Pridať recenziu
Povinné polia sú označené *
sku: w180462
Pre Peugeot 307 1 2001-2008
| Odvolanie | 32g/64g/128 g/256g |
| Vstavaný DVD prehrávač | no |
| Značka | LS |
| Model Peugeot | 307 |
| Pôvod | Pevninská Čína |
| Osvedčenie | CEA, Fcc, ROHS |
| Je dotyková obrazovka | Áno |
| Vstavaná obrazovka | Áno |
| Maximálna externá pamäť | 256g |
| Špeciálna funkcia | wifi funkcia, Podporovať riadenie volantu, Podpora siete 4G |
| Slot TF/Micro SD | 0 |
| Výkon | 45*4 |
| Váha položky | 2kg |
| Formát digitálnych médií | CD, Video CD, Mp3, Mp4, WMA, Jpeg |
| Búchať | 2g/4g/6g/8g |
| Jedáleň | Dvojitý din |
| Vstavaný CD prehrávač | no |
| Materiál | ABS+ |
| Chemický | Žiadny |
| Napätie | 12V |
| Rozlíšenie | 1280*720/2000*1200 |
| Špeciálne funkcie | Vstavaný GPS, Mobilný telefón, Prehrávač, dsp, Karplay, Android Auto, Reverzný vstup, Deliteľská obrazovka |
| Jazyk OSD | Čínština (zjednodušená), Číňania (tradičné), albánsky, Arabský, Azeri, Írsky, Estónsky, Bieloruský, Bulharský, Islandský, Leštiť, Perzský, Booleovský text (holandská Južná Afrika), Dánsky, nemecký, Ruský, Francúzsky, Filipínsky, fínsky, Gruzínsky, Haitský kreol, Kórejský, Holanďan, Galícia, Katalánsky, český, Chorvátsky, Latinský, Lotyš, Litovský, Rumunský, Maltský, Malajský, Macedónsky, Nórsky, Portugalský, japonský, Švédsky, Srbský, Slovenský, Slovinský, Svalstvo, Thajský, Turecký, Waleský, Ukrajinský, Hebrejčina, Grécky, Baskický španielsky, Španielsky, maďarský, Arménsky, Taliansky, Jidiš, hindčina, Urdu India, Indonézia, Angličtina, Vietnamský |
| 307 rokov | 2003, 2004, 2005, 2006, 2007, 2008 |
| Operačný systém | Android |
| Veľkosť | 9" |
| Pre značky/model vozidiel | Pečent |
| Záruka | 1 roky |
Povinné polia sú označené *
všeobecné informácie prevádzkový systém android >>> ts100: android 11 + obrazovka ips + quad core 1,3 ghz + 1gram + 16grom + viacfarebné tlačidlo light + rds + split screen + bt 4.0 + buildin wifi + fm + 1080p video play + ovládacie prvky podpory volantu >>>
po pripojení fotoaparátu zadného zobrazenia k obrazovke obrazovky/monitorovania rádiu, keď sa reverzujete, zobrazí sa čierna obrazovka bez signálu alebo blikajúcej obrazovky mozaiky 1. potrebujete prejsť na svoje rádio-settings-reverzné nastavenia zvoliť video
poznámka: po prijatí balenia okamžite skontrolujte, či je produkt poškodený. ak sa vyskytnú nejaké problémy, kontaktujte ma okamžite. nedokázali ste nás nájsť priamo pre výber obchodu, ktorý plne spravuje www.formove.sk. sme vašim najspoľahlivejším
špecifikácia: obrázkové senzory: 1/4 farba ostré ccd tv systém: ntsc predvolený uhol objektívu: 170 rozlíšenie: 420 tv riadky s/n: viac ako 48 db výkon: dc12v agc: auto blc: automatické vodotesné led led ligh led: 3 rozmer: 90x35x38mm parkovanie typ asistencie: zadný
vlastnosti produktu (1) produkt obsahuje 1 din android multimediálny prehrávač a kábel adaptéra napájacích káblov, zástrčku a prehrávanie. (2) podpora produktu neorgininálna camera (3) produkt má obchod google play, môžete si stiahnuť a nainštalovať
vlastnosti produktu: ◆ systém monitorovania bezdrôtového záložného fotoaparátu vám môže pomôcť obrátiť sa alebo parkovisko. ◆ zrkadlo zadného pohľadu a spätná parkovacia zálohovacia záložná monitor 2 v 1 ◆ plná farba tft lcd 2ch
inštalačné video pre obrazovku f10 headunit >>> vstavané v carplay & android auto kúpiť vstavaný možnosť carplay, potom by mala funkciu android auto a web wirels carplay, nemusíte si kupovať ďalšie dongle. *upozorňujeme, že možnosť px6 nemôže
poznámka : venujte pozornosť svojej pôvodnej auta , ak si nie ste istí, kontaktujte nás a vyberte správny model , vďaka! poznámka : ak preferujte obrazovku 2000*1200p, kliknutím na obrázok nižšie si kúpite , vďaka! zoznam
výstražná správa: v prípade vozidiel volkswagen touran 1 2003 - 2010 sú 2 rôzne štýly stredových konzol rozdelených na a/b. kúpte si zodpovedajúci balík podľa štýlu konzoly car center. ak si kúpite nesprávny balík, vozidlo sa nainštaluje. ak
úvod funkcie: 1. pracujte s bezdrôtovým apple carplay, párovanie cez bluetooth, prenos cez wifi. 2. nová funkcia airplay, spojená s káblom usb, prehrávanie filmu/navigácie/hudby s iphone 3. pracovať tiež s káblovým carplayom, najskôr vypnite wifi a pripojte sa
pre chevrolet suburban tahoe gmc yukon 2007-2013 carplay wifi car gps navigácia multimediálny hráč audio headunit car radio radio hlavné vlastnosti: 1. operácia systému android 12 2.cpu: intel octa-core cpu, gpu mali t820 mp2, atomx86 architecture, hodnotená
13 -palcový a7870 android 13 car radio gps navigation automobilový multimediálny video prehrávač bezdrôtových carplay android auto pre universal pozor: tento produkt je kompatibilný s rôznymi 9-palcovými a 10-palcovými rámami, ale nezahŕňa rámy a zapojovacie
【v50 je dvojkanálová doska s predným fotoaparátom a 140 ° zadnou kamerou a 60 ° zadnou kamerou a 140 ° zadnou kamerou. back. poskytujeme vám vynikajúcu ostrosť videa a pozoruhodnú kvalitu produktu s neuveriteľne dobrou hodnotou a poskytujeme doplnok fotoaparátu (vynikajúce
> o nás lehx 1. sme oficiálny obchod so zlatom www.formove.sk; dôveryhodné. 2. máme profesionálny technický tím, ktorý poskytuje bezplatné technické služby. 3. všetky výrobky prešli prísnymi testmi kvality pred odchodom z továrne, aby sa zabezpečila vysoká kvalita.
navifly universal 5inch touch screen 1din mp5 player car radio stereo multimedia video player bt wireless carplay android auto vstavané auto-play android auto: player dvd car dvd je dodávaný s funkciou automobilov, nie je potrebné kúpiť ďalšie príslušenstvo. (táto voľba
poznámka: 1. tento produkt je určený pre exkluzívny box android bmw, ktorý podporuje iba: pre bmw idrive 6 idrive 7 idrive 8 id9 autá s bezdrôtovým carplayom (pre sériu bmw mini nie je podporované) 2. dva wifi kanály, podpora 4g sim karty a internetovej siete
[farba]: modrá [materiál produktu]: abs [motor]: nový povzbudený motor bez kefiek [vákuový stupeň]: 980000pa [menovacia rýchlosť]: 4500 ot / min. [kapacita lítiovej batérie]: 2 * 1500 mah [režim nabíjania]: 5v usb zosilňovacia