobnosti, kontaktujte nášho obchodného manažéra-
poznámka : toto nie je gps, je to iba pre kryt, nie funkčný ako anténa/gps číslo dielu: 2208201375, 220 820 13 75 toto je nové obaly pre modely mercedes benz s-triedy mercedes v rokoch 2000-2006 s anténou gps shark fin, ktorá sa nachádza
prečo zvoliť obchod s rádiom navirs car? 1. naším cieľom je poskytnúť zákazníkom najlepšie produkty a služby a zároveň poskytovať bezplatné aktualizácie firmvéru 2. všetky výrobky boli pred odoslaním absolvovaní prísne testom kvality, uistite
nový parkovací senzor pdc pre vw caddy cc golf passat tiguan audi a1 a3 a4 a5 a6 a6 a8 tt skoda superb seath seta altea 4h0919275a 1. pred nákupom potvrďte číslo dielov alebo poskytnite pôvodný tvar obrazu produktu. alebo porovnajte položky na obrázku s vlastným
vitajte v globálnom obchode eternal family. vyberte si svoje obľúbené produkty. vychádzajú z vysokokvalitných služieb, prežívame kvalitu a pracujte s integritou. účelom je využiť náš úprimný wechat na výmenu spokojnosti zákazníkov s našimi službami naše
5g/wifi gain anténa 5,1 -kanálová čiara kanála zadná l out, zadná r out, center out.poznámka: niektoré rádiá musia nainštalovať video apk, aby používali výstupné pole videa, kontaktujte náš zákaznícky servis a my vám pošleme softvér.
9-palcové auto-play auto bt 2 din android 14 pre mazda 5 mazda5 2005-2010 car radio multimidia video player autoradio gps navigácia >> prečo si vybrať? 1. ako dodávateľ hlavnej globálnej značky, naším cieľom je neustále usilovne pracovať na vytvorení inovatívneho hardvéru
prečo zvoliť tieyez 1. tieyez je špičková značka www.formove.sk s 15 -ročnou profesionálnou výrobou a predajom. predávame hlavne multimediálne výrobky za rôzne typy automobilov, ako sú audi, bmw a mercedes benz, ktoré sú zákazníci veľmi vítaní. váš cieľ
malé zisky, ale rýchly obrat zaručený kvalita, ak potrebujete viac, kontaktujte nás tipy kupujúceho 1: najprv sa uistite, že vaša adresa je správna 2: pred prihlásením pre balík skontrolujte, či je balík vyplnený produktom o nás sľubujeme: *
tento stroj je vhodný pre: android 14 pre toyota corolla verso ar10 2004-2009 poznámka! >>> canbus nie je v predvolenom nastavení zahrnutý, ak má vaše pôvodné auto rádio napájacieho zosilňovača, kúpte si dekódovanie canbus, vďaka! poštovné: zásielka
opis 1. sme oficiálny obchod www.formove.sk; dôveryhodné. 2. máme profesionálny technický tím, ktorý poskytuje bezplatné technické služby. 3. všetky výrobky prešli prísnymi testmi kvality pred odchodom z továrne, aby sa zabezpečila vysoká kvalita. 4.
[wirelsee apple carplay / android auto] toto vozidlo stereo podporuje bezdrôtové apple carplay / android auto.just pripojte sa so svojím smartfónom cez bluetooth. pripojte google alebo asistent siri assistant vášho zariadenia, aby ste ovládli telefónne hovory, navigovali, prehrávali
vitajte v mojom obchode >>> všetky výrobky boli pred odoslaním absolvované prísne kvalitatívnym testom, uistite sa, že vysoká kvalita. >>> rôzne konfigurácie zahŕňajú darčeky fotoaparátu, ktoré budú zahrnuté v balení, vyberte si súpravu, ktorá
názov položky : senzor parkovania pdc oe č .:7l5919275 7l5919275a 7l5919275b 95560627503 95560627506 materiál : guma + kov dodacia lehota : normálne je 2-15 dní po vyčistení platby funkcia produktu : vyrobená environmentálnym plastovým
je to vhodné pre vaše auto? 1. skontrolujte zodpovedajúci model a rok produktu a automobilu 2. porovnajte inštalačnú polohu produktu s automobilom, ktorý je potrebné vylepšiť 3. skontrolujte, či je rozhranie napájacieho kábla produktu vhodné pre vaše auto (poznámka: