Pridať recenziu
Povinné polia sú označené *
sku: w180857
Kľúčová súprava Super Learning Kit je vhodná pre nadšencov Aduino. Táto súprava obsahuje 32 projektov s podrobnými návodmi, počnúc základmi až po zložitejšie projekty. Dojerne z iných súprav, dodáva niektoré funkčné moduly, ako napríklad RFID, teplota a vlhkosť. Schéma pripojenia a kód pre každý projekt, čo vám umožní učiť sa.wiki: https://wiki.keyestudio.com/ks0077(78,_79)_keyestudio_super_learning_kit_for_arduino Stiahnite si tu všetky informácie: https://drive.google.com /otvorené? id = 1qdj8Vuvyc7xl4icoahx-68y59qaecjdy
| Analógové vstupné kolíky | 6 (A0-A5) |
| Prevádzková teplota | 0-40 |
| Stav | Nový |
| Produktový model | AKS0078 |
| Batéria | AA batéria (nie je v cene) |
| Balík | Ponoriť |
| Sram | 2KB (ATMEGA328P-PU) |
| Typ | Regulátor napätia |
| mikrokontrolér | ATMEGA329P-PU |
| Napájacie napätie | 5V |
| DC prúd na I/O Pin | 20 mA |
| DC Prúd pre 3,3 kolík | 50 mA |
| Pôvod | Pevninská Čína |
| Prevádzkové napätie | 5V |
| Vstupné napätie (pripomienka) | DC7-12V |
| Značka | hlavné mesiečko |
| Chemický | Žiadny |
| PWM Digital I/O Pins | 6 (D3, D5, D6, D9, D10, D11) |
| Digitálne I/O kolíky | 14 (D0-D13) |
| Budovník | D13 |
| Eeprom | 1 kB (Atmega328p-Pu) |
| Rýchlosť | 16 MHz |
| Číslo modelu | AKS0078 |
| Aplikácia | pre Arduino Starter Kit |
Povinné polia sú označené *
funkcie produktu s nízkym výkonom dvojjadrového 32-bitového cpu pre procesory aplikácií hlavná frekvencia do 240 mhz, výpočet napájania až 600 dmip vstavaných 520 kb sram, externá 4m psram podporuje rozhrania ako uart/spi/i2c/pwm/adc /dac support ov2640 a ov7670 cameras,
bga reballing šablóna šablóny pre macbook m1 / 339s00883 339s00763 / cpu cd3217 343s00438 343s00440 a0 bga110 táto šablón je vhodná pre: mac m1 339s00833 cpu 339s00763 cd3217 343s00440 a0 343s00438 bga110 popis: 100% úplne nový tieto
snímač naklonenia môže výstup na výstupe signálu nízkej úrovne napätia, keď sníma signál sklonu. digitálne rozhranie 13 modulu snímača sklonu a modulu pre arduino sa dodáva s led diódami na vytvorenie jednoduchého obvodu, aby sa vytvoril indikátor sklonu. použite
nový príchod green esp8266 10a 220v network relé wifi vstup dc 7v ~ 30v moduly
poskytujeme produkty s nízkou cenou a vysoko kvalitné a najuspokojivejšie služby ak potrebujete kúpiť veľké množstvo produktov, kontaktujte nás, cena môže poskytnúť najnižšiu cenu, šťastne spolu. platba pri nákupe na www.formove.sk sú vaše
niektorí zákazníci odrážajú výstupné napätie modulu, ktoré sa nedá upraviť, vždy rovnajúce sa vstupnému napätiu. keď sa tento problém stretnete, otočte potenciometra proti smeru hodinových ručičiek viac ako 10 kôl a potom modul môžete normálne upraviť napätie. 1.
popis modulu: tento modul je založený na princípoch odporúčania deliča, môže znížiť napätie vstupného terminálového pripojenia päťkrát, analógové vstupné napätie až do 5 v, potom vstupné napätie modulu detekcie napätia nemôže byť väčšie ako 5v x 5 =
čip: tpa3116d2 výstupný výkon: 50 w x 2 pracovné napätie: dc 12v ~ 24 v zvukový kanál: dva kanál zvukový vstup: 3,5 mm zvuková zásuvka audio výstup: terminál napájanie: dc 5,5-2,1 mm zásuvka veľkosť: 104*73*29