Pridať recenziu
Povinné polia sú označené *
sku: w180941
Skvelé správy pre krajiny EÚ Kupujúci !!!
Pre zákazníkov v krajinách EÚ, ak vaša platba objednávky 150Eur, vyberte cestu DHL Shipping Way, predajca platí clo vopred, keď dostanete balík, nemusíte platiť (približne 10 pracovných dní Kupujúci môže získať balíky)
(Nemecko, Holandsko, Belgicko, Luxembursko, Francúzsko, Poľsko, Dánsko, Rakúsko, Taliansko, Španielsko, Maďarsko, Slovinsko, Portugalsko, Švédsko, Írsko, Grécko, Litva, Lotyšsko, Fínsko, Slovensko)
Android 13 DVD Player pre sériu BMW 3/5
Modely automobilov
Pre BMW 5 Series E60 E61 E63 E64 2005-2008 (pôvodný systém CCC) zodpovedajú autám iba s továrenskou funkciou AUX.
Pre BMW 5 Series E60 E61 E63 E64 2009-2010 (pôvodný systém CIC)
Pre BMW 3 Series E90 E91 E92 2005-2008 (pôvodný systém CCC) zodpovedajú autám iba s továrňou AUX funkciou.
Pre BMW 3 Series E90 E91 E92 2009-2012 (pôvodný systém CIC)
Kľúčové funkcie:
- Udržujte pôvodný systém BMW a všetky funkcie. Teraz môžete upgradovať na moderné auto stereo bez toho, aby ste stratili čokoľvek.
- Nie je potrebné strihať vodiče, jednoduchú inštaláciu, plug a prehrávanie.
- Android 13 Systém, podporujte obchod Google Play
- Advanced Qualcomm 665 Chip, CPU 8-jadro, DDR4 8 GB RAM +64/128 GB ROM (voliteľné)
-8.8 "/12.3" Premium IPS 5-bodová dotyková obrazovka, Clear Display v rozmedzí pre široké prezeranie, 1920*720
- Vstavaný GPS/GLONASS, podporuje mapy Google, Navitel a ďalšie navigačné aplikácie
- Vstavané Bluetooth pre telefonické hovory alebo hudobné prehrávanie
- Vstavaný mikrofón a podporujte externý mikrofón.
| Búchať | 8G |
| Rozlíšenie | 1920*720 |
| Slot TF/Micro SD | 2 |
| Materiál | Absencia |
| Maximálna externá pamäť | 128g |
| Vstavaný CD prehrávač | no |
| Chemický | Žiadny |
| Procesor | Skapdragón |
| Pôvod | Pevninská Čína |
| Špeciálna funkcia | Vstavaný reproduktor/mikrofón, wifi funkcia, Podporovať riadenie volantu, Podporte sieť 3G, Podpora siete 4G, Podporovať CAN-BUS |
| Rozhranie | USB, RCA, AUX |
| Formát digitálnych médií | CD, WMA, Jpeg |
| Špeciálne funkcie | Vstavaný GPS, Mobilný telefón, Prehrávač, Karplay, Android Auto, Reverzný vstup, Deliteľská obrazovka |
| Jedáleň | Dvojitý din |
| Pre značky/model vozidiel | BMW |
| Napätie | 12V |
| Veľkosť | 8.8 ”, 12.3 '' |
| Váha položky | 4kg |
| Osvedčenie | CEA, Fcc |
| Jazyk OSD | Čínština (zjednodušená), Číňania (tradičné), Arabský, Írsky, Estónsky, Bulharský, Islandský, Leštiť, nemecký, Ruský, Francúzsky, Filipínsky, fínsky, Kórejský, Holanďan, český, Lotyš, Rumunský, Maltský, Malajský, Nórsky, Portugalský, japonský, Švédsky, Thajský, Turecký, Ukrajinský, Hebrejčina, Grécky, Španielsky, maďarský, Taliansky, Indonézia, Angličtina, Vietnamský |
| Záruka | 24 mesiacov |
| Odvolanie | 128g |
| Operačný systém | Android 12 |
| Veľkosť položky | 8,8/12,3 palca |
| Vstavaný DVD prehrávač | no |
| Je dotyková obrazovka | Áno |
| Čipová sada | Skapdragón |
| Výkon | 4*50W |
| Vstavaná obrazovka | Áno |
Povinné polia sú označené *
>> >> prečo zvoliť navifany? 1. ako dodávateľ hlavnej globálnej značky, naším cieľom je neustále usilovne pracovať na vytvorení inovatívneho hardvéru a softvéru rádiu multimedia player, aby vám poskytol tento personalizovaný zážitok. poskytujeme
hodiny: pre gs460 gs350 gs430 gs430 gs450h gs300 zostavte číslo dielu parkovacieho senzora: 89348-44020
cpu: qualcomm, octa core / android 13.0 pre luxgen u6 2014 2015 2016 1. podnebie sa zobrazí na novom displeji po inštalácii. 2. postavte sa v bezdrôtovej carplay (vrátane) 3.vykot v 360 fotoaparáte (voliteľné) 4. zastavená v čipe dsp
balík, ktorý dostanete, zahŕňa: 1.radio zariadenie*1 2.plug a prehrávanie kábla *1 3.gift reverzná kamera *1 (s výnimkou 8141) 4.gift externý mikrofón *1 (s výnimkou 8141) pre sedadlo ibiza 6j 2009-2013 poznámka: 1.
balenie balcagecarton box s plastovou penou vo vnútri dodací čas1-2 pracovné dni pre objednávku vzorky, 10-155 dní na výrobu hromadnej objednávky zaručte čas1 rokov pre všetky naše výrobky dodacia cestadhlfedexemsupsaramex dodanie uistite
ochrana proti preťaženiu, nadmerná ochrana, náraz anti-štartu a antialektronické interferencie wv55r/wv60/wv60 plus/wv70/wv70 plus/wv75/wv75 plus.item názov: nabíjačka vysávača pre karcher materiál: plastová zástrčka: vstup výstupný výkon 47hz -63 hz: 5,5 v 600ma
pre chevrolet suburban tahoe gmc yukon 2007-2013 carplay wifi car gps navigácia multimediálny hráč audio headunit car radio radio hlavné vlastnosti: 1. operácia systému android 12 2.cpu: intel octa-core cpu, gpu mali t820 mp2, atomx86 architecture, hodnotená
predvolený napájací kábel je určený pre typ a a auto, ktoré nie je v továrni oem fotoaparát alebo zosilňovač, ak je vaše auto typ b a bolo s jedným z nich, kontaktujte nás s vašim autom pôvodným rádiovým konzolom predným a zadným pohľadom, aby ste si kúpili jack
toyota land cruiser prado 150 2014 predný grilovanie kamery 2015 front night vision camera weproof pred odoslaním budú skontrolované všetky fotoaparáty. špecifikácie: snímač obrazu: 1/4 palca ccd farba televízny systém: ntsc a pal efektívne
opis postavený bezdrôtový bt, navigačný systém gps. funkcia: ● vysoké rozlíšenie 10-palcové 2,5d temperované sklenené zrkadlo automatický rádiový prehrávač ● portrét/krajina: obrazovka je možné otáčať o 180 ° a dá sa kedykoľvek
> o nás lehx 1. sme oficiálny obchod so zlatom www.formove.sk; dôveryhodné. 2. máme profesionálny technický tím, ktorý poskytuje bezplatné technické služby. 3. všetky výrobky prešli prísnymi testmi kvality pred odchodom z továrne, aby sa zabezpečila vysoká kvalita.
zjcgo car zadný pohľad na spätnú zálohu parkovanie ahd 1080p fotoaparát pre mercedes benz smart fortwo ed city coupe forjeremy 451 použiteľné modely : pre mercedes benz mb smart fortwo / smart ed pre mercedes benz smart city-coupe pre smart
vhodný pre : pre hyundai veracruz ix55 2006 - 2015
vitajte vo vlajkovom obchode junda navi >>> všetky výrobky boli pred odoslaním absolvované prísne kvalitatívnym testom, uistite sa, že vysoká kvalita. >>> rôzne konfigurácie zahŕňajú darčeky fotoaparátu, ktoré budú zahrnuté v balení, vyberte si súpravu,
[farba]: modrá [materiál produktu]: abs [motor]: nový povzbudený motor bez kefiek [vákuový stupeň]: 980000pa [menovacia rýchlosť]: 4500 ot / min. [kapacita lítiovej batérie]: 2 * 1500 mah [režim nabíjania]: 5v usb zosilňovacia
automobil dvr dash cam pre haval poznámka: modelový rok pre titul je vhodný pre 96% automobilov, len pre referenciu, povedzte nám model a rok a pošlite nám obrázky zrkadlových čiapok na rýchle a presné doručenie. aktualizácia hlavnej funkcie procesor: